X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Imprezy rodzinne w ciąży
Odpowiedz

Imprezy rodzinne w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Syla_S Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brakuje mi tematu, w którym mogłabym rozwiać swoje wątpliwości a propos uczestnictwa w komuniach i weselach w trakcie ciąży. Mam nadzieję, że pomożecie =)

    Syla
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie masz wątpiwości co do takich imprez?

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Syla_S Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam parę wątpliwości i byłabym serdecznie wdzięczna za Wasze opinie:

    1) mam komunię w maju (6 miesiąc ciąży) - jak się ubrać? nie lubię spodni, najchętniej wybrałabym sukienkę, ale nie wiem kompletnie jaka moda obowiązuje aktualnie na komuniach; czy mogę poszukiwać stroju trochę wcześniej czy raczej się nie opłaca, bo nie wiadomo czy się w niego zmieszczę jak kupię wcześniej? =) i sprawa poza ciążowa - jakiej wartości prezent powinna dać chrzestna?

    2) w czerwcu mam wesele (7 miesiąc ciąży) - czy uda mi się założyć to samo, co na komunię miesiąc wcześniej? Czy raczej nastawić się na kupno 2 sukienek...

    3) we wrześniu mam kolejne wesele (wypada tydzień po terminie porodu) - czy nastawiać się, że dam radę pójść przynajmniej na sam ślub tak szybko po porodzie? A co jeśli bobas postanowi posiedzieć w brzuchu dłużej?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2015, 17:19

    Syla
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na komunie, chrzty itp. uroczystości zazwyczaj zakłada się ubrania w jasnych kolorach, skromne :) Na Twoim miejscu kupiłabym sukienkę odciętą pod biustem tak, żeby i na 1. i na 2. imprezę pasowały (po co wydawać kasę 2x)?

    A co do wesela, to nie nastawiaj się na bycie na nim. Na moim weselu miały być dwie ciężarne, ale obie rozpakowały się przed imprezą i niestety nie dały rady przyjść. Przypuszczam, że Ty też nie będziesz miała ochoty ani siły, nawet jeśli jeszcze nie urodzisz.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Syla_S Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za radę.
    Żal mi tego wrześniowego wesela, bo to bardzo bliska i lubiana przeze mnie rodzina, no ale cóż. W końcu dzieciaczek najważniejszy.

    Syla
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 19:42

    polkosia lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ