X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Jaka płeć???
Odpowiedz

Jaka płeć???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze to nic nie widzę na tym zdjęciu jakieś takie ze nie wiadomo z której strony patrzec i co to za cześć ciała , a chciałabyś dziewczynkę ?:D

  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 14 września 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że lekarz jest wiarygodniejszy niż forum ;)
    18 tydzien to bardzo wcześnie, tylko odpowiedni sprzęt i lekarz umieją odpowiedziec na pytanie o płeć.

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj jeszcze. Z tego zdjęcia ciężko cokolwiek wywnioskować. Łatwiej określić płeć jak dzieciątko jest troszkę większe. Na Twoim miejscu albo poszłabym do lekarza z lepszym sprzętem, albo poczekała do usg połówkowego :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym mimo wszystko poczekała aż maluch podrośnie. Moja lekarka też przy pierwszym określeniu płci nie dała mi 100% pewności. Znam też sporo historii dzieci, które z wizyty na wizytę miały inną płeć mimo dobrego lekarza i sprzętu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ