X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kłucie w pochwie/ szyjce
Odpowiedz

Kłucie w pochwie/ szyjce

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie. Czy któraś z Was miała lub ma i nie zwiastowało nic złego? Mnie tak kłuje od dawna szyjke mam niezabogata ale gine nic nie mowil. Ale powoduje to u mnie duży stres.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86Monia wrote:
    Jak w temacie. Czy któraś z Was miała lub ma i nie zwiastowało nic złego? Mnie tak kłuje od dawna szyjke mam niezabogata ale gine nic nie mowil. Ale powoduje to u mnie duży stres.
    Monia, ja mam te klucia, a wiesz jaką mam długość szyjki i nic sie z nią nie dzieje:-) Niestety problemow z szyjka zazwyczaj nie da sie wyczuc i najwazniejsza jest ocena przez usg dopochwowe.

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86Monia wrote:
    Jak w temacie. Czy któraś z Was miała lub ma i nie zwiastowało nic złego? Mnie tak kłuje od dawna szyjke mam niezabogata ale gine nic nie mowil. Ale powoduje to u mnie duży stres.

    Kłucia miałam bardzo często w 2 trymestrze i były dość silne. Szyjka się nie skracała. Podobno szyjka skraca się bezobjawowo, więc szansa, że skraca się w trakcie kłucia jest taka sama jak szansa na skrócenie się bez kłucia :P

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam takie klucia/ bol w szyjce pochwie czy lonie, trudno stwierdzić. Myślałam ze to normalne a okazało się ze rozchodzi mi sie spojenie lonowe. Z tego względu mialam cc.

    dqprqps6kaqxmc83.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ