X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne koszmary w ciąży
Odpowiedz

koszmary w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kamilaf000 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 lipca 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam serdecznie, jestem w 12 tyg ciąży. Poprzednia obumarła w 9 tc. Teraz męczą mnie okropne sny, wypadające zęby, osoby zmarłe, pogrzeby itp. Czytając senniki można się przerazić:/ czy któraś tak miała, czy było to oznaka zbliżającego się poronienia? za kilka dni mam usg genetyczne i już szaleje ze na nie pójde i nie będzie akcji serduszka. Może te sny to z nerwów ???

    kamilaf000
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 29 września 2016, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj ja do tej pory mam złe sny i czarne myśli nie wiem z czego to wynika......wydaje mi się że z internetu za dużo wiemy i za dużo tu czytamy........czasem dopadną mnie złe myśli staram sie je odganiać....ale trudno.......nie martw się na zapas....Jak po badaniach???

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • kaROLinka03 Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 26 listopada 2016, 01:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja proponuję nie myśleć za nadto ;) nie zrozum źle, ale postaraj się myśleć bardziej optymistycznie. Sny to nasza podświadomość. Obawiasz się poronieniai wszystkie czarne myśli kumuluja się w Twojej głowie... ktoś kiedyś stwierdził, że nasz myśli zmieniają się w rzeczywistość. Jeśli będziesz myślała ciągle o złym to to zło będzie przychodzić. Postaraj się o dobre myśli bo Twoje dziecko wszystko czuje.
    Pozdrawiam ♡♥♡

    iv09y2v4pxbtgpk6.png
    zem3df9hgok2iivu.png
    0d1ycsqv7ge0ua5t.png
  • Paragonik_93 Przyjaciółka
    Postów: 118 32

    Wysłany: 27 listopada 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak sny były w ciąży, ale później wszystko było dobrze! najlepiej szybko taki zły sen zapomnieć:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ