X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kraków - szkoła rodzenia
Odpowiedz

Kraków - szkoła rodzenia

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Yoanne Autorytet
  Postów: 387 548

  Wysłany: 2 stycznia 2023, 15:46

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć, czy jest tu jakaś mama, która mogłaby polecić szkołę rodzenia w Krakowie? Idealnie bezpłatnie (nie mam jeszcze wybranej położnej) i z południa lub wschodu Krakowa? Wschodnie i południowe okolice Krakowa też jak najbardziej ok 🙂 dziękuję!

  32 👫 30

  15.08 ⏸️
  09.09 - jest ❤️
  20.10 - 7 cm 💙
  09.12 - 321 g 💙
  25.03 - 2350g 💙💙💙💙
  TP - 30.04, czekamy na Szymka 👶👶👶

  fAOYp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ