X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Krwiak 7tc pomocy
Odpowiedz

Krwiak 7tc pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Werax Znajoma
    Postów: 33 1

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wczoraj byłam na badaniu jestem w 7 tc serduszko bije wszystko dobrze jednak lekarz zauwazył krwiaka na 1 rzut oka myslal ze to drugie dziecko ale to krwiak nie krwawie przepisał mi jednak duphaston mam zacząć brać jakbym zaczela krwawic czy plamić boli mnie podbrzusze bardzo często. Czy któraś z Was tez miala krwiaka jak to się skończyło czy mozna współżyć bo nic mi nie powiedział na ten temat powiedzial tylko ze się wchłonie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2021, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam krwiaka w drugiej ciąży około 16tc. Umnie pękł, krwawiłam, plamiłam póki się nie oczyścił. Nic mnie nie bolało. Zalecone miałam standardowe branie duphaston i nospa. Współżycie było niewskazane.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ