X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Książki o dzieciach
Odpowiedz

Książki o dzieciach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Chwilka84 Autorytet
    Postów: 965 904

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:)może znacie i polecacie jakieś książki czy poradniki dla przyszłych mam/rodziców?
    Ja aktualnie zaczęłam czytać "Język niemowląt",książka ta wprowadza w nowe życie świeżo upieczonych rodziców.Więcej szczegółów napisze jak przeczytam.Pozdrawiam i czekam na tytuły:)

    ex2bi09komf7ydjp.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisy Eliot "co tam sie dzieje" Super ksiażka która szczegółowo omawia procesy tworzenia się małego człowieka jakie zachodzą w ciazy. Bardzo dokładna i szczegółowa

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Anetpis Koleżanka
    Postów: 62 2

    Wysłany: 27 marca, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam mądrej, wartościowej książki dla Matki która straciła pełnoletnie dziecko. Dziecko "wychuchane", z wieloma sukcesami, życie we wzajemnym zaufaniu, przez jakis czas dzieliła ich spora odległość (edukacja), okazuje się że innej orientacji - starło się z akceptacją matki, ale ojca już calkowicie nie. Po kilku probach, zakończyło się skutecznym samobójstwem... coś co da światełko, jakiekolwiek i to w jakimkolwiek pozbieraniu się i dalsze egzystowanie, chociażby ze względu na młodsze dzieci...

  • sawak Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 27 marca, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka książka nie istnieje, może Pani spytać specjalisty. Mogę Pani doradzić wykorzystanie mechanizmu naturalnego zmęczenia. Natura skonstruowała nas tak, aby wygaszać działanie w warunkach straty energii. Proszę ją stracić, nie wiem w co Pani może wejść : ogród, pracę zawodową, pisanie pamiętnika, dzieci..... Cokolwiek to będzie trzeba wybrać coś z wysoką ceną energetyczną, aby zmęczyć się. Wtedy przyjdzie rozkaz podprogowy i udręka się stępi przez słabszy odbiór receptorów. Pojawi się wtedy być może czas na książkę. Nie radziłbym jednak tego o co Pani prosi bo nie po to gasi się ognisko, aby płonęło więcej. Jestem też przeciwnikiem samoleczenia, nie przebije Pani specjalisty domowymi pomysłami, a są młodsze dzieci. Straciłem miłość swojego życia w trzy lata i musiałem żyć dalej dla dziecka. Nie potrafiłem bo tego nie chciałem. Straciłem lata życia, najgorzej, że dziecka. Mam je wspaniałe, obraz mojej miłości, ale ślad rozpaczy na którą sobie pozwoliłem jest. Mogło być inaczej. Proszę nie rozwijać bólu nikomu to nie przyniesie nic dobrego, chyba z tym się Pani zgodzi.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ