X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kupie ciuszki dla chłopca !!
Odpowiedz

Kupie ciuszki dla chłopca !!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MiaNa Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim. Przyjmę lub niedrogo odkupie ciuszki dla chłopca rozm 56-68 i inne akcesoria dla niemowlaka !

  • Ginger84 Autorytet
    Postów: 2846 2157

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj. Na bazarku str 148 mam kilka rzeczy do sprzedania. Zajrzyj jakbyś była zainteresowana to napisz na priv

    mhsvwn15uuvvbx5t.png
    mhsv6iyefqc96uk2.png

    Aniołek [*] 5 tc 11.2014
  • paulinqa Autorytet
    Postów: 948 914

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak bys chciała to moge ci wyslac foto lub link na olx gdzie mam wystawione ubranka

    Mikołaj ♡
    relgupjypxcecsm1.png


    22.04.2014 [*]
  • Migotkaa Autorytet
    Postów: 4522 7694

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam do sprzedania ciuszki 3-6 miesiecy:)

    gwig1q1.png

    8e44aa0d87.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ