X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kupie pilnie!!
Odpowiedz

Kupie pilnie!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • micki Koleżanka
    Postów: 46 9

    Wysłany: 5 lutego 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -luteine/duphaston
    -bromergon
    -metformax

    dziewczyny jesli cos Wam zostało po kuracji bardzo prosze o kontakt

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 5 lutego 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sprobuj na forum gazeta.pl kafeteria tam dziewczyny sprzedaja i kupuja a najlepiej to wziac pare recept od zaufanego lekarza jesli jest tak potrzeba kuracji, moze wpierw dobrze by bylo zrobic badania..
    pozdrawiam

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • micki Koleżanka
    Postów: 46 9

    Wysłany: 5 lutego 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    badania mam zrobione, z stad wiem co mam przyjmować;)

  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 5 lutego 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opakowanie bromergon 30 tab sprzedam, pisac na priv. mam też operaol femine 2 opakowania i 5 sztuk testów owulacyjnych:)

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 8 lutego 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam duphaston, jedno pełne opakowanie i jedno prawie pełne bez jednej tabletki więc jak coś mogę odsprzedac bo na tym etapie juz mi się nie przyda

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 8 lutego 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest już DOKŁADNIE taki wątek:

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/przyjme-odkupie-bromergon-duphaston-luteine,1729.html

    Martynika lubi tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ