X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwaśny posmak w ustach.
Odpowiedz

Kwaśny posmak w ustach.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kaROLinka03 Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 23 października 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w I trymestrze i już nie mogę wytrzymać od kwaskowatego smaku w ustach. Nieustannie! Cały czas chce mi sie pić, ale czego bym się nie napiła to ten smak jest bardziej wyrazisty.
    Jakieś rady na to????

    iv09y2v4pxbtgpk6.png
    zem3df9hgok2iivu.png
    0d1ycsqv7ge0ua5t.png
  • Reni@ Autorytet
    Postów: 1850 1503

    Wysłany: 23 października 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak miałam i niestety nic nie pomagalo. Marne pocieszenie ale z czasem minie

    kaROLinka03 lubi tę wiadomość

    f2wli09kkp6omcr9.png
    zem33e5ekx8vdc7s.png
    Aniołek 11 tc [*] 07.2015
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 23 października 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama sobie nie moge poradzic z tym kwaskiem w ustach, a dodatkowo nasila sie przy wymiotach, mozna oszalec. Proponuje sprobowac coca cole albo herbate z sokiem malinowym, bo dobrze rozgrzewa zoladek. Mozesz tez sprobowac herbaty z imbirem, przy czym unikaj cytryny i kwasnych owocow, bo mnie podraznialo jeszcze bardziej.

    I zycze, by w II trymestrze - wszystkie dolegliwosci minely :)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • kaROLinka03 Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 23 października 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooo no to rzeczywiście mnie nie pocieszyłaś :( ;) Szkoda, bo to jest okropne uczucie. To moje 3 ciąża, ale takiego czegoś nie miałam. W drugiej miałam, ale o wiele słabsze uczucie :/

    Dzięki , pozdrawiam.

    iv09y2v4pxbtgpk6.png
    zem3df9hgok2iivu.png
    0d1ycsqv7ge0ua5t.png
  • kaROLinka03 Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 23 października 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Sama sobie nie moge poradzic z tym kwaskiem w ustach, a dodatkowo nasila sie przy wymiotach, mozna oszalec. Proponuje sprobowac coca cole albo herbate z sokiem malinowym, bo dobrze rozgrzewa zoladek. Mozesz tez sprobowac herbaty z imbirem, przy czym unikaj cytryny i kwasnych owocow, bo mnie podraznialo jeszcze bardziej.

    I zycze, by w II trymestrze - wszystkie dolegliwosci minely :)

    Haha wiem, herbaty z cytryną już nie piję, chociaż bardzo lubię :) Coca cola rzyczywiście pomaga, bo czasam ją piję i jest ulga. No ale cały czas jej pić nie mogę, a smak jest non stop. Spróbuję z imbirem i sokiem malinowym, :)

    Dzięki :) Drugi trymestr niebawem, mam nadzieję że będzie lżej ;)
    Pozdrawiam.

    iv09y2v4pxbtgpk6.png
    zem3df9hgok2iivu.png
    0d1ycsqv7ge0ua5t.png
  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 23 października 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niestety prawie cała ciąze z małymi przerwami miałam kwaśno w buzi :/ po porodzie też tak miałam przez parenaście dni, ale samo przeszło i już jest ok.

    kaROLinka03 lubi tę wiadomość

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • kaROLinka03 Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 24 października 2016, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) Obym się przyzwyczaiła :P
    Pozdrawiam!

    iv09y2v4pxbtgpk6.png
    zem3df9hgok2iivu.png
    0d1ycsqv7ge0ua5t.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ