X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2020, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    A my dzis piku piku na ospe mielismy
    I jak było?

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 7 października 2020, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_90 wrote:
    I jak było?


    Pare sekund placzu przy ukłuciu a potem luzik

    Paula_90 lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 7 października 2020, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odmozdzenie....hehe....
    Taaaak, czuje się jakbym miała gąbke zamiast mózgu. Tak bym chciała wrócić do pracy...Ale na wsi z tym gorzej: żłobka nie ma, babcia nie zostanie, a dojazdy zajmują 2 godz. Siedź babo w domu.

    age.png
    age.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 7 października 2020, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansivieria wrote:
    Odmozdzenie....hehe....
    Taaaak, czuje się jakbym miała gąbke zamiast mózgu. Tak bym chciała wrócić do pracy...Ale na wsi z tym gorzej: żłobka nie ma, babcia nie zostanie, a dojazdy zajmują 2 godz. Siedź babo w domu.


    A gdzie mieszkasz Sansi?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 7 października 2020, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasola u nas adaptacja bez rodziców była. Pierwsze kilka dni od 1,5h do 4h zostawal. Z opiekunka ustalałam czy zwiększać czas na podstawie tego jak się zachowywał w żłobku. Na początku płakał trochę przy oddawaniu i odbieraniu. Później nawet mi papa nie zrobił 😂. W drugim tygodniu już został na drzemke i obiad, ale zaraz dostał gluta i nie chodził tydzień po tej przerwie trochę płakał jak go odbierałam po drzemce tak o 14.30, ale w ciągu dnia panie mówiły że jest wszystko ok. I po kilku dniach już znów sam leciał na salę i nie chciał wychodzić do domu. A teraz znów glut i kaszel 🙈.

    My ospę mamy już 2 dawki ale wisi nam mmr. Pediatra nie chciała szczepić bo Filip ma uczulenie na jajo i odesłała nas na szczepienie do poradni chorób zakaźnych. Byliśmy dziś ale dr nie zaszczepiła Filipa bo dużo wydzieliny mu zalega i może się z tego zrobić jakieś zapalenie. Zleciła nam kilka badań, od razu pobrali krew i w przyszłym tygodniu mam do nich zadzwonić, jak wyniki będą ok i Filip wyzdrowieje to nas od razu zapisze na następny dzień na szczepienie.

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 7 października 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    A gdzie mieszkasz Sansi?
    Woj swietokrztskue, 30km na południe od Kielc, no wieś, 60 domów! 🤪

    age.png
    age.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 7 października 2020, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansivieria wrote:
    Woj swietokrztskue, 30km na południe od Kielc, no wieś, 60 domów! 🤪


    A jaka to wies? Bo ja rwz w miesiącu przez Kielce dymam na poludnie to moze przez Twoja jade 😁

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 7 października 2020, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś Ty?!?! Może przez Kije...??

    age.png
    age.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 8 października 2020, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansivieria wrote:
    Coś Ty?!?! Może przez Kije...??


    Blisko bo jade przez Morawice, Piotrkowice i na Busko 😀. Teraz sie wybieram wlasnie do rodzicow na weekend

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 8 października 2020, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi, no to blisko rzeczywiscie, do mnie prosto, a Ty skrecasz za główną drogą. Mijasz też Bilcze, tam mamy przychodnie, akurat robią drogę i czasami trzeba sporo odstać...

    age.png
    age.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 8 października 2020, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Używacie jeszcze B.boxow ze słomka? Czy już by trzeba nauczyć Dziecko picia z kubka otwartego????

    age.png
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2020, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansivieria wrote:
    Używacie jeszcze B.boxow ze słomka? Czy już by trzeba nauczyć Dziecko picia z kubka otwartego????
    Ja jestem leniwa i używamy bboxa tego metalowego. Z kubka umie pić już - nie uczyłam, po prostu pił. Ale muszę mu trzymać i wycierać bo jeszcze leci bokami. A z bidonu pije sam

  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 8 października 2020, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansivieria wrote:
    Używacie jeszcze B.boxow ze słomka? Czy już by trzeba nauczyć Dziecko picia z kubka otwartego????
    Używamy ale dużo piję z kubka otwartego sam. Najchętniej z naszych szklanych 🙈. W żłobku piją tylko z otwartego kubka i Pani mówiła że też sam z niego piję, nie chce żeby mu trzymać.

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 9 października 2020, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansivieria wrote:
    Używacie jeszcze B.boxow ze słomka? Czy już by trzeba nauczyć Dziecko picia z kubka otwartego????


    Oczywiscie! Pije czasem pod nadzorem z naszych szklanek, czasem xaje doidy cup ale zazwyczaj wylewa reszte na siebie

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 9 października 2020, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wasze maluchy maja szczoteczki elektryczne?

    Tysia89 lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Tysia89 Autorytet
    Postów: 438 314

    Wysłany: 9 października 2020, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    dziewczyny wasze maluchy maja szczoteczki elektryczne?
    Nie, młody ma zwykłą Jordana super miękką. Kiedyś próbowałam umyć mu moja soniczna, ale bał się

    dqprclb1iinrgw6r.png
    l22nqps6arxfvviy.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 9 października 2020, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też mamy zwykłą. Mycie nie zawsze nam wychodzi, czasami tylko dotkne zębów i Kasia zamyka buzię, a innym razem czymś się zajmie i trochę poszczotkuje.

    age.png
    age.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 9 października 2020, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My bylismy u dentysty bo Franiowi zaczely sie robic czare jedynki 🙄 nie do uratowania 🙈 corka miala to samo naszczescie teraz ma zabki jak perelki 😁
    Swoja droga dentystka mowila ze to wina karmienia i czynnik genetyczny, nie wiem co myslec....chyba racja bo corka tez dlugo karmiona byla...a najstarszy syn tylko 9 miesiecy na piersi i zeby zdrowe mial....

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 9 października 2020, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia jak sie czujesz? Juz jestes bo usg w 12 tyg.?

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 10 października 2020, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansivieria wrote:
    Używacie jeszcze B.boxow ze słomka? Czy już by trzeba nauczyć Dziecko picia z kubka otwartego????
    Używamy bboxa nawet swiezo kupilam nowa uszczelke i wężyki 😊
    Ale jak dajemy z kubeczka zwyklego sie napic to umie robic skromne łyczki i daje mu to ogrom frajdy.

    Odzyskalismy wczoraj wolność. W pracy wprowadzili u M maseczki. Nie ma ponad 25 ludzi.. sa w domach z objawami. Strach jest taki ze w firmie juz ogłosili ze jesli nie bedzie ludzi i firma bedzie musiała stanąć na 2tyg to w sumie juz mozna szukac sobie nowej pracy. Ten wirus pozbawia ludzi środków do zycia. 17.10 organizuja u nas marsz wolności na który sie wybieram. M.in bedzie mowa o takiej sytuacji jak u nas.. ze M w pracy mial zrodlo wirusa i nie z wlasnej glupoty poszedl na kwarantanne bo to nie było wesele czy wakacje poniewaz stracimy sporo pieniędzy na tym i tam maja byc prawnicy ktorzy chca masowo skladac pozwy do prokuratury.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
‹‹ 4239 4240 4241 4242 4243 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ