X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne KWWIETNIOWO-MAJOWE Mamusie 2014
Odpowiedz

KWWIETNIOWO-MAJOWE Mamusie 2014

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • niunia Autorytet
    Postów: 1319 666

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej w koncu mi sie udalo wiec zapraszam wszystkie ktore maja przewidywany termin na kwiecien lub maj 2014 roku do wpsolnej wymiany przezyc i doswiadczen !!!!!

    eikt3e3kgdbujljc.png
    ijpbio4pdn6hzzzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak już każda z 2014 musi zakładać osobny miesiąc, to już na kwiecień jest.

    иιєиσямαℓиα, pasia27 lubią tę wiadomość

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny litości nie zakładajcie nowych wątków tylko ze względu na to, że macie termin porodu na kwiecień , maj czy czerwiec. Kwietniowy wątek już jest, po co zakładać kolejny ???? Nie można dołączyć do istniejącego wątku?
    Za chwilę pojawi się wątek majowy??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2013, 23:52

    Suzy Lee, pasia27 lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A potem czerwcowy, lipcowy itd.. I w 2015 to samo.. W 2016 dalej.. Litości, potem się okazuje, że któraś się rozpakowuje, a nikt nie wie, kto zacz.. To jest jedno forum dla wszystkich, więc piszmy we wspólnych wątkach..

    Suzy Lee, pasia27 lubią tę wiadomość

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moim zdaniem to dobrze! powinny być konkretne miesiące.. chciałąbym porozmawiać z kobietkami, które mają termin w tych samych dniach co ja... !

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co za różnica czy bedziecie tego samego dnia rodzić? ciąża i poród przebiega stosunkowo tak samo dla wszystkich niezależnie od roku czy miesiąca, w odpowiednich trymestrach i tak są zbliżone terminy porodów, a można się czegoś nauczyć/dowiedzieć od tych które sa te 3 tygodnie do przodu z badaniami. Bez przesady z tym komformizmem, tylko mega bałagan siejecie zwłaszcza robiąc kilka wątków na ten sam miesiąc :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2013, 08:29

    pasia27, m_f lubią tę wiadomość

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, ja myślę, że to powinno być karalne.

    doris85 lubi tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • martusia172005 Autorytet
    Postów: 287 118

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale najeżdżacie na biedną dziewczynę. Chciała założyć post i to zrobiła miała do tego prawo tak jak każda inna osoba jeśli komuś to nie odpowiada nie powinien moim zdaniem wypowiadać się na nim i tyle a nie krytykować. Takie jest moje zdanie :) Pozdrawiam niunia i życze spokojnych 9 miesięcy

    michaela, Makcza, aher lubią tę wiadomość

    relgzbmh71xqedw7.png
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bałagan bałaganem, zgodzę się ze to nielogiczne ale martusi też przyznam rację, nieużywany wątek umrze śmiercia naturalną:)

    pasia27, Makcza, aher lubią tę wiadomość

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nareszcie ktoś mądry! jak ktoś nie chce nie musi się wypowiadać...

    :)

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja pisze w watkach typu 3 trymertr , rozpakowane to czuje sie ignorowana bo ciezko o odpowiedz dla mnie tam pisza sobie ''sami swoi'' a co do zakladania watkow to jest jakis zakaz ?

    niunia lubi tę wiadomość

  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejejej... nie przesadzajmy, jest niedziela, może nie ma tam po prostu nikogo, albo nie ma akurat osoby, która mogłaby odpowiedzieć w danym momencie, może trzeba tylko trochę cierpliwości, w końcu nikt nie ma obowiązku odpowiadać, albo odpowiadać natychmiast. Dziewczyny się denerwują na bałagan na forum przez powtarzanie wątków, ciut na wyrost, bo każdemu może sie zdarzyć z czystego entuzjazmu, niezauważenia już istniejącego wątku, albo "widzimisię", ale tak jak każdy ma prawo zakładac sobie nowe wątki, tak i pisać że wydają mu się zbędne. POKÓJ. ZEN. A tobie szczesciaro życze cierpliwości - to najważniejsze i w ciąży i w przypadku chowania dzieci:) Nie denerwuj sie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2013, 18:13

    niunia lubi tę wiadomość

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tylko ja nie pisze konkretnie o moim dzisiejszym pytaniu , pare pytan tam juz zadalam ale niestety nigdy nie dostawalam odpowiedzi

  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no trudno tak to jest, ja tm pisze w różnych wątkach, raz ktoś odpowie raz nie... łatwiej w zyciu jeśli się nie ma roszczeń o cos co jest tylko zbiegiem okoliczności i dobra wolą innych a nie obowiązkiem. Ale jestem więcej niż pewna, ze nikt Cię nie ignoruje.:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2013, 18:36

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytałam to forum odkąd zaszłam w ciążę, a moje dziecko ma 3 miesiące z górką. Nigdy nie spotkałam się z sytuacją, żeby ktoś prędzej czy później nie odpowiedział na moje pytanie, więc chyba troszkę koloryzujesz, szczęściaro? Poza tym - skoro tam piszą "sami swoi", to może warto do nich dołączyć, zamiast tworzyć własny obóz "samych swoich" w zdublowanych wątkach?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok macie racje sory troche mnie ponioslo

  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    a moim zdaniem to dobrze! powinny być konkretne miesiące.. chciałąbym porozmawiać z kobietkami, które mają termin w tych samych dniach co ja... !


    uwazam to samo. dla mnie wazne bedzie co sie dzieje u kolezanek z tego samego terminu a nie czytanie o kims z 22tygodnia, tego tego to ja dojde za prawie 20 tygodni wiec moim zdaniem jak ktos nie jest z maja 2014 niech nie wchodzi i nie czyta. ale oczywiste jest ze przyszle mamy z kazdego miesiaca maja inne problemy i chca wymienic pogladay na inne temay

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aNiLewe, ale w ten sposób te same problemy są omawiane dziesiątki razy, a na forum można już znaleźć odpowiedzi na wiele pytań dotyczących różnych etapów ciąży. Poza tym w innych wątkach (1., 2., 3., trymestr, nasze brzuszki, zakupy a nawet "rozpakowane") wypowiadają się osoby w różnych etapach ciąży, zawsze coś fajnego można się dowiedzieć :)

  • Lula_w Autorytet
    Postów: 1810 1913

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2015, 16:53


  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, piszę w sprawie dość zaciekłej dyskusji jaka się wywiązała z powodu 2 jednakowych wątków.
    Nie chciałabym żeby były między nami jakieś niesnaski więc bardzo bym prosiła niunię, założycielkę obu tematów by usunęła jeden i zaprosiła dziewczyny, które zaczęły tam pisać do wątku który zostanie i będzie się dalej rozwijał.
    Niunia z tego co się zorientowałam tylko ty możesz to zrobić.
    Dziękuję i pozdrawiam :)

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ