X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne L4 w ciąży
Odpowiedz

L4 w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karolakaro Nowa
    Postów: 5 11

    Wysłany: 21 stycznia, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Czy któraś miała taka sytuacje, ze nie minelo 12 miesięcy u jednego pracodawcy i musicie iść na L4 w ciąży? Załóżmy, ze w 8 miesiącu pracy idziemy na L4 to rozumiem, ze nie dostajemy 100% wcześniejszego wynagrodzenia tylko średnia z 12 miesięcy u obecnego pracodawcy?

    08.2023 👰‍♀️🤵‍♂️
    11.2023 - wyleczony helicobacter + suplementacja
    01.2024 - cytologia ASCUS
    02-03.2024 - kolposkopia, biopsja - HSIL, CIN3, skierowanie na LEEP
    03-05.2024 - nawrót helicobacter, leczenie naturalne
    05-07.2024 - leczenie lamblii ❔

    Suplementy aktualne:
    D3, omega3, little me, magnez, b kompleks

    Aktualne wyniki do płodności:
    TSH - 2,693 (powinno być ok 1,5) ❌
    Kwas foliowy - 16 (powinno być powyżej 15) ✅
    FT3 - 56,65% ✅
    FT4 - 38,46% (powinno być min 50%) ❌
    B12 - 526 (powinno być ok 600) ❌
    Homocysteina - 7,13 (powinno być max 8)
    Ferrytyna - 42 (powinno być min. 50) ❌
    Żelazo - 149 (w normie) ✅
    Wit D - 64,8 (powinno być 50-70) ✅
  • Mira000 Autorytet
    Postów: 1114 598

    Wysłany: 22 stycznia, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem, to dostaniesz średnią z 12 przepracowanych na umowę o pracę miesięcy. Nie ma znaczenia pracodawca tylko składki jakie były odprowadzane do zusu.

    Ja 31, on 34
    marzec 2021 - start starań
    wrzesień 2022 - HBA 32%
    [suple: astaksantyna, NAC, selen, koenzym Q10, kwasy DHA, EPA, wit. D3, wit. E, wit. C, cynk, kwas foliowy]
    3 x cykle stymulowane ❌
    styczeń 2023 - HBA 63%
    3 x IUI ❌
    czerwiec 2023 - HBA ??? są naturalne ⏸️
    02.08.2023 r. - 💙 zarodek + serduszko
    20.03.2024 r. - chłopak
    age.png
  • Mala_syrenka Autorytet
    Postów: 4402 1869

    Wysłany: 22 stycznia, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liczy się średnia z przepracowanych miesięcy u obecnego pracodawcy. Jeśli przepracowane jest 8 miesięcy to z tego będzie wyliczona średnia. Poprzednie umowy i wynagrodzenia nic nie wnosza.

    karolakaro lubi tę wiadomość

  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 299 45

    Wysłany: 22 stycznia, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala_syrenka wrote:
    liczy się średnia z przepracowanych miesięcy u obecnego pracodawcy. Jeśli przepracowane jest 8 miesięcy to z tego będzie wyliczona średnia. Poprzednie umowy i wynagrodzenia nic nie wnosza.
    Właśnie też wydaje mi się, że znaczenie do wynagrodzenia na L4 ma tylko średnia od obecnego pracodawcy, nawet jeśli nie przekracza okres zatrudnienia roku.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ