X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Laktator
Odpowiedz

Laktator

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Alicja90 Nowa
  Postów: 3 0

  Wysłany: 15 kwietnia 2022, 14:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny który laktator? Neno bella-twin czy neno angelo? Kto ma jaki model?

 • Madzialenka Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 20 kwietnia 2022, 12:13

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja bym chyba brała podwójny, ale teraz na media Expercie Neno Due jest w super cenie - za 219, wiec chyba brałabym ten: https://www.mediaexpert.pl/agd-male/dla-dziecka/laktatory/laktator-elektryczny-neno-duo

 • Jagna_999 Nowa
  Postów: 5 0

  Wysłany: 6 grudnia 2022, 11:04

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Powerbankiem naładujesz laktator https://neno.pl/produkt/bella/, więc na wyjazdy świetny. Druga sprawa, że na jedną pierś pasuje i znacząco podnosi komfort odciągania pokarmu. Ten sklep warto pochwalić, bo ładnie pakują i zachowują dogodne warunki gwarancyjne, w których odzyskujesz nowy model, jeżeli ze starym coś się stanie.

 • Smarlor Debiutantka
  Postów: 10 0

  Wysłany: 14 marca 2023, 08:42

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Głęboko odciągają laktatory Neno, w tym Angelo lub Uno, a Bella masz na jedną pierś i możesz dopasować pod siebie wszystkie akcesoria w sklepie https://neno.pl/ powiązane z gwarancją producenta oraz pięknym opakowaniem.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ