X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Laktator
Odpowiedz

Laktator

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Alicja90 Nowa
  Postów: 3 0

  Wysłany: 15 kwietnia 2022, 14:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny który laktator? Neno bella-twin czy neno angelo? Kto ma jaki model?

 • Madzialenka Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 20 kwietnia 2022, 12:13

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja bym chyba brała podwójny, ale teraz na media Expercie Neno Due jest w super cenie - za 219, wiec chyba brałabym ten: https://www.mediaexpert.pl/agd-male/dla-dziecka/laktatory/laktator-elektryczny-neno-duo

 • Jagna_999 Nowa
  Postów: 5 0

  Wysłany: 6 grudnia 2022, 11:04

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Powerbankiem naładujesz laktator https://neno.pl/produkt/bella/, więc na wyjazdy świetny. Druga sprawa, że na jedną pierś pasuje i znacząco podnosi komfort odciągania pokarmu. Ten sklep warto pochwalić, bo ładnie pakują i zachowują dogodne warunki gwarancyjne, w których odzyskujesz nowy model, jeżeli ze starym coś się stanie.

 • Smarlor Debiutantka
  Postów: 10 0

  Wysłany: 14 marca 2023, 08:42

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Głęboko odciągają laktatory Neno, w tym Angelo lub Uno, a Bella masz na jedną pierś i możesz dopasować pod siebie wszystkie akcesoria w sklepie https://neno.pl/ powiązane z gwarancją producenta oraz pięknym opakowaniem.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ