X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lekarz orzecznik
Odpowiedz

Lekarz orzecznik

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lewek5 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 14 marca 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Pozostało mi 3 miesiące do porodu, dziś dostałam oświadczenie od lekarza orzecznika (skierowanie z biura titres service), że nie mogę już pracować. W związku z tym pytanie, czy muszę iść do swojego ginekologa po zwolnienie chorobowe, czy wystarczy, ze oddam do mojego biura powyższe orzeczenie i to jest podstawa do wypłacania mi należności za okres nieprzepracowany. To moja pierwsza ciąża tutaj i jestem zielona w tych sprawach. Z góry dziękuję za pomocne odpowiedzi.

    Katarzyna
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ