X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Leżenie na plecach a bicie serduszka
Odpowiedz

Leżenie na plecach a bicie serduszka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Żona Ekspertka
    Postów: 175 62

    Wysłany: 24 stycznia, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Dziś miałam wizytę u ginekologa.
    Aktualnie 18+3 tc.
    Niby wszystko oki, ale zmartwiłam się, że jak dr zaczęła robić USG (leżałam na plecach) serduszko maluszka słabo biło. Dr prosiła żebym przekręciła sie na bok i biło już normalnie. Nie mówiła ile uderzeń ale słychać było różnice jak leżałam na plecach a jak na boku. Dr powiedziała żeby się nie przejmować tym... Ale jednak gdzieś nie daje mi to spokoju 🥺🥺 i martwi mnie to

    Czy ktoś miał taką sytuację?

    2018r. - Początek starań ❤️
  • Hel Koleżanka
    Postów: 33 11

    Wysłany: 24 stycznia, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żona wrote:
    Witajcie. Dziś miałam wizytę u ginekologa.
    Aktualnie 18+3 tc.
    Niby wszystko oki, ale zmartwiłam się, że jak dr zaczęła robić USG (leżałam na plecach) serduszko maluszka słabo biło. Dr prosiła żebym przekręciła sie na bok i biło już normalnie. Nie mówiła ile uderzeń ale słychać było różnice jak leżałam na plecach a jak na boku. Dr powiedziała żeby się nie przejmować tym... Ale jednak gdzieś nie daje mi to spokoju 🥺🥺 i martwi mnie to

    Czy ktoś miał taką sytuację?
    Może w wyniku ucisku na żyłę główną dolną? Od drugiego trymestru już warto unikać pozycji na wznak, może pogarszać dotlenienie.
    Natomiast na pewno taka chwilowa pozycja u lekarza nie jest szkodliwa dla dziecka, ale może ma wpływ na wolniejsze tętno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia, 16:55

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ