Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LIPCOWE MAMY 2020
Odpowiedz

LIPCOWE MAMY 2020

Oceń ten wątek:
  • PauliMikro Koleżanka
    Postów: 51 49

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepodległa wrote:
    Mnie strasznie męczą mdłości i wymioty a wieczorami jest masakra. Muszę zostać sama w pokoju i nikt nie może mi przeszkadzać, dopóki nie zasnę a i z tym jest problem...


    Mam pytanie do dziewczyn, które brały/ biorą duphaston? Czy zauważyłyście, że po tym leku mdłości i wymioty się nasiliły?
    Co do duphastonu: tak, nawet lekarz jak mi przepisywał to mówił że mdłości będą mocniejsze.

    2017r. Aniołek
    2018r. Aniołek
    14.11.2019r. bHCG 180❤️, 18.11.19r. bHCG 1697 ❤️ clexane, duphaston, zaax, estrofem, femibion
    16.12.2019r. (8 tydz 4 dzień) CRL 1,97cm, tętno 162 ❤️
    20.03.2020r. połowa za nami 🙂 Aleksandra 450 gram 🙂
  • Marika92 Autorytet
    Postów: 468 344

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepodległa wrote:
    Mnie strasznie męczą mdłości i wymioty a wieczorami jest masakra. Muszę zostać sama w pokoju i nikt nie może mi przeszkadzać, dopóki nie zasnę a i z tym jest problem...


    Mam pytanie do dziewczyn, które brały/ biorą duphaston? Czy zauważyłyście, że po tym leku mdłości i wymioty się nasiliły?
    Ja od kiedy biorę duphaston, to właśnie doszły wymioty. Wcześniej miałam tylko mdłości. Nie wiem kiedy to minie, ale czuję się strasznie, dziś cały dzień spędziłam w łóżku, nie mam na nic siły 🙄

    mhsvi09k9f9yh4tj.png

    14.07.2020 Michaś ❤️

    08.01.2019 [*] 9tc 💔
    08.2019 ciąża biochemiczna
    ~ Trombofilia wrodzona
    ~ MTHFR 677 CT homo
  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepodległa wrote:
    Mnie strasznie męczą mdłości i wymioty a wieczorami jest masakra. Muszę zostać sama w pokoju i nikt nie może mi przeszkadzać, dopóki nie zasnę a i z tym jest problem...


    Mam pytanie do dziewczyn, które brały/ biorą duphaston? Czy zauważyłyście, że po tym leku mdłości i wymioty się nasiliły?


    Biorę luteine mam mega mdłości od rana do wieczora. Poprzednie 3ciąże nic

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • Alphelia Autorytet
    Postów: 1163 921

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam z niecierpliwością do końca przyszłego tygodnia, że te mdłości w końcu mi przejdą, bo jest tragicznie :/ Jeszcze częściej wymiotuję niż wcześniej, a największy problem mam z piciem czegokolwiek. Jeszcze to ciągłe zmęczenie uniemożliwia zrobienie czegokolwiek w domu. Zniechęcił mnie ten pierwszy trymestr do kolejnej ciąży na długo.

    ckaiyx8dc6hukqvp.png
    iv099vvjy5dzvqw0.png
    11.07.2017 [*] Aniołek 8tc.
    01.06.2019 [*] Aniołek 7tc.
  • Niepodległa Koleżanka
    Postów: 37 5

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiczek - stosujesz luteinę dopochwowo czy pod język?

    Karolinka [*]
  • Nadzieja Autorytet
    Postów: 2205 3188

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę od początku duphaston i luteinę i nie mam wogole mdłości i wymiotów. Więc to jest różnie z tymi lekami i każda na nie reaguje roznie

    860ix1hp6806789i.png


    147a8caae8.png

    qq87io4phvumny7i.png

    35 lata
    Starania od 2018
    29.03.2019 -nadżerka
    05.04.2019 usunięcie nadżerki
    15.10.2019 start I iv protokół krotki
    26.10.2019 punkcja 10 oocytow, 8 komorek, 6zaplodnionych i 6 zarodkow, do 5-doby zostaly 4
    31.10.2019 transfer 1 blastki ⛄
    12dpt 476,5, 14dpt 888,2
    18.11.2019-18dpt (5+2) pęcherzyk i ciałko żółte 🎉
    27.11.2019 -27dpt ❤️

    10.07.2020 godz.19.45 Synek 3580g szczęścia 😍 38tc 5dzien


    02.2021 wracamy po rodzeństwo
    20.02.2021 transfer 1blastki ⛄
    03.03.2021 - 11dpt - 600
    05.03.2021 - 13dpt - 1443
    26.03.2021- ❤️
    Zostań z nami ....🍀🍀🍀

    29.10.2021 godz. 8.55 córeczka 3460g szczęścia 😍38tc 3dzien
  • ajami19 Ekspertka
    Postów: 172 140

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 15 tydzień, 2 trymestr a dalej mnie męczy. Głownie mdłości,wymioty już nie tak często, ale doszły migreny co kilka dni. A wszystko zaczęło się po 6 tygodniu. Mam już dość :-(.

  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajami mnie dalej też męczą mdłości i mega zmęczenie plus awersja do jedzenia. Ale niestety nastawiam się, że po 25 tc mi przejdzie tak jak w poprzednich ciążach :(

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 5001 1720

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze łapię czasem jakąś fazę "niedobrzeeee miii", ale szczytem było 2 dni temu, jak prawie zwymiotowałam zmieniając córce pieluchę po kupie... Porażka, na wszelkie historie własnego dziecka byłam odporna, a tu nagle taki zonk o.O Mąż musiał ratować sytuację ;P

    9 tc (*) 24.01.2016

    3 córki :)
    06.11.2017
    01.07.2020
    07.01.2023
  • Lyanna Autorytet
    Postów: 863 489

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wichrowe_wzgórza wrote:
    Ja jeszcze łapię czasem jakąś fazę "niedobrzeeee miii", ale szczytem było 2 dni temu, jak prawie zwymiotowałam zmieniając córce pieluchę po kupie... Porażka, na wszelkie historie własnego dziecka byłam odporna, a tu nagle taki zonk o.O Mąż musiał ratować sytuację ;P
    My jesteśmy częściowo na wielorazowych pieluchach i mam duży problem z przerzucaniem ich z kosza do pralki. Muszę wstrzymać oddech i zrobić to bardzo szybko 😂

    km5s8rib3rydlnmr.png
    iv099vvj9qnut7rh.png
    06.2016 [*] Aniołek 6 tc
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4622 6457

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kilka dni temu zaczęłam 12tyg ale mdłości jak mdłości raz są a raz nie ma, raz gorsze a raz lepiej. Piersi na szczęście prawie nie bolą i z tego powodu się bardzo cieszę ale od kilku dni głowe wieczorami chce mi rozsadzić 😕 No ale cóż trzeba jakoś żyć z tym. Oprócz tego to chyba mnie rwa kulszowa złapała ale muszę jeszcze z innym lekarzem skonsultować 😉

    Tak w ogóle jutro rano krzywa cukrowa, ani trochę mi się to nie widzi. Nie lubię być głodna z rana + do tego dojazd to bedzie koszmar jakiś.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Kosanka Autorytet
    Postów: 2206 2351

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skurcze, kłucia i ciągnięcia mieście? Mnie czasem jak zaboli to aż strach. :(

    41 lat
    - 2 x IUI :(
    - 1 procedura - 1 zarodek: 3 doba, 8AA :(
    - Badania immunologiczne - totalnie rozchwiane cytokiny - encorton
    - Mutacje MTHFR a1298c, PAI 1 - włączone heparyna i acard
    - 2 procedura - 2 zarodki: dwudniowe 4AB :(
    - Szczepienia limfocytami męża w Łodzi
    - 3 procedura - 1 zarodek, blastuś 5AB
    7 dpt 57 😍
    9 dpt 157,7
    12 dpt - 485,9
    15 dpt - 1764
    19 dpt - 7256 😁
    25 dpt - 💖 😍

    1usa20mmkjfnof95.png
  • Lyanna Autorytet
    Postów: 863 489

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kosanka, jak za szybko się podniosę to mnie boli i ciągnie. Muszę chwilę poczekać i dopiero wtedy mogę się wyprostować.

    Kosanka lubi tę wiadomość

    km5s8rib3rydlnmr.png
    iv099vvj9qnut7rh.png
    06.2016 [*] Aniołek 6 tc
  • PauliMikro Koleżanka
    Postów: 51 49

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciągnięcia i kłucia tak jak za gwałtownie usiądę, wstanę albo kaszle.

    2017r. Aniołek
    2018r. Aniołek
    14.11.2019r. bHCG 180❤️, 18.11.19r. bHCG 1697 ❤️ clexane, duphaston, zaax, estrofem, femibion
    16.12.2019r. (8 tydz 4 dzień) CRL 1,97cm, tętno 162 ❤️
    20.03.2020r. połowa za nami 🙂 Aleksandra 450 gram 🙂
  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepodległa wrote:
    Gosiczek - stosujesz luteinę dopochwowo czy pod język?

    Dowcipną ;-)

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 6 stycznia 2020, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo u mnie z kupa też tak jest, jak mąż jest to już woli sam przewinąć a ja muszę wyjść.

    Też mnie tak boli i ciągnie. Wczoraj na wysokości pępka i to bardzo mocno, aż musiałam posiedzieć chwilę. No ale macica rośnie więc pewnie ma prawo trochę boleć.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Kosanka Autorytet
    Postów: 2206 2351

    Wysłany: 6 stycznia 2020, 01:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Ooo u mnie z kupa też tak jest, jak mąż jest to już woli sam przewinąć a ja muszę wyjść.

    Też mnie tak boli i ciągnie. Wczoraj na wysokości pępka i to bardzo mocno, aż musiałam posiedzieć chwilę. No ale macica rośnie więc pewnie ma prawo trochę boleć.

    Ja dziś miałam skurcze, aż nospę wzięłam. Cały czas odczuwam dyskomfort. Ale u mnie dół brzucha już uwypukliło, może dlatego. Odczuwam też spory ucisk na granicy z bólem, gdy mam pełen pęcherz lub jelita. Nie mam żadnych mdłości, ale te bóle mi doskwierają. Coś za coś ;) Swoją droga - na początku ból brzucha traktowałam jako coś naturalnego. Teraz ogarnia mnie lekka panika.

    41 lat
    - 2 x IUI :(
    - 1 procedura - 1 zarodek: 3 doba, 8AA :(
    - Badania immunologiczne - totalnie rozchwiane cytokiny - encorton
    - Mutacje MTHFR a1298c, PAI 1 - włączone heparyna i acard
    - 2 procedura - 2 zarodki: dwudniowe 4AB :(
    - Szczepienia limfocytami męża w Łodzi
    - 3 procedura - 1 zarodek, blastuś 5AB
    7 dpt 57 😍
    9 dpt 157,7
    12 dpt - 485,9
    15 dpt - 1764
    19 dpt - 7256 😁
    25 dpt - 💖 😍

    1usa20mmkjfnof95.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4622 6457

    Wysłany: 6 stycznia 2020, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skurcze, kłucie i ciągniecie to tak przy kichnieciu czy coś. Ale bardziej jakiś nerw ciągnie mnie w dolnej stronie pleców i pośladku. Zły obrót, wstanie z narożnika,spacerowanie, leżenie a nawet samo siedzenie w wc boli😕 a czasem to łezki polecą lub muszę bolesny dźwięk z siebie wydać 😅

    Fuuujjjjjj jestem głodna i mam ochydny na smak słodki. A jeszcze 2 godziny.

    Powodzenia dzisiaj jeśli ktoś jakąś wizyte ma :)

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Monalisar Autorytet
    Postów: 1313 2305

    Wysłany: 6 stycznia 2020, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też kłuje przy kichaniu.Ostatni tydzień uwypuklił się już brzuszek,także jutro ruszam po jakieś ubrania.W pracy jeszcze nikt nie wie o moim stanie i jutro muszę już powiedzieć bo dłużej ukrywać się już nie da.Mam jeszcze pytanie,co z farbowaniem włosów?Używacie czegoś delikatniejszego np.Biokap z apteki?

    atdchdgexzsa3c7x.png

    AMH 1,11-grudzien 2018
    AMH 0,67-pazdziernik 2019
    Mutacja MTHFR heterozygota
    04.2019 ciąża naturalna-poronienie 7 tc.
    10.2019 ciąża naturalna
    21.11.2019 bije serduszko ♥️
    04.07.2020 Pola jest już z Nami 3480 g 52 cm
  • Karolkya Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 6 stycznia 2020, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do włosów używam henny

    f2w3rjjgk1a9x4nj.png
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ