Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LIPCOWE mamy 2025 👶🌞🏝️
Odpowiedz

LIPCOWE mamy 2025 👶🌞🏝️

Oceń ten wątek:
  • Alima Autorytet
    Postów: 763 1520

    Wysłany: 28 lutego 2025, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie +2kg. Ale znów od 3 dni bardzo ciągnie mnie brzuch i wszystko na dole i dziś mam wrażenie, że znów brzucho się powiększył. Ogólnie jem dużo, a w sumie często i wiem, że tym razem pobiję swój rekord i przekroczę 60.

  • Kamax9 Autorytet
    Postów: 1656 3207

    Wysłany: 28 lutego 2025, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na plusie 4 kg. Z jednej strony spoko ale z drugiej strony się martwię że już powinno być trochę więcej na tym etapie... staram się jeść regularnie i słodyczy nie odmawiam... nie wiem czy genetyka też ma jakiś wpływ ale moja mamaa mowila mi że ona też mało przybrała i szla mnie rodzic z waga 63 kg 🫣

    Starania od 06.2022
    Grudzień 2022 -Aniołek 7/8 tc(*)
    Listopad 2023- ciąża biochemiczna
    Kwiecień 2024- ciąża biochemiczna
    21.10.2024 II chwilo trwaj 🥹❤️🤞🏻

    08.07.2025| 3780g| 57cm|
    Narodził się Nasz cud.
    Spełnionym jesteś marzeniem, Synku 💙
    age.png
  • Nieprzejrzysta Autorytet
    Postów: 693 1359

    Wysłany: 28 lutego 2025, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na plusie niecałe 2 kg, trochę się martwiłam, że za mało, ale mała waży odpowiednio do swojego tygodnia, także mniej się już martwię 😀

    Kamax9, Alima, Styśka1998 lubią tę wiadomość

    -13.06.25r.- 2500 g 🦔
    -15.05.25r.- 1500 g 🍍
    -02.05. 25r.- 30+4 ok. 1300 g 🍉
    -24.04.25r.- III prenatalne, ok. 1066 g kruszynki 🍇
    -11.04. 25r.- Echo serduszka ok, 850 g
    -4.04.25r.-26+4, 750 g małej bokserki 🥊
    -7.03. 25r.- 22+4, 480 g Panny 🍊
    -26.02.25r.- Połówkowe, 350 g małej damy 🍒
    -13.02.25r.- 230 g dziewuszki 💜
    -07.02.25r.- 5 wizyta (nadal nie wiemy kogo tam gościmy💚) 18+4?
    -10.01.- 4 wizyta (14+4)
    -13.12- 3 wizyta (10+4) szalejące dzidzi 🍒
    -22.11- 2 wizyta (7+2) mamy serduszko ❤️
    -14.11.- 1 wizyta(6+3)pęcherzyk ciążowy
    -8 ms ( 28 październik II kreski) 🌱🍀👣
    -7 ms (wrzesień) 💔 ciąża biochemiczna 💔
    -Podejrzenie Hashimoto, guzki na tarczycy,Niedowaga, od dzieciństwa problemy z serduchem 💔💉
    ASD II,arytmia od 2021r. anemia (Czerwiec 2024r.)
    👱‍♀️29🧑29

    ❤️H❤️ 07.07.2025r. 2820g 51 cm do kochania ❤️
  • Ala1416 Autorytet
    Postów: 298 882

    Wysłany: 28 lutego 2025, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj mierzyłam sukienkę na jutrzejszą 50tkę Cioci i mogę oficjalnie pochwalić się brzuszkiem :) ogólnie 2kg na plusie od początku ciąży, ale Mąż uważa, że schudłam a zaokrągliłam się tam gdzie trzeba :)

    8a1f27945622d.pnghttps://zapodaj.net/plik-pVic6Ks2pG

    Sanana, Kamax9, Nieprzejrzysta, Galaxis, Alima, Róża11, angelberry, tygrysek7773, Kinia92, carolka, Somebody_33, Lusia90, Ania1008, Styśka1998, 3erin, Anka657, xMagda, Wojcinka, Lileepi lubią tę wiadomość

    👨‍🦱 91 👩94 -> 👰🤵 5.10.2024

    07.2024 - początek starań i odstawienie antykoncepcji (Kontracept) po 12 latach
    05.2025 - kariotypy prawidłowe

    8.07.2025 Emilia, 2730g, 52cm, mozaikowy ZD bez mocno widocznych cech (bruzda na stopie, na ręce, duży język)
  • Alima Autorytet
    Postów: 763 1520

    Wysłany: 28 lutego 2025, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamax9 wrote:
    U mnie na plusie 4 kg. Z jednej strony spoko ale z drugiej strony się martwię że już powinno być trochę więcej na tym etapie... staram się jeść regularnie i słodyczy nie odmawiam... nie wiem czy genetyka też ma jakiś wpływ ale moja mamaa mowila mi że ona też mało przybrała i szla mnie rodzic z waga 63 kg 🫣
    Genetyka, ja w poprzedniej ciąży przytyłam 8 kg od wyjściowej. Na porodówkę szłam mając 59,8 😉. Teraz wiem, że przytyję więcej, ale raczej nie dużo więcej, a jem i tak jak pisałam dużo (często). Ale ja zawsze tak miałam. Poprostu mam dobrą przemianę materii i genetyczne poszłam w tatę. Nigdy nie byłam na żadnej diecie, słodycze pochłaniam tonami 🙈
    Za to moja siostra ma zupełnie inaczej, ale poszła genetyczne po mamie.

    Kamax9 lubi tę wiadomość

  • Sanana Autorytet
    Postów: 595 1265

    Wysłany: 28 lutego 2025, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja melduję się po teście. Szczerze mówiąc to zniosłam go bardzo dobrze, nic mi nie było. Zero mdłości, potow, nawet senność mnie nie dopadła :) jedyne co to byłam głodna, ale wlaśnie czekam w knajpie na pyszne śniadanie 🤭
    Z mojej perspektywy nie było się czego bać, mimo, że szłam trochę zestresowana to okazuje się, że czasem nie ma co się martwić nad wyrost 🙃
    Zobaczymy jak wyniki 😅

    Alima, Kamax9, tygrysek7773, Róża11, Kinia92, Somebody_33, Nieprzejrzysta, Lusia90, Anka657 lubią tę wiadomość

    Jesteś, bo moja miłość jest większa niż strach 🩵👶🏻
  • Galaxis Autorytet
    Postów: 509 1076

    Wysłany: 28 lutego 2025, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja0811 wrote:
    Dziewczyny ile już kg na plusie? :D ja kocham jeść, dziś +5kg :D jestem w 18+5 (wciąż nie umiem dodać tych suwaków które macie 🤦‍♀️)
    7 na plusie :)
    Somebody_33 wrote:
    Kolejny dzień od 3 nie śpię… Bezsenność pojawiła się kilkanaście dni temu i nie odpuszcza… Czy ja się jeszcze kiedyś wyśpię? Dziewczyny, które mają/ miały problemy ze spaniem, minęło Wam to?
    Na początku roku miałam tak non stop przez kilka tygodni, teraz jest sinusoida, kilka dni ok, kilka dni bezsenności i tak w kółko. Na szczęście od wtorku idę na L4 i będzie można się bezkarnie wysypiać i urządzać drzemki w ciągu dnia 😁

    Somebody_33 lubi tę wiadomość

    ♀️ '95
    16.10.24 10 dpo⏸️(4 cs), beta 22,8 prog 13,11 | 18.10 beta 78,7 prog 19,43 | 22.10 beta 330,4 prog 17,74 | 31.10 beta 12869,7 prog 18,68
    12.11.24 7tc+0 - 0,9 cm i jest serduszko ❤️
    03.12.24 10tc+0 - 3,2 cm i 166 bpm
    14.12.24 nifty pro ryzyka niskie i dziewczynka 🩷
    23.12.24 12tc+6 - I prenatalne 7cm i 148 bpm
    07.01.25 15tc+0 - 9,1 cm
    04.02.25 19tc+0 - 287 g
    20.02.25 21tc+2 - II prenatalne 482 g
    04.03.25 23tc+0 - 567 g
    25.03.25 26tc+0 - 881 g
    08.04.25 28tc+0 - 1200 g
    28.04.25 30tc+6 - III prenatalne 1650 g
    06.05.25 32tc+0 - 1920 g
    27.05.25 35tc+0 - 2685 g
    17.06.25 38tc+0 - 3050 g
    21.06.25 38tc+4 - ❤️ narodziny 3380g, 51cm, 10/10

    age.png
  • Kamax9 Autorytet
    Postów: 1656 3207

    Wysłany: 28 lutego 2025, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alima wrote:
    Genetyka, ja w poprzedniej ciąży przytyłam 8 kg od wyjściowej. Na porodówkę szłam mając 59,8 😉. Teraz wiem, że przytyję więcej, ale raczej nie dużo więcej, a jem i tak jak pisałam dużo (często). Ale ja zawsze tak miałam. Poprostu mam dobrą przemianę materii i genetyczne poszłam w tatę. Nigdy nie byłam na żadnej diecie, słodycze pochłaniam tonami 🙈
    Za to moja siostra ma zupełnie inaczej, ale poszła genetyczne po mamie.

    To mnie uspokoiłaś 🫶

    Alima lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022
    Grudzień 2022 -Aniołek 7/8 tc(*)
    Listopad 2023- ciąża biochemiczna
    Kwiecień 2024- ciąża biochemiczna
    21.10.2024 II chwilo trwaj 🥹❤️🤞🏻

    08.07.2025| 3780g| 57cm|
    Narodził się Nasz cud.
    Spełnionym jesteś marzeniem, Synku 💙
    age.png
  • Optymistka90 Autorytet
    Postów: 3039 3824

    Wysłany: 28 lutego 2025, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie dziś się ważyłam i w 20 tydzień wchodzę z +5 kg. Jak na moja tendencję do tycia to uważam że nieźle się trzymam i zobaczymy ile tych kg końcówki będzie. Jakoś bardzo się tym nie przejmuję. Jem na co mam ochotę i ile mam ochotę 🙈

    Sanana, Alima lubią tę wiadomość

    👶🏻 Witek
    🗓️ 19.07.2025
    🕰️ 11.12
    ⚖️ 3920 g

    age.png
  • Alima Autorytet
    Postów: 763 1520

    Wysłany: 28 lutego 2025, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamax9 wrote:
    To mnie uspokoiłaś 🫶
    Najważniejsze, żeby dzieciątko przybierało właściwie, a my odżywiały się prawidłowo. Nawet bez ciąży każda z nas jedząc to samo będzie inaczej przybierać na wadze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2025, 11:06

    Kamax9, Kinia92, Nieprzejrzysta, Lusia90 lubią tę wiadomość

  • JoaJoaJoa Autorytet
    Postów: 320 609

    Wysłany: 28 lutego 2025, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wiem, że było wstawiane nie raz ale czy któraś mogłaby podesłać mi na maila wyprawkę dla maleństwa? Zapisuję sobie niektóre rzeczy ale nie wiem czy wszystko :D

    Moj mail: [email protected]

    Dziękuję i płacę uśmiechem bombelka :)

    Kinia92, Lusia90 lubią tę wiadomość

    👩🏻👨🏻1995


    07/11/2023 🟰
    13/12/2023🪽🌈



    ——————————-



    11/11/2024 🟰
    15/07/2025 🍼
    M 🩷 57cm, 2540g

    29/07/2025🪽🌈 👼🏻
  • Kamax9 Autorytet
    Postów: 1656 3207

    Wysłany: 28 lutego 2025, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alima wrote:
    Najważniejsze, żeby dzieciątko przybierało właściwie, a my odżywiały się prawidłowo. Nawet bez ciąży każda z nas jedząc to samo będzie inaczej przybierać na wadze.
    To prawda. Póki co młody przybiera wzorowo i to jest najważniejsze ❤️

    Alima lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022
    Grudzień 2022 -Aniołek 7/8 tc(*)
    Listopad 2023- ciąża biochemiczna
    Kwiecień 2024- ciąża biochemiczna
    21.10.2024 II chwilo trwaj 🥹❤️🤞🏻

    08.07.2025| 3780g| 57cm|
    Narodził się Nasz cud.
    Spełnionym jesteś marzeniem, Synku 💙
    age.png
  • tygrysek7773 Autorytet
    Postów: 1486 2051

    Wysłany: 28 lutego 2025, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala super wyglądasz 🙂 mąż ma rację

    Ja 3kg na plusie. Teraz wyszła cukrzyca więc jak zwykle pewnie nie więcej niż 3 jeszcze przybiorę. Syna rodziłam mając 59 kg, startowałam z 53. Córkę rodziłam mając 65, startowałam z 59. Teraz startowałam z wagi 59 i zobaczymy.

    Kamax9 lubi tę wiadomość

    👩33 🧔31
    Jest nas 5 ❤
    Marcelage.png
    Lauraage.png
    Łucjaevent.png
  • Kinia92 Autorytet
    Postów: 1208 2501

    Wysłany: 28 lutego 2025, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamax9 wrote:
    U mnie na plusie 4 kg. Z jednej strony spoko ale z drugiej strony się martwię że już powinno być trochę więcej na tym etapie... staram się jeść regularnie i słodyczy nie odmawiam... nie wiem czy genetyka też ma jakiś wpływ ale moja mamaa mowila mi że ona też mało przybrała i szla mnie rodzic z waga 63 kg 🫣
    Ja mam 4,5 kg na plusie. Lekarz nic nie mówił że za mało 🙈

    12 cs szczęśliwy🥺
    02.2020 👧
    08.2021 👼

    AMH
    03.2024 - 0,530
    10.2024 - 0,211

    07.11.2024 ⏸️ beta 105, prog 25,65
    09.11.2024 beta 257,9, prog 24,07
    12.09.2024 beta 890,8, prog 16,86
    25.11.2024 dwa groszki z ❤️❤️ 124ud/min🥺
    13.12.2024 dwa Misie Haribo 2,4cm ❤️❤️ 176ud/min🥺
    07.01.2025 dwie cytrynki 6,9cm 💙💙167ud/min - mamy dwóch chłopców 🥺
    14.02.2025 1. 270g Kokosika 💙, 2. 225 g Kokosika 💙
    04.03.2025 1. 413 g Liska 💙 2. 369 g Liska 💙
    29.03.2025 1. 705 g Misia, 2. 700 g Misia 💙
    09.04.2025 1. 915 g Łobuza, 2. 894 g Łobuza, echo serduszek ok 🥰
    26.04.2025 1. 1191 g Tygryska, 2. 1211 g Tygryska 🥰
    26.05.2025 1. 2157 g Słodziaka, 2. 1951 g Słodziaka
    16.06.2025 wizyta🤞

    Acard 150

    Sometimes when you pray for a miracle, God gives you Two 💙💙

    preg.png
  • Kamax9 Autorytet
    Postów: 1656 3207

    Wysłany: 28 lutego 2025, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia92 wrote:
    Ja mam 4,5 kg na plusie. Lekarz nic nie mówił że za mało 🙈
    Tylko ze moja waga od kilku tygodni stoi w miejscu. No i u mnie 23 tc🫣

    Lusia90, Kinia92 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022
    Grudzień 2022 -Aniołek 7/8 tc(*)
    Listopad 2023- ciąża biochemiczna
    Kwiecień 2024- ciąża biochemiczna
    21.10.2024 II chwilo trwaj 🥹❤️🤞🏻

    08.07.2025| 3780g| 57cm|
    Narodził się Nasz cud.
    Spełnionym jesteś marzeniem, Synku 💙
    age.png
  • shaylen Autorytet
    Postów: 516 1063

    Wysłany: 28 lutego 2025, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie +0kg 😂 nic totalnie nie ruszyło, od dnia pierwszej wizyty 63.5 waze😂
    A właśnie wracam od koleżanki to stwierdziła że ladnie mi już brzuszek widac🤭

    Kamax9, carolka, Wojcinka lubią tę wiadomość

    👱‍♀️29👱‍♂️30+🐈+🐕
    Początek starań 06.23 🥲
    *prawy jajowód niedrożny
    17cs 20.11.24 wyraźne ⏸️ 🥹❤️
    31.07.25 Narodziny 🩷 3060g 53cm

    05.26 wracamy do gry 🤞
    Czy ponownie stanie się CUD? 🥹

    Oto zaczyna się nowy rozdział -pisany małymi stópkami, pierwszymi uśmiechami i niezliczoną ilością nowych emocji :)
    age.png
  • Optymistka90 Autorytet
    Postów: 3039 3824

    Wysłany: 28 lutego 2025, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się że przybieranie jest indywidualne bardzo. U mnie np dużo poszło na początku, potem miałam przestój tak około 3 kg że dłuższy czas nic nie przybrałam i teraz znów ruszyło 🤷‍♀️

    👶🏻 Witek
    🗓️ 19.07.2025
    🕰️ 11.12
    ⚖️ 3920 g

    age.png
  • Lusia90 Autorytet
    Postów: 558 919

    Wysłany: 28 lutego 2025, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    U mnie od wagi wyjściowej +4 kg. We wtorek lekarz ważył maluszka i mówił że waga odpowiednia i że w normie także ja się niczym nie przejmuje. To kwestia indywidualna ile i kto przytyje. ☺️

    @Joajoajoa a może dziewczyny które mają listę po prostu wrzucą ją tutaj? Dla porównania. Ja też mam swoją już przygotowaną i jeśli chcecie to wrzucę ją później ale bez śmiacia, wiecie każdej z nas co innego się podoba i przyda, jedna z doświadczenia, druga z niewiedzy 😛 ale ja chętnie poczytam inne listy wyprawkowe, pewnie o nie jednej rzeczy nie wiem albo nie pamiętam 🙂

    Kamax9, Alima, Róża11, Kinia92, Galaxis lubią tę wiadomość

    preg.png

    👩27 |👨‍🦱 28 | pierwsza ciąża.
    21+1tc 473 g zdrowego chłopca 💙
    26+2tc 950 g naszego szczęścia 💛
    30+2 tc 1630 g ślicznej rybki 💚
    30+6 tc 1816 g malutkiego misia 🧡
    36+2 tc 3190 g okrągłego pączusia 🩷
    Czekamy na Ciebie maluszku 💞🥹
  • Kamax9 Autorytet
    Postów: 1656 3207

    Wysłany: 28 lutego 2025, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia90 wrote:
    Hejka :)
    U mnie od wagi wyjściowej +4 kg. We wtorek lekarz ważył maluszka i mówił że waga odpowiednia i że w normie także ja się niczym nie przejmuje. To kwestia indywidualna ile i kto przytyje. ☺️

    @Joajoajoa a może dziewczyny które mają listę po prostu wrzucą ją tutaj? Dla porównania. Ja też mam swoją już przygotowaną i jeśli chcecie to wrzucę ją później ale bez śmiacia, wiecie każdej z nas co innego się podoba i przyda, jedna z doświadczenia, druga z niewiedzy 😛 ale ja chętnie poczytam inne listy wyprawkowe, pewnie o nie jednej rzeczy nie wiem albo nie pamiętam 🙂
    Wrzucaj. Chętnie poczytam. Ja już to wrzucałam moja listę bardziej apteczkowa ale mogę wrzucić jeszcze raz jakby ktoś chciał zerknąć :)

    Starania od 06.2022
    Grudzień 2022 -Aniołek 7/8 tc(*)
    Listopad 2023- ciąża biochemiczna
    Kwiecień 2024- ciąża biochemiczna
    21.10.2024 II chwilo trwaj 🥹❤️🤞🏻

    08.07.2025| 3780g| 57cm|
    Narodził się Nasz cud.
    Spełnionym jesteś marzeniem, Synku 💙
    age.png
  • Styśka1998 Autorytet
    Postów: 301 958

    Wysłany: 28 lutego 2025, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieprzejrzysta wrote:
    Ja na plusie niecałe 2 kg, trochę się martwiłam, że za mało, ale mała waży odpowiednio do swojego tygodnia, także mniej się już martwię 😀

    Ja właśnie to samo i też się tym martwiłam ale i u nas wszystko w porządku więc widocznie taka nasza uroda 😀

    Kamax9 lubi tę wiadomość

    👩🏼27 | 🧔🏻28 | 🦮
    👩🏼‍❤️‍👨🏻 2016
    💍 2019
    💒 2023

    1cs o pierwsze dziecko
    07.11.2024. ⏸️
    08.11.2024. Beta HCG (575 mlU/ml), prog. (23,98 ng/ml)
    12.11.2024. Beta HCG (3001,5 mlU/ml), prog. (24,40 ng/ml)
    27.11.2024. Mamy bijące serduszko ❤️
    07.01.2025. 🩷
    09.07.2025. 🔜🩺

    preg.png
‹‹ 678 679 680 681 682 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ