Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LIPCOWE mamy 2025 👶🌞🏝️
Odpowiedz

LIPCOWE mamy 2025 👶🌞🏝️

Oceń ten wątek:
  • ConteBis Autorytet
    Postów: 1293 1799

    Wysłany: 12 kwietnia 2025, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamax9 wrote:
    Zdecydowanie shein najlepszy pod tym względem. Ta błękitna którą kupiłam na vinted też jest z shein. 😁 Też bym nie dała 400zl za sukienkę ciążową 😀
    No to te moje kosztowały 95 zł długa i chyba z 40 ta krótka 😁

    age.png
  • shaylen Autorytet
    Postów: 513 1049

    Wysłany: 12 kwietnia 2025, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic to siadam i przeglądam 😂 może coś znajdę tam bo kurde już mnie szlag trafia 😂

    👱‍♀️29👱‍♂️30+🐈+🐕
    Początek starań 06.23 🥲
    *prawy jajowód niedrożny
    17cs 20.11.24 wyraźne ⏸️ 🥹❤️
    31.07.25 Narodziny 🩷 3060g 53cm

    05.26 wracamy do gry 🤞
    Czy ponownie stanie się CUD? 🥹

    Oto zaczyna się nowy rozdział -pisany małymi stópkami, pierwszymi uśmiechami i niezliczoną ilością nowych emocji :)
    age.png
  • JoaJoaJoa Autorytet
    Postów: 320 609

    Wysłany: 12 kwietnia 2025, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pod kątem sesji foto i później wykorzystania na niedzielę kupiłam sobie taką sukienkę. Skład to wiskoza i w dotyku nawet podaje na ten materiał 😀


    SHEIN Sukienka ciążowa na lato, wakacje, z kwiatowym wzorem, dekoltem w serek, falbanką, krótkim rękawem i długą elegancką sukienką, na festiwal muzyczny
    I discovered amazing products on SHEIN.com, come check them out!
    http://api-shein.shein.com/h5/sharejump/appjump?link=ldeoC03clhI_8&localcountry=PL&url_from=GM74037397059

    ConteBis, Lusia90 lubią tę wiadomość

    👩🏻👨🏻1995


    07/11/2023 🟰
    13/12/2023🪽🌈



    ——————————-



    11/11/2024 🟰
    15/07/2025 🍼
    M 🩷 57cm, 2540g

    29/07/2025🪽🌈 👼🏻
  • Elena20 Autorytet
    Postów: 1189 2888

    Wysłany: 12 kwietnia 2025, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z sukienek to polecam tę stronkę, teraz mają 30% rabatu na sukienki. W razie czego można oddać.

    https://www.renee.pl/sukienki?campaign_id=769738205&device=m&gad_source=1&gbraid=0AAAAADM70hOKRfGdA_ypV3mUtG6rtQXFD


    Róża11 lubi tę wiadomość

    E ♀️👶 (7cs) 🌞🌴 01.07.2025 (4000g 53cm) 39+0 cc

    age.png

    E ♀️👧(5cs) 🌞🌴11.07.2019 (3549g 58cm) 41+4 cc

    age.png
  • Optymistka90 Autorytet
    Postów: 3039 3824

    Wysłany: 12 kwietnia 2025, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1008 wrote:
    Czy któraś z was kupiła wózek Vincci Tinum Upline?
    I czy jest zadowolona?
    Ja mam tinum upline 2. Dziś odbieraliśmy. No ale o zadowoleniu lub jego braku to będę mogła się wypowiedzieć jak zacznę użytkować. 😉

    Dziewczyny dramat. Pojechaliśmy po tapetę w końcu, z myślą że mamy wybraną ale chcemy zobaczyć na żywo i oczywiście nie było jej dostępnej w sklepie ani w żadnym innym w pobliżu. No i nie kupiliśmy bo na żywo te odcienie wyglądają zupełnie inaczej niż na zdjęciach. I teraz help me, czy ktoś wie gdzie jeszcze prócz leroy i Castoramy są tapety? Września, Gniezno, Poznań itp? Bo mi po świętach majster wchodzi a ja bez tapety 😂🤦🏼‍♀️

    👶🏻 Witek
    🗓️ 19.07.2025
    🕰️ 11.12
    ⚖️ 3920 g

    age.png
  • Elena20 Autorytet
    Postów: 1189 2888

    Wysłany: 12 kwietnia 2025, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj ogarnęłam sprzątanie całej chaty, aż przyjemnie się siedzi 😍 Nadrobiłam wczorajszą debatę, ale traktuję ją z przymrużeniem oka jako odmóżdżacz.

    Dzisiaj tak sobie siedziałam na kanapie z mężem i w okolicach pępka wymacaliśmy coś twardszego, albo ręka, albo ramię albo kolano 😍😍 Niesamowite uczucie. Z prawej strony też było czuć plecy przez moją skórę.
    Mam z Eleną łożysko na tylnej ścianie, z Elizą miałam na przedniej i nie mieliśmy takich "atrakcji".

    E ♀️👶 (7cs) 🌞🌴 01.07.2025 (4000g 53cm) 39+0 cc

    age.png

    E ♀️👧(5cs) 🌞🌴11.07.2019 (3549g 58cm) 41+4 cc

    age.png
  • Róża11 Autorytet
    Postów: 896 855

    Wysłany: 12 kwietnia 2025, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elena20 wrote:
    Z sukienek to polecam tę stronkę, teraz mają 30% rabatu na sukienki. W razie czego można oddać.

    https://www.renee.pl/sukienki?campaign_id=769738205&device=m&gad_source=1&gbraid=0AAAAADM70hOKRfGdA_ypV3mUtG6rtQXFD

    Taaaak, ja lubię bardzo renee, ostatnio zamówiłam spódnice:) mam mase sukienek stad i zawsze bylam zadowolona :) super wygląda spodnica, po prostu wzięłam rozmiar większy, a jest na gumie. Też fajną alternatywą, że np biala bluzeczka i spodnica na Komunie. Ale to co kto lubi :) ogólnie w razie co nawet tak do śmigania polecam. Wygodna, bo szeroki dość pas i leciutka, przewiewna wiskozowa :)


    Screenshot-20250412-191800-Chrome.jpg

    Jesteś naszym cudem 💗
  • Lusia90 Autorytet
    Postów: 558 919

    Wysłany: 12 kwietnia 2025, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też na komunię do kuzynki zamówiłam sukienkę z shein :) nie wiem tylko czy nie przyjdzie za duża bo wzięłam L z myślą że jeszcze za miesiąc do komunii urosnę 😅 może zdążę odesłać w razie w i zamówić mniejszą.
    http://api-shein.shein.com/h5/sharejump/appjump?link=lde05dJy2mc_8&localcountry=PL&url_from=GM71110688968

    preg.png

    👩27 |👨‍🦱 28 | pierwsza ciąża.
    21+1tc 473 g zdrowego chłopca 💙
    26+2tc 950 g naszego szczęścia 💛
    30+2 tc 1630 g ślicznej rybki 💚
    30+6 tc 1816 g malutkiego misia 🧡
    36+2 tc 3190 g okrągłego pączusia 🩷
    Czekamy na Ciebie maluszku 💞🥹
  • Lusia90 Autorytet
    Postów: 558 919

    Wysłany: 12 kwietnia 2025, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które mają sesję ciążową, a jakie sukienki będziecie mieć? Podrzucicie fotki? Ja jeszcze szukam swojej wymarzonej

    preg.png

    👩27 |👨‍🦱 28 | pierwsza ciąża.
    21+1tc 473 g zdrowego chłopca 💙
    26+2tc 950 g naszego szczęścia 💛
    30+2 tc 1630 g ślicznej rybki 💚
    30+6 tc 1816 g malutkiego misia 🧡
    36+2 tc 3190 g okrągłego pączusia 🩷
    Czekamy na Ciebie maluszku 💞🥹
  • carolka Autorytet
    Postów: 1037 2156

    Wysłany: 12 kwietnia 2025, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do sukienek, to ja się dzisiaj puściłam w Sinsayu i przytargałam następujące:

    1. Taka zwykła, bawełniana na co dzień. Cudowna w dotyku, milutka i jak druga skóra. Koleżanka też ciężarówka mi ją poleciła i już wiem, że ją uwielbiam 😍 są jeszcze czarne. Mam rozmiar XL.

    IMG-1927.jpg

    2. Na sesję zdjęciową, poszłam po zupełnie inną, ale w tej się czułam najlepiej 🙂 Rozmiar XL.

    IMG-1928.jpg

    3. Na wesele, które mamy w przyszłym miesiącu.
    Wzięłam M, ale w razie co też L. Nie wiem dokładnie ile mi brzuch urośnie, więc którąś zwrócę.

    IMG-1929.jpg

    No i skoro już byłam w sklepie, to złapałam kilka rzeczy dla Stefci 😍🥹 ten pierwszy komplecik zawrotne 7,99 😁

    IMG-1926.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2025, 19:35

    Lusia90, 3erin, Kamax9, Ala1416, Róża11, Natka922, Kinia92, angelberry, Anka657, xMagda, AkacjowaM, ezra lubią tę wiadomość

    '92 🫶🏻🧔🏼‍♂️'89

    🌸
    1cs 😱
    16.11.24 (4+2) - ⏸️beta - 39,4 🤰🏼
    28.11.24 (6+0) - pierwsza wizyta - pęcherzyk 🥹
    13.12.24 (8+1) - jest serduszko ❤️ CRL 1,42cm.
    20.01.25 (13+4) - I prenatalne - 1:365 ryzyko ZD 💔
    31.01.25 (15+1) - wyniki NIFTY - zdrowa dziewczynka 🩷 🧬
    06.03.25 (20+0) - połówkowe - 336g maleństwa. Czekamy na zamknięcie się VSD 💕
    15.05.25 (30+0) - III prenatalne - 1569g 👣 VSD się zamyka 🥹
    11.06.25 (33+6) - 2460g Akrobatki 🍭
    11.07.25 (38+1) - 13:44 nasz skarb jest z nami 🩷🥹
    ⚖️ 3280g
    📏53cm
    ❤️ 10/10

    age.png
  • shaylen Autorytet
    Postów: 513 1049

    Wysłany: 12 kwietnia 2025, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Optymistka90 wrote:
    Ja mam tinum upline 2. Dziś odbieraliśmy. No ale o zadowoleniu lub jego braku to będę mogła się wypowiedzieć jak zacznę użytkować. 😉

    Dziewczyny dramat. Pojechaliśmy po tapetę w końcu, z myślą że mamy wybraną ale chcemy zobaczyć na żywo i oczywiście nie było jej dostępnej w sklepie ani w żadnym innym w pobliżu. No i nie kupiliśmy bo na żywo te odcienie wyglądają zupełnie inaczej niż na zdjęciach. I teraz help me, czy ktoś wie gdzie jeszcze prócz leroy i Castoramy są tapety? Września, Gniezno, Poznań itp? Bo mi po świętach majster wchodzi a ja bez tapety 😂🤦🏼‍♀️

    W Gnieznie ewentualnie mrowka jeszcze i taki sklepik niesieciówkowy Wiktor bodajże. W tym sklepiku wybór mają ale ciasno tam dosyć 🥲 Fakt faktem specjalnie tu jechać to może niekoniecznie ale jakbyś była w Gnieznie to warto tam podjechać się rozejrzeć 😅 https://www.facebook.com/share/12GMPGbM8Dy/

    Optymistka90 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️29👱‍♂️30+🐈+🐕
    Początek starań 06.23 🥲
    *prawy jajowód niedrożny
    17cs 20.11.24 wyraźne ⏸️ 🥹❤️
    31.07.25 Narodziny 🩷 3060g 53cm

    05.26 wracamy do gry 🤞
    Czy ponownie stanie się CUD? 🥹

    Oto zaczyna się nowy rozdział -pisany małymi stópkami, pierwszymi uśmiechami i niezliczoną ilością nowych emocji :)
    age.png
  • Optymistka90 Autorytet
    Postów: 3039 3824

    Wysłany: 12 kwietnia 2025, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shaylen wrote:
    W Gnieznie ewentualnie mrowka jeszcze i taki sklepik niesieciówkowy Wiktor bodajże. W tym sklepiku wybór mają ale ciasno tam dosyć 🥲 Fakt faktem specjalnie tu jechać to może niekoniecznie ale jakbyś była w Gnieznie to warto tam podjechać się rozejrzeć 😅 https://www.facebook.com/share/12GMPGbM8Dy/
    Mrówkę mam też we Wrześni, to się planuje wybrać. Dzięki za polecajke, bo jestem załamana, bo nic mi do wizji nie pasuje 🤦🏼‍♀️

    👶🏻 Witek
    🗓️ 19.07.2025
    🕰️ 11.12
    ⚖️ 3920 g

    age.png
  • Kamax9 Autorytet
    Postów: 1656 3207

    Wysłany: 12 kwietnia 2025, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carolka wrote:
    Co do sukienek, to ja się dzisiaj puściłam w Sinsayu i przytargałam następujące:

    1. Taka zwykła, bawełniana na co dzień. Cudowna w dotyku, milutka i jak druga skóra. Koleżanka też ciężarówka mi ją poleciła i już wiem, że ją uwielbiam 😍 są jeszcze czarne. Mam rozmiar XL.

    IMG-1927.jpg

    2. Na sesję zdjęciową, poszłam po zupełnie inną, ale w tej się czułam najlepiej 🙂 Rozmiar XL.

    IMG-1928.jpg

    3. Na wesele, które mamy w przyszłym miesiącu.
    Wzięłam M, ale w razie co też L. Nie wiem dokładnie ile mi brzuch urośnie, więc którąś zwrócę.

    IMG-1929.jpg

    No i skoro już byłam w sklepie, to złapałam kilka rzeczy dla Stefci 😍🥹 ten pierwszy komplecik zawrotne 7,99 😁

    IMG-1926.jpg
    Śliczne te sukienki 🤩
    Oglądałam je na stronie sinsaya i myślałam żeby sobie zamówić ale właśnie się zastanawiałam czy brzuszek się zmieści ale widzę że leży idealnie😍

    carolka lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022
    Grudzień 2022 -Aniołek 7/8 tc(*)
    Listopad 2023- ciąża biochemiczna
    Kwiecień 2024- ciąża biochemiczna
    21.10.2024 II chwilo trwaj 🥹❤️🤞🏻

    08.07.2025| 3780g| 57cm|
    Narodził się Nasz cud.
    Spełnionym jesteś marzeniem, Synku 💙
    age.png
  • Natka922 Autorytet
    Postów: 323 389

    Wysłany: 12 kwietnia 2025, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z sukienek na większe wyjścia ja mam tą

    Znajdź super promocję w Lounge by Zalando: https://www.zalando-lounge.pl/campaigns/ZZO3LU1/articles/N6S29F00A-T11

    Kosztuje 2 stówki ale ma taki plus że jest regulowana więc może być normalna sukienka po ciąży więc stwierdziłam że będzie na lata 😀 a wygląda bardzo ładnie na mnie (jak ogarnę foto to wrzucę)

    szona lubi tę wiadomość

    preg.png
  • carolka Autorytet
    Postów: 1037 2156

    Wysłany: 12 kwietnia 2025, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamax9 wrote:
    Śliczne te sukienki 🤩
    Oglądałam je na stronie sinsaya i myślałam żeby sobie zamówić ale właśnie się zastanawiałam czy brzuszek się zmieści ale widzę że leży idealnie😍
    Jak mój wlazł, to każdy wejdzie 😁

    Dziękuję 🫶🏻

    '92 🫶🏻🧔🏼‍♂️'89

    🌸
    1cs 😱
    16.11.24 (4+2) - ⏸️beta - 39,4 🤰🏼
    28.11.24 (6+0) - pierwsza wizyta - pęcherzyk 🥹
    13.12.24 (8+1) - jest serduszko ❤️ CRL 1,42cm.
    20.01.25 (13+4) - I prenatalne - 1:365 ryzyko ZD 💔
    31.01.25 (15+1) - wyniki NIFTY - zdrowa dziewczynka 🩷 🧬
    06.03.25 (20+0) - połówkowe - 336g maleństwa. Czekamy na zamknięcie się VSD 💕
    15.05.25 (30+0) - III prenatalne - 1569g 👣 VSD się zamyka 🥹
    11.06.25 (33+6) - 2460g Akrobatki 🍭
    11.07.25 (38+1) - 13:44 nasz skarb jest z nami 🩷🥹
    ⚖️ 3280g
    📏53cm
    ❤️ 10/10

    age.png
  • szona Autorytet
    Postów: 8056 17575

    Wysłany: 12 kwietnia 2025, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shaylen wrote:
    Laski a ja mam pytanie... gdzie kupie sukienkę na komunie? Przejrzałam jakieś "mamowe" strony ale kiecka za 4 stówy która zaloze raz to dla mnie przesada🙈 Próbowałam dzisiaj kupić zwykła ale większa to się czułam jak worek pyrów 🥲 Help me 🫣

    Kupiłam na hm spódnice i sukienkę. Nie przepadam za krojami ciuchów ciążowych, ale te akurat wpadły mi w oko, są ładne i eleganckie. Akurat mamy chrzciny, może i Tobie się rzuca w oczy :)

    🙈
  • Róża11 Autorytet
    Postów: 896 855

    Wysłany: 12 kwietnia 2025, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś , powiem szczerze, że jak ja zobaczyłam i miałam robione zdjęcia, to byłam średnio zadowolona, źle się czułam, nieswojo, bo taka duża ta suknia, ale finalnie w sumie coś innego I nawet spoko wyszło to zdjęcie, bo reszta taka mocno pozowana, to kompletnie tego nie czuje.. plus, ze chociaz twraz jak patrze na nie, to widze brzuch, bo tak ciagle mialam w glowie, ze ,,jest za maly"... Ale laski.... plecy od tego pozowania bola, zwłaszcza, że ze mnie taka modelka slaba, że pod koniec miałam już dość xd (a to było tylko godzinkę xd)

    DSC-4919.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2025, 21:54

    Kamax9, carolka, Alima, Sanana, shaylen, Elena20, Natka922, Kinia92, tygrysek7773, 3erin, Anka657, Galaxis, AkacjowaM lubią tę wiadomość

    Jesteś naszym cudem 💗
  • Nowucjuszka Autorytet
    Postów: 393 897

    Wysłany: 12 kwietnia 2025, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na sesje będę miała taką, kupiłam w Stradivariusie na wyprzedażach. Myślałam żeby może coś lepszego znaleźć, ale nic mi się nie podobało. A z resztą sukienki mi się wylewają już z szafy i nie uśmiecha mi się kupować kolejnej 🙈 Tym bardziej że kolorystycznie będzie idealnie pasować, mój mąż będzie miał białą koszulę i brązowe spodnie.

    Screenshot-2025-04-12-21-42-57-080-com-inditex-stradivarius.jpg

    preg.png

    👩‍❤️‍👨 ja 31, on 29

    ⏸️ 19/11/2024 urodzinowe 2 kreski😍
    10/12 7tc, jest serduszko ❤️
    20/01 prenatalne, niskie ryzyka 🙏
    19/02 potwierdzona dziewczynka 🩷🌷
    20/05 ⌛ III prenatalne
  • KasKas Autorytet
    Postów: 371 639

    Wysłany: 12 kwietnia 2025, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2025, 16:15

    Ania1008 lubi tę wiadomość

  • Elena20 Autorytet
    Postów: 1189 2888

    Wysłany: 12 kwietnia 2025, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie wyglądacie w tych sukienkach, na pewno wyjdą piękne zdjęcia.
    Zmotywowałyście mnie, żeby zaklepać sobie termin na drugą połowę lipca. Sesję ciążową odpuszczam, ale planuję zrobić sesję 3in1: noworodkową, urodzinową Elizy (6 lat) i rodzinną. Taki mix.
    Znalazłam obok mojej wioski fotograf, która wykonuje cudowne zdjęcia. Przejrzałam sobie portfolio tych sesji i jestem mega zakochana 😍 Totalnie moje klimaty.

    carolka, Róża11, Kamax9, Kinia92 lubią tę wiadomość

    E ♀️👶 (7cs) 🌞🌴 01.07.2025 (4000g 53cm) 39+0 cc

    age.png

    E ♀️👧(5cs) 🌞🌴11.07.2019 (3549g 58cm) 41+4 cc

    age.png
‹‹ 908 909 910 911 912 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ