Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 695 875

    Wysłany: 14 listopada 2025, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🥰

    Ja wracam po wyjeździe i nadrabiam forum.
    Ciesze się, że na wizytach u Was wszystko dobrze.
    Trzymam kciuki za kolejne.

    Ja dziś też wizyta o 18:30.
    Już przebieram nogami.

    Roma95, Patka2525, emciak, MayMasza lubią tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Pa-u-linka Ekspertka
    Postów: 231 645

    Wysłany: 14 listopada 2025, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja nieśmiało mogę dołączyć ?? Jestem dopiero po drugie becie .
    12 listopada beta 13,8 mlU
    14 listopada beta 41,2 mlU
    Aplikacja termin porodu pokazuje na 26 lipiec a wizytę pierwsza mam dopiero 9 grudnia bo chciałam już na niej zobaczyć serce 🥰

    GąskaBalbinka, Pani Bocianowa, Eliora, Domcia90, GosAga123, Roma95, MEG, Patka2525, emciak, Ananabanana, nofajniefajnie, MayMasza, Precelek 🥨 lubią tę wiadomość

    2015 👶
    2018 👶

    05.12.2024 - aniołek💔 ( 10t2d)
    13.07.2025 - aniołek💔 (9t)
    10.2025 - ciąża biochemiczna 💔

    28.10.2025 - monitoring ( 4 pęcherzyki )

    12.11.2025 - beta 13,80 mlU, progesteron 46,8
    14.11.2025 - beta 41,10 mlU, progesteron 58
    17.11.2025 - beta 138 mlU
    19.11.2025 - beta 324 mlU, progesteron 43,1

    09.12.2025 - Maluszek 0,91 cm ❤️
    10.12.2025- Maluszek 1,06 cm❤️ (wizyta NFZ)
    23.12.2025- Serduszko pięknie bije❤️(wizyta NFZ)
    09.01.2025- Maluszek 5,67 cm ❤️
    16.01.2015- Maluszek 6,70 cm ❤️ (prenatalne)

    🔹cyclogest 🔹duphaston 🔹encorton 🔹clexane 🔹acard 🔹metformina 🔹insulina nocna

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 14 listopada 2025, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem przerażona. Nie wiem co robić. Beta wyszła 691,90 mIU/ml. 4 dni temu było 338,2

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Domcia90 Autorytet
    Postów: 270 466

    Wysłany: 14 listopada 2025, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa-u-linka wrote:
    Czy ja nieśmiało mogę dołączyć ?? Jestem dopiero po drugie becie .
    12 listopada beta 13,8 mlU
    14 listopada beta 41,2 mlU
    Aplikacja termin porodu pokazuje na 26 lipiec a wizytę pierwsza mam dopiero 9 grudnia bo chciałam już na niej zobaczyć serce 🥰

    Cześć, widzę że to będzie Twoje trzecie maleństwo? 😊

    preg.png
  • Domcia90 Autorytet
    Postów: 270 466

    Wysłany: 14 listopada 2025, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    Dziewczyny, jestem przerażona. Nie wiem co robić. Beta wyszła 691,90 mIU/ml. 4 dni temu było 338,2

    Powtórz badanie za 2 dni lub w poniedziałek przed wizytą, bo masz we wtorek. Chyba,że masz możliwość podejść do lekarza wcześniej?

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 14 listopada 2025, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia90 wrote:
    Powtórz badanie za 2 dni lub w poniedziałek przed wizytą, bo masz we wtorek. Chyba,że masz możliwość podejść do lekarza wcześniej?

    Zapisałam się na dzisiaj do jakiegoś ginekologa. Myślicie, ze bardzo źle to wygląda? :(

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • GosAga123 Autorytet
    Postów: 251 285

    Wysłany: 14 listopada 2025, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaNowa wrote:
    Ja już po wizycie!
    Potwierdzona ciąża, pęcherzyk ciążowy z żółtkowym widoczny, zarodek jeszcze nie. Wg aplikacji jestem dzisiaj 5+4

    Jestem trochę zawiedziona bo to była wizyta u dr która nie prowadzi ciąży, ale skoro przyszłam do niej tydzień wcześniej na konsultacje to sama kazała mi przyjść jeszcze dzisiaj. Okazało się, że nie wpisała sobie w system mojej wizyty (chociaż tydzień temu sama mi zaproponowała termin i godzinę). Wizyta trwała dosłownie 5min jak nie krócej. Znalazła na usg pęcherzyk i tylko zrobiła jedno zdjęcie, nie dopowiadając nic więcej.
    Tydzień temu wyszło, że mam dwie torbiele, dzisiaj ani słowa o tym. Jestem mega zła na to…
    Ja dziś też byłam u innej doktor niż mój prowadzący i wiem że tam nie wrócę. Generalnie samo badanie ok ale ilość tekstów ze 30% ciąż kończy się niepowodzeniem, że latać nie można, ćwiczyć nie można, jechać w góry nie można, antybiotyk który brałam zagraża ciąży (przypisał mi go mój prowadzący). Generalnie wyszłam stamtąd tak przestraszona że kurde oddychać się boję…

    Ona 35
    On 34

    05.2021 👶w 1cs

    Ponowne starania od 01.2024
    08.2024 - ciąża pozamaciczna i usunięty jajowód - ureaplasma i mycoplasma - wyleczone

    05.2025 usunięcie niszy w bliźnie u prof Ludwina

    Walczymy od nowa od 09.2025 (+Ovitrelle)

    10.2025 - Udalo sie w 2 cs <3

    11.2025 - Ponowna walka z Ureaplasma.. - wyleczona

    preg.png
  • GosAga123 Autorytet
    Postów: 251 285

    Wysłany: 14 listopada 2025, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    Zapisałam się na dzisiaj do jakiegoś ginekologa. Myślicie, ze bardzo źle to wygląda? :(
    Zerknij sobie w te kalkulatory które były tu polecane, beta chyba z czasem zwalnia. Spokojnie powtórz jeszcze badanie i pogadaj z lekarzem

    Ona 35
    On 34

    05.2021 👶w 1cs

    Ponowne starania od 01.2024
    08.2024 - ciąża pozamaciczna i usunięty jajowód - ureaplasma i mycoplasma - wyleczone

    05.2025 usunięcie niszy w bliźnie u prof Ludwina

    Walczymy od nowa od 09.2025 (+Ovitrelle)

    10.2025 - Udalo sie w 2 cs <3

    11.2025 - Ponowna walka z Ureaplasma.. - wyleczona

    preg.png
  • Domcia90 Autorytet
    Postów: 270 466

    Wysłany: 14 listopada 2025, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    Zapisałam się na dzisiaj do jakiegoś ginekologa. Myślicie, ze bardzo źle to wygląda? :(

    No to będziesz spokojniejsza jak masz dziś lekarza. Będzie dobrze, no stress tylko 🤗
    A na kiedy Ty masz termin porodu?
    Który to tydzień?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2025, 14:31

    preg.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 14 listopada 2025, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    Dziewczyny, jestem przerażona. Nie wiem co robić. Beta wyszła 691,90 mIU/ml. 4 dni temu było 338,2
    Czy badałaś w tym samym labie co poprzednie bety?

    Eliora lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 14 listopada 2025, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia90 wrote:
    No to będziesz spokojniejsza jak masz dziś lekarza. Będzie dobrze, no stress tylko 🤗
    A na kiedy Ty masz termin porodu?
    Który to tydzień?

    wg aplikacji to 5+3

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 14 listopada 2025, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Czy badałaś w tym samym labie co poprzednie bety?
    tak

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 14 listopada 2025, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    tak
    Na tym etapie lekarz na USG niestety nic nie zobaczy, pęcherzyk jest widoczny od bety ok. 1000. Jedyne co mogę Ci poradzić, to zbadać nawet jeszcze dziś proga i bete za 2 dni. Ale nie ukrywając, nie wygląda to dobrze, beta przyrasta poniżej normy :( Do wartości 1000 powinna przyrastać co 66% w ciągu 48h (dopiero powyżej tej wartości zwalnia), Twój przyrost to niespełna 43%. :( Mimo wszystko trzymam kciuki, nie takie cuda widziałam na tym forum 🍀

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 14 listopada 2025, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Na tym etapie lekarz na USG niestety nic nie zobaczy, pęcherzyk jest widoczny od bety ok. 1000. Jedyne co mogę Ci poradzić, to zbadać nawet jeszcze dziś proga i bete za 2 dni. Ale nie ukrywając, nie wygląda to dobrze, beta przyrasta poniżej normy :( Do wartości 1000 powinna przyrastać co 66% w ciągu 48h (dopiero powyżej tej wartości zwalnia), Twój przyrost to niespełna 43%. :( Mimo wszystko trzymam kciuki, nie takie cuda widziałam na tym forum 🍀

    Badałam proga, czekam na wynik. Liczę, że może lekarz przepisze mi Acard czy coś takiego, bo mam dodatnie ANA i zastanawiam się czy to może wpływ na słaby przyrost

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Pa-u-linka Ekspertka
    Postów: 231 645

    Wysłany: 14 listopada 2025, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia90 wrote:
    Cześć, widzę że to będzie Twoje trzecie maleństwo? 😊
    Tak, dokładnie .

    Domcia90 lubi tę wiadomość

    2015 👶
    2018 👶

    05.12.2024 - aniołek💔 ( 10t2d)
    13.07.2025 - aniołek💔 (9t)
    10.2025 - ciąża biochemiczna 💔

    28.10.2025 - monitoring ( 4 pęcherzyki )

    12.11.2025 - beta 13,80 mlU, progesteron 46,8
    14.11.2025 - beta 41,10 mlU, progesteron 58
    17.11.2025 - beta 138 mlU
    19.11.2025 - beta 324 mlU, progesteron 43,1

    09.12.2025 - Maluszek 0,91 cm ❤️
    10.12.2025- Maluszek 1,06 cm❤️ (wizyta NFZ)
    23.12.2025- Serduszko pięknie bije❤️(wizyta NFZ)
    09.01.2025- Maluszek 5,67 cm ❤️
    16.01.2015- Maluszek 6,70 cm ❤️ (prenatalne)

    🔹cyclogest 🔹duphaston 🔹encorton 🔹clexane 🔹acard 🔹metformina 🔹insulina nocna

    preg.png
  • Justi36 Znajoma
    Postów: 21 28

    Wysłany: 14 listopada 2025, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Na tym etapie lekarz na USG niestety nic nie zobaczy, pęcherzyk jest widoczny od bety ok. 1000. Jedyne co mogę Ci poradzić, to zbadać nawet jeszcze dziś proga i bete za 2 dni. Ale nie ukrywając, nie wygląda to dobrze, beta przyrasta poniżej normy :( Do wartości 1000 powinna przyrastać co 66% w ciągu 48h (dopiero powyżej tej wartości zwalnia), Twój przyrost to niespełna 43%. :( Mimo wszystko trzymam kciuki, nie takie cuda widziałam na tym forum 🍀
    Pęcherzyka może nie zobaczy, zarodka tym bardziej, ale doświadczony lekarz moze widzieć jakieś przesłanki świadczące o cp. Ja w ciąży biochemicznej jak poszłam do ginekolog to mialam bardzo niski poziom bhcg. I pytałam jej czy w ogóle byłaby w stanie coś zauważyć gdyby to jednak byla cp. Wytłumaczyła mi, że można zauważyć jakieś płyny czy np. powiększony jajnik. Nie jest to decydujące, ale może już na coś wyczulić.
    Oby to oczywiście nie było to. Podobno w zdrowych ciążach też zdarzają się jakieś nieprawidłowe przyrosty bhcg. Trzymam kciuki żeby było dobrze.🍀

    👰‍♀️+🤵=❤️
    🙋‍♂️ Filip
    👱‍♂️Grześ
    👼 Wojtuś
    ⏸️ ->lipiec 2026🫄
    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 14 listopada 2025, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    progesteron 11,60 ng/ml ;(

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Justi36 Znajoma
    Postów: 21 28

    Wysłany: 14 listopada 2025, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron jest skokowy. Może to jeszcze nie jest zły znak.

    👰‍♀️+🤵=❤️
    🙋‍♂️ Filip
    👱‍♂️Grześ
    👼 Wojtuś
    ⏸️ ->lipiec 2026🫄
    preg.png
  • Natalie2026 Ekspertka
    Postów: 231 277

    Wysłany: 14 listopada 2025, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    progesteron 11,60 ng/ml ;(

    Może to właśnie kwestia progesteronu, że powolutku się rozwija.. ginekolog chyba powinien Ci go w tej sytuacji przepisać. Nie martw się na zapas, każda z nas i każda ciąża są inne ♥️

    snieżka lubi tę wiadomość

  • Natalie2026 Ekspertka
    Postów: 231 277

    Wysłany: 14 listopada 2025, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Donna89 wrote:
    Śnieżka nie martw się, ja przy tych wartościach bety nie miałam żadnych objawów. Za to w tym tygodniu ruszyły na pełnej, mam mdłości od rana do nocy. Mam podobną sytuację jak Ty- zaczęłam pracę niedawno i nie mogę pójść sobie na L4 bo beznadziejnie to wygląda. Więc męczę się :( pomagają trochę krakersy i herbaty ale i tak co chwilę wraca. W pierwszej ciąży miałam tylko wieczorami czasami a w tej masakra.

    Zastanawiam się czy ta Bonjesta może pomóc na mdłości jeśli nie ma wymiotów?

    Mi Bonjesta bardzo proszę mogła.. od 4 dni miałam ciągłe nudności, bez wymiotów, ale jeść przez to nic nie mogłam. Wczoraj wzięłam i dziś zupełnie inaczej, mdłości dosłownie minimalne.
    Także zazdroszczę dziewczynom bezobjawowym 😂

    adukow lubi tę wiadomość

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ