🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
-
WIADOMOŚĆ
-
WiolaP wrote:😏😏😏 Jagodzianka i mleko😂
Ahahahahhaa 😅
@nofajniefajnie nie z moją nogą, chyba, że sobie jedną wejdę, ale to pewnie zadziała też przez pół.
@fantaghiro no właśnie słyszałam o tym koktajlu, ale mam właśnie jakieś złe przeczucia, że zrobię i tak czy siak nie urodzę, a wymęczy. Jem daktyle i piję herbatkę z liści malin. W planach mycie okien. 😅 -
Ja jestem 37+3 i mam torbę w 50% spakowana 😂 chyba podświadomie czuję że nie będzie ona potrzebna prędko i dlatego taki słomiany zapał mam 😭
Też właśnie czytałam dużo o tym, że jedynymi sensownymi wywoływaczami porodu to tak na prawdę relaks, odprężenie, wypoczęta głowa i zabawy z ukochanym 🤪 a reszta na niewiele się zda jeśli organizm nie jest gotowy. Ale czekam jeszcze tydzień na męża i też pewnie się skuszę na jakiś koktajl położnej i chodzenie po krawędziach krawężnika 😂
My rozłożyliśmy jacuzzi i mam zamiar się chłodzić do końca tygodnia. Na szczęście na kolejny zapowiadają trochę deszczów i chłodu.
Anuska i fantaghiro na kiedy macie zaplanowane CC?👩🦳27 🧔♂️29
starania od 2023
12.24 9tc 💔👼
Endometrioza,PAI-1, MTHFR hetero
Niedoczynność tarczycy —> unormowana, AMH 1,16 🥲
31.10 Beta 85, kropku zostań ❤️
04.03 Połówkowe - 400g zdrowego bobasa 👶 -
Ja mam cc na 7 lipca.
Mnie wlasnie ten koktajl położnych bardzo wymęczył - jeszcze wypiłam na noc nie wiem czemu i przez całą noc miałam biegunkę i skurcze, nawet dość regularne bo już były tak co 4-5 minut, ale po kilku godzinach wszystko ustało. Więc jedyne co ti spowodował nieprzespaną noc.07.2022 👶 synek
03.2025 -rozpoczęcie starań
25.06 ⏸️
11.07 indukcja poronienia w 9 tc (puste jajo płodowe)
05.11 ⏸️ -
Ja mam na poniedziałek.Te plecy już przez dzień mi dają w kość.Ja mam dziś 38+4.Donna89 wrote:Ja jestem 37+3 i mam torbę w 50% spakowana 😂 chyba podświadomie czuję że nie będzie ona potrzebna prędko i dlatego taki słomiany zapał mam 😭
Też właśnie czytałam dużo o tym, że jedynymi sensownymi wywoływaczami porodu to tak na prawdę relaks, odprężenie, wypoczęta głowa i zabawy z ukochanym 🤪 a reszta na niewiele się zda jeśli organizm nie jest gotowy. Ale czekam jeszcze tydzień na męża i też pewnie się skuszę na jakiś koktajl położnej i chodzenie po krawędziach krawężnika 😂
My rozłożyliśmy jacuzzi i mam zamiar się chłodzić do końca tygodnia. Na szczęście na kolejny zapowiadają trochę deszczów i chłodu.
Anuska i fantaghiro na kiedy macie zaplanowane CC?Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 14:24
-




