Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 💚LISTOPAD 2021💚
Odpowiedz

💚LISTOPAD 2021💚

Oceń ten wątek:
  • Joasia89 Ekspertka
    Postów: 147 77

    Wysłany: 21 października 2021, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alauda gratulacje 🥰

    Alicja ja mam spakowane mydło biały jeleń, Tantum rosa i bawełniane ręczniki jednorazowe

    Alicja w Krainie Czarów lubi tę wiadomość

  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 21 października 2021, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z polecenia kupiłam piankę ginexid, ponoć po porodzie i w połogu super się sprawdza, tantum rosa też ze sobą biorę.

    Za 2 tygodnie mam się wstawić do szpitala na wywołanie porodu, już stres zaczyna łapać pomału 😬

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • Liliowa Autorytet
    Postów: 468 677

    Wysłany: 21 października 2021, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje alauda i mamadi!

    A ja dzis zbadałam się dopochwowo bo czuje takie nieregularne twardnienia i czuje napierajaca główkę w badaniu i mogę po tej napiętej błonie śluzowej przejechać ppalcami duzy luk i jest tam szeroko mega. Wydaje mi się ze mam rozwarcie. Jutro mam wizyte, dzis 37+4 , idę jeszcze ba spacer może coś się rozkreci. Dzidzia na każdym badaniu byla o 6 dni starsza wiec myślę że za wcześnie to na pewno nie będzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2021, 16:39

    Joasia89 lubi tę wiadomość

    👩35🧔‍♂️35
    7cs udany
    Termin na 16 wrzesnia 2025
    Na stanie trójeczka dzieci i Aniołek ( 20tyg ciazy;()
  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 725 632

    Wysłany: 21 października 2021, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliowa WOW o samobadaniu nigdy bym nie pomyślała...myśle ze się nie znam 😜 jutro wizyta...czuje ze mam go nisko...boli miednica...pochwa...wszystko...ledwo już chodzę...

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Ewunia 21.01.2025 :*
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • Ruddaa Ekspertka
    Postów: 196 91

    Wysłany: 21 października 2021, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje !

    nzjdskjowix3r3hl.png
  • Joasia89 Ekspertka
    Postów: 147 77

    Wysłany: 21 października 2021, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliowa ale czad, ja codziennie aplikuje wiesiołka ale nic nie wyczułam, może dzisiaj przyłożę się trochę bardziej

  • Aniołek85 Autorytet
    Postów: 301 261

    Wysłany: 22 października 2021, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejny piękny dzień. :D
    Dziś o 19 mam wizytę u mojego lekarza ze szpitala. Nie mogę się doczekać. Teraz idę walczyć z kremem do depilacji :D

    futuremama, Simons_cat lubią tę wiadomość

    f2w390bvn9840dlx.png
  • Joasia89 Ekspertka
    Postów: 147 77

    Wysłany: 22 października 2021, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniołek Ty to mądra głowa jesteś, czemu ja na ten krem nie wpadłam, albo nie poszłam Twoim śladem jak pisałaś że kupiłaś... Zmarudziłam wczoraj godzinę na depilacji 🙈 a i tak wyszło jak wyszło 😂

    Moja szyjka dalej trzyma. Dzisiaj kolejne ktg. Jeszcze do mnie to nie dociera że za tydzień będę miała dziecko 🙈

    Z dobrych wiadomości - przyszli nam dzisiaj robić więźbę dachową 🤗

    futuremama lubi tę wiadomość

  • Atena37 Autorytet
    Postów: 1101 1459

    Wysłany: 22 października 2021, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniołek85 wrote:
    Kolejny piękny dzień. :D
    Dziś o 19 mam wizytę u mojego lekarza ze szpitala. Nie mogę się doczekać. Teraz idę walczyć z kremem do depilacji :D
    Daj znać jak po wizycie.

    Masz jakiś sprawdzony krem, aby w okolicach bikini zastosować?
    Bo maszynka i lusterko ciężko współgrają.

    age.png
    24.03 (11dpo) ⏸️
    15.04 - jest ❤️ CRL- 0.88 cm
    29.04- CRL - 2,31 cm
    20.05(prenatalne) - CRL-5,63 cm
    8.06.- CRL- 9.73cm
    16.06 - 160g ♀️
    6.07- 246g
    8.07-270g
    15.07- II prenatalne- 300g Księżniczki ❤️
    28.07 - 440g cudu ❤️
    17.08(25+0)-721g
    3.09 (27+3) - 960g
    8.09 - III usg (28+2)- 1055g 🍀
    30.09.2021 (31+3) - 1600g
    17.11.2021 (38+2)- 2773g
    5.12.2021 (40+6)- 2930g
    53 cm piękna księżniczka 💕👶
  • Liversiak Ekspertka
    Postów: 123 125

    Wysłany: 22 października 2021, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lubię żel z Lidla Cien Sensitive z Aloesem lub żel z Joanny z aloesem.

    futuremama lubi tę wiadomość

    Termin: 14.12.2025 ❤️
    Dziewczynka Zosia

    W domu synek 4 latka :)

    preg.png
  • Aniołek85 Autorytet
    Postów: 301 261

    Wysłany: 22 października 2021, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krem podrażnił troszkę ale za dwa dni poprawie golarka z mydełkiem 😁 ta depilacja w ciąży to masakra bo ja nawet w lusterju nie widzę.

    f2w390bvn9840dlx.png
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 22 października 2021, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie kremem kiedyś próbowałam ale był za ostry. Także walka z maszynką🤣 niestety to jest masakra (nie umiem z lusterkiem) a nie znam dnia ani godziny więc choć w miarę wypada wyglądać🤣 ostatnio jeszcze zdążyłam z prysznicem i ogarnięciem się a czy teraz będzie czas, niewiadomo🙈

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 725 632

    Wysłany: 22 października 2021, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja dziś po wizycie...w posiewie na antybiotyku nic nie wyszło ale pewnie było bo krew dalej w moczu obecna ( pewnie schodzi piasek albo kamień 🤷🏻‍♀️) waga z dziś 3.400 😱 jak dotrwam to we wt zgłaszam się do szpitala....Ps. Odnośnie depilacji spytałam co jak nie zdołam ( wczoraj próbowałam ale Lipsko szło) powiedziała żeby się nie przejmować...ogola w szpitalu wiec niech ogola...i tak będą mnie widzieć cała gola 😜

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2021, 12:42

    Olaa..32 lubi tę wiadomość

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Ewunia 21.01.2025 :*
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 22 października 2021, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek kawał chłopa się szykuje 😅 Mój mały to coś słabo zaczął przybierać, tydzień temu waga wynosiła 2600g, wczoraj miałam usg i ta sama waga wyszła, za tydzień mam jechać na kontrolę, żeby sprawdzić czy coś zaczął przybierać, pewnie będzie z tych mniejszych, z niecałe 3kg może będzie miał

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 725 632

    Wysłany: 22 października 2021, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa będzie lżej urodzić....ja jestem drobna...waga z przed ciąży 49 kg...nóżki patyki...wąski a dzieci ok 3.500 kg 🤷🏻‍♀️ Pewnie i tak by były nici z naturalnych porodów u mnie....

    Olaa..32 lubi tę wiadomość

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Ewunia 21.01.2025 :*
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • castaway Autorytet
    Postów: 438 227

    Wysłany: 22 października 2021, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisałam się na cc na 2 listopada. Oby wszystko było dobrze 🙏

    Gosiaczek, futuremama, Alicja w Krainie Czarów, Simons_cat, Kasian lubią tę wiadomość

    rfxgugpj6y62ulmz.png
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 22 października 2021, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    castaway wrote:
    Zapisałam się na cc na 2 listopada. Oby wszystko było dobrze 🙏
    Musi być dobrze, innej opcji nie ma 😊

    castaway lubi tę wiadomość

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 22 października 2021, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek wrote:
    Olaa będzie lżej urodzić....ja jestem drobna...waga z przed ciąży 49 kg...nóżki patyki...wąski a dzieci ok 3.500 kg 🤷🏻‍♀️ Pewnie i tak by były nici z naturalnych porodów u mnie....
    Mam nadzieję, że wszystko sprawnie pójdzie, trochę się boję tego porodu, no ale trzeba to zrobić, jak weszło tak i wyjdzie 😅

    futuremama, castaway, Simons_cat lubią tę wiadomość

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 725 632

    Wysłany: 22 października 2021, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchodziło tylko w innej postaci 😜 No ale teraz nie ma innej opcji wyjść jakoś musi. Każda z nas ma obawy No ale nie rodzimy w domach tylko w szpitalach wiec Musi być dobrze!!!

    futuremama lubi tę wiadomość

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Ewunia 21.01.2025 :*
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • Liversiak Ekspertka
    Postów: 123 125

    Wysłany: 22 października 2021, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak w ramach docenienia tego jak jest teraz: https://youtube.com/watch?v=SHHOzIcDFXo&feature=share
    Sam fakt ile razy jesteśmy badane, ile wizyt z USG, ile badań z krwi, jak coś się dzieje można jechać na IP, dzwonić do lekarza itp.

    Termin: 14.12.2025 ❤️
    Dziewczynka Zosia

    W domu synek 4 latka :)

    preg.png
‹‹ 231 232 233 234 235 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ