X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LISTOPAD 2022 ❤️
Odpowiedz

LISTOPAD 2022 ❤️

Oceń ten wątek:
  • Kitaja Autorytet
    Postów: 1649 1649

    Wysłany: 28 maja 2022, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynie nie straszcie mnie😞 mój lekarz prowadzący jest tam ordynatorem-Niedzielski i moja ciocia tam pracuje na Sorze dziecięcym ...eh

    Czekamy na Ciebie coreczko
    d8d0698bd2.png
    Kiry AA
    MTHFR hetero
    PAI-4 homo
    Celiakia
    Słaba morfologia nasienia

    5 👼
    1👦 Jaś ♥️

    Leki:clexane 04,acard 150mg,metyle,luteina, duphostan
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2022, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    Duphalac ale jest strasznie słodki fuuuj

    Dziękuję

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2022, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitaja wrote:
    Dziewczynie nie straszcie mnie😞 mój lekarz prowadzący jest tam ordynatorem-Niedzielski i moja ciocia tam pracuje na Sorze dziecięcym ...eh

    Może będą Cię traktować z tych względów inaczej 😊

  • annkaa Ekspertka
    Postów: 146 175

    Wysłany: 28 maja 2022, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny
    Trochę z opóźnieniem, ale też stwierdziłam, że zajrzę na forum i poszukam właściwej grupy.
    Szczerze powiedziawszy mam dylemat między listopadem a grudniem i zdecydowałam się tym razem na listopad. Poprzednio wybrałam luty, który okazał się styczniem 🤣🤭
    Termin mam na 6 grudnia.
    Czy mogę jednak mimo wszystko zatrzymać się u Was?

    MamaTrójki, Krysiaa, Olo323, Scandi-B lubią tę wiadomość

    f2wldf9h0x3z4xg8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2022, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annkaa wrote:
    Cześć Dziewczyny
    Trochę z opóźnieniem, ale też stwierdziłam, że zajrzę na forum i poszukam właściwej grupy.
    Szczerze powiedziawszy mam dylemat między listopadem a grudniem i zdecydowałam się tym razem na listopad. Poprzednio wybrałam luty, który okazał się styczniem 🤣🤭
    Termin mam na 6 grudnia.
    Czy mogę jednak mimo wszystko zatrzymać się u Was?

    Jasne, witamy 😁

  • MamaTrójki Autorytet
    Postów: 625 1056

    Wysłany: 28 maja 2022, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annkaa wrote:
    Cześć Dziewczyny
    Trochę z opóźnieniem, ale też stwierdziłam, że zajrzę na forum i poszukam właściwej grupy.
    Szczerze powiedziawszy mam dylemat między listopadem a grudniem i zdecydowałam się tym razem na listopad. Poprzednio wybrałam luty, który okazał się styczniem 🤣🤭
    Termin mam na 6 grudnia.
    Czy mogę jednak mimo wszystko zatrzymać się u Was?
    Tu niektóre dziewczyny i tak wylądują na porodówce w październiku więc no… witaj 😁

    annkaa lubi tę wiadomość

    Mama Piątki
    2005 🐭
    2019 🐹
    2021🐭
    2021 👼🏻 8tc
    2022 🐹🐹
  • Strata Autorytet
    Postów: 401 813

    Wysłany: 28 maja 2022, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak któraś z Was jest ze Śląska to gorąco polecam Katowice Ligota. Medyków 11
    Rodziłam tam pierworodnego. W tamtej ciąży trzy razy byłam w szpiatlu i za każdym razem nie mógłam złego słowa powiedzieć.
    Mimo że mam godzinę drogi samochodem tam to zrobię wszystko by zdążyć i tam rodzic

    paulity lubi tę wiadomość

    Wrzesień 2020 💙
    Grudzień 2021👼
    Listopad 2022 💙

    9523e01ecd.png
  • wombi Autorytet
    Postów: 4606 4207

    Wysłany: 28 maja 2022, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTrójki wrote:
    Tu niektóre dziewczyny i tak wylądują na porodówce w październiku więc no… witaj 😁
    Hehe jak wytrzymam do końca października to bedzie dobrze 🤣🤪

    annkaa lubi tę wiadomość

    Hashimoto, MTHFR , NK 17%,teratozoospermia, rozjechane cytokiny, gruczolak przysadki, endometrioza, borelioza
    Starania od 2013
    HSG, laparoskopia, histero, IUI :( histero z resekcją
    01.2016 I ICSI :( 1 zarodek, 0 mrożaków
    05.2016 II ICSI 1 zarodek 8A1, 0 mrożaków, [*] 6tc 💔
    11.2019 IUI :(
    12.2019 IUI :(
    02.2020 IUI :(
    06.2020 III IMSI 9 komórek, 3 dojrzałe, 1 zapłodnienie - brak transferu :(
    09.2020 - leczenie immuno i 3 cykle starań naturalnych
    06.2021 IV ICSI transfer 8A1, 4 blaski zamrożone
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt <3
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu :( czekamy na amnio
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸
    7dpt beta 72,70
    9dpt beta 178
    14dpt 1709
    25dpt jest <3 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK - chyba 👧
    22+2 połówkowe Ok - będzie 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK - dalej 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
  • Strata Autorytet
    Postów: 401 813

    Wysłany: 28 maja 2022, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny, mam jakiegoś doła.
    Od początku tygodnia chodzę taka stłamszona, zła, smutna i zmęczona. Na nic nie mam ochoty, nic mi się nie chce, nic mnie nie cieszy za to wszystko wkurza. Mojemu mężowi się obrywa, do syna nie mam cierpliwości a ja chodzę i ryczę.
    Sama nie wiem o co chodzi.
    Kupiłam dzisiaj spioszki dla dzidziona ale nawet to nie poprawiło mi humoru....
    Też tak macie ?
    Ledwo co odżyłam po pierwszym trymestrze k bylo dobrze a teraz takie humorki....

    Wrzesień 2020 💙
    Grudzień 2021👼
    Listopad 2022 💙

    9523e01ecd.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 28 maja 2022, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strata wrote:
    Kurcze dziewczyny, mam jakiegoś doła.
    Od początku tygodnia chodzę taka stłamszona, zła, smutna i zmęczona. Na nic nie mam ochoty, nic mi się nie chce, nic mnie nie cieszy za to wszystko wkurza. Mojemu mężowi się obrywa, do syna nie mam cierpliwości a ja chodzę i ryczę.
    Sama nie wiem o co chodzi.
    Kupiłam dzisiaj spioszki dla dzidziona ale nawet to nie poprawiło mi humoru....
    Też tak macie ?
    Ledwo co odżyłam po pierwszym trymestrze k bylo dobrze a teraz takie humorki....


    Mam to samo … szczególnie z tym plakaniem O wszystko wkrecaniem sobie sytuacji których niby nie ma
    Czucie się jak gowno i takie tam
    Trochę się boje bo dopiero co wyszłam z depresji po 3 latach walki żeby znów w nią nie wpaść ….

    Nie czuje się jakoś specjalnie w tej ciąży nie cieszę się nią takie mam wrazenie tak jakbym chciała itp
    U mnie sytuacja mocno skomplikowana tez z tata malucha itd
    Wszystko przeciw mnie mam wrażenie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2022, 22:29

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • meggie94 Autorytet
    Postów: 1399 1273

    Wysłany: 28 maja 2022, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annkaa wrote:
    Cześć Dziewczyny
    Trochę z opóźnieniem, ale też stwierdziłam, że zajrzę na forum i poszukam właściwej grupy.
    Szczerze powiedziawszy mam dylemat między listopadem a grudniem i zdecydowałam się tym razem na listopad. Poprzednio wybrałam luty, który okazał się styczniem 🤣🤭
    Termin mam na 6 grudnia.
    Czy mogę jednak mimo wszystko zatrzymać się u Was?

    Hej! Ja mam 1 listopada i też nie wiem czy nie skończę jako październikowa mama 😅

    Widzę dziewczyny, że tu zachód Polski chyba króluje 😊 a któraś jest ze wschodu jak ja? 😁

    age.png

    preg.png
  • meggie94 Autorytet
    Postów: 1399 1273

    Wysłany: 28 maja 2022, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strata wrote:
    Kurcze dziewczyny, mam jakiegoś doła.
    Od początku tygodnia chodzę taka stłamszona, zła, smutna i zmęczona. Na nic nie mam ochoty, nic mi się nie chce, nic mnie nie cieszy za to wszystko wkurza. Mojemu mężowi się obrywa, do syna nie mam cierpliwości a ja chodzę i ryczę.
    Sama nie wiem o co chodzi.
    Kupiłam dzisiaj spioszki dla dzidziona ale nawet to nie poprawiło mi humoru....
    Też tak macie ?
    Ledwo co odżyłam po pierwszym trymestrze k bylo dobrze a teraz takie humorki....

    Ja mam tak dzisiaj… Mąż jest cały weekend na kawalerskim i chyba to, że jestem sama mi się tak udziela :/

    age.png

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2022, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciąży mamy rozne huśtawki nastrojów - tez tak mam.

    Co do depresji... Depresja to WIARA W KŁAMSTWO, które nie ma nad nami mocy. Kłamstwo, które ma na celu nas zniszczyć, a Prawda nas uwalnia.

  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 28 maja 2022, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strata wrote:
    Kurcze dziewczyny, mam jakiegoś doła.
    Od początku tygodnia chodzę taka stłamszona, zła, smutna i zmęczona. Na nic nie mam ochoty, nic mi się nie chce, nic mnie nie cieszy za to wszystko wkurza. Mojemu mężowi się obrywa, do syna nie mam cierpliwości a ja chodzę i ryczę.
    Sama nie wiem o co chodzi.
    Kupiłam dzisiaj spioszki dla dzidziona ale nawet to nie poprawiło mi humoru....
    Też tak macie ?
    Ledwo co odżyłam po pierwszym trymestrze k bylo dobrze a teraz takie humorki....


    Ja mam tak samo. Do tego mam od środy ciągle migreny stąd też obniżony nastrój bo codziennie wieczorem dopada nie jest to ogromny ból ale mega meczący. Już nie wiem czy to od jakiś niedoleczonych zatok, czy od kręgosłupa czy po prostu ciąża. Niestety rozciąganie, melisa, nawet te drzemki nie pomagają. Spacery i wysiłek pogarszają bardzo sprawę. Apap biorę już jak boli bardzo a i on średnio pomaga wiec staram się go nie brac. Duzo spie ostatnio w ciągu dnia koło 11-12 zaliczam już pierwsza dwugodzinną drzemkę. Mężowi też się obrywa, dzisiaj go już dwa razy przepraszałam za głupie docinki które mi się nie zdarzają, płakać mi się też chce no kiepsko. Zwalam na okropna pogodę. Ten wiatr plus ból głowy to tragedia. Byłam dzisiaj na wizycie i jak to mój lekarz wiem tylko że wszystko idealnie i serduszko pięknie bije i w sumie tyle mi wystarczy na dobrą sprawę ale nawet to mi nie poprawiło nastroju. Za tydzień jedziemy do rodziców, spotkam się też z rodzeństwem wiec szykuje się dobry weekend. :)

    Olo323 lubi tę wiadomość

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1012 1962

    Wysłany: 29 maja 2022, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    Ja mam tak samo. Do tego mam od środy ciągle migreny stąd też obniżony nastrój bo codziennie wieczorem dopada nie jest to ogromny ból ale mega meczący. Już nie wiem czy to od jakiś niedoleczonych zatok, czy od kręgosłupa czy po prostu ciąża. Niestety rozciąganie, melisa, nawet te drzemki nie pomagają. Spacery i wysiłek pogarszają bardzo sprawę. Apap biorę już jak boli bardzo a i on średnio pomaga wiec staram się go nie brac. Duzo spie ostatnio w ciągu dnia koło 11-12 zaliczam już pierwsza dwugodzinną drzemkę. Mężowi też się obrywa, dzisiaj go już dwa razy przepraszałam za głupie docinki które mi się nie zdarzają, płakać mi się też chce no kiepsko. Zwalam na okropna pogodę. Ten wiatr plus ból głowy to tragedia. Byłam dzisiaj na wizycie i jak to mój lekarz wiem tylko że wszystko idealnie i serduszko pięknie bije i w sumie tyle mi wystarczy na dobrą sprawę ale nawet to mi nie poprawiło nastroju. Za tydzień jedziemy do rodziców, spotkam się też z rodzeństwem wiec szykuje się dobry weekend. :)

    Ja mam od jakiś dwóch tygodni taki problem, ze co drugi dzień boli mnie głowa (przed ciążą głowa mnie tylko bolała przy chorobach i gorączce, a tak „sama z siebie” naprawdę mega sporadycznie) staram wie nic nie brać, ale w tych największych kryzysach biorę tez Apap, żeby tak się bardzo nie męczyć…

    👩‍❤️‍👨 29 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    01.2024- ZACZYNAMY PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️
  • Altair Autorytet
    Postów: 753 787

    Wysłany: 29 maja 2022, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kid_aa wrote:
    Altair rodzisz na śląsku czy w Krk?

    W Krakowie. Jest jeszcze trochę czasu, więc chyba pójdę w wolnej chwili pooglądać te szpitale.

    40 lat, kilka lat starań
    Gyncentrum Ostrawa:
    X 2021 - AZ, CB
    III 2022 - AZ, beta: 8dpt -7,4; 10dpt - 22; 15dpt-279, 17dpt - widoczny pęcherzyk, 21dpt-2594, 26dpt jest <3, badania prenatalne I, II i III trym - ok.
    XI 2022 - Synek już na świecie
  • MamaTrójki Autorytet
    Postów: 625 1056

    Wysłany: 29 maja 2022, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Altair wrote:
    W Krakowie. Jest jeszcze trochę czasu, więc chyba pójdę w wolnej chwili pooglądać te szpitale.
    Rodziłam dwa razy na Kopernika, polecam z całego serca ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2022, 06:51

    Altair lubi tę wiadomość

    Mama Piątki
    2005 🐭
    2019 🐹
    2021🐭
    2021 👼🏻 8tc
    2022 🐹🐹
  • Kalli95 Autorytet
    Postów: 1199 1562

    Wysłany: 29 maja 2022, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggie94 wrote:
    Hej! Ja mam 1 listopada i też nie wiem czy nie skończę jako październikowa mama 😅

    Widzę dziewczyny, że tu zachód Polski chyba króluje 😊 a któraś jest ze wschodu jak ja? 😁
    Ja jestem ze wschodu 🙂 mam ok. 70 km do Lublina 🙂

    meggie94 lubi tę wiadomość

    6c04bbb91b.png
    06.2021 👼
    11.2021 👼
    25.10.2022 💙 Staś 2930 g 🧸
  • paulity Autorytet
    Postów: 923 519

    Wysłany: 29 maja 2022, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dostałam opryszczkę dodam że nie pierwszy raz , czy mogę stosować zovirax? :)

  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6409 3608

    Wysłany: 29 maja 2022, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    Ja mam tak samo. Do tego mam od środy ciągle migreny stąd też obniżony nastrój bo codziennie wieczorem dopada nie jest to ogromny ból ale mega meczący. Już nie wiem czy to od jakiś niedoleczonych zatok, czy od kręgosłupa czy po prostu ciąża. Niestety rozciąganie, melisa, nawet te drzemki nie pomagają. Spacery i wysiłek pogarszają bardzo sprawę. Apap biorę już jak boli bardzo a i on średnio pomaga wiec staram się go nie brac. Duzo spie ostatnio w ciągu dnia koło 11-12 zaliczam już pierwsza dwugodzinną drzemkę. Mężowi też się obrywa, dzisiaj go już dwa razy przepraszałam za głupie docinki które mi się nie zdarzają, płakać mi się też chce no kiepsko. Zwalam na okropna pogodę. Ten wiatr plus ból głowy to tragedia. Byłam dzisiaj na wizycie i jak to mój lekarz wiem tylko że wszystko idealnie i serduszko pięknie bije i w sumie tyle mi wystarczy na dobrą sprawę ale nawet to mi nie poprawiło nastroju. Za tydzień jedziemy do rodziców, spotkam się też z rodzeństwem wiec szykuje się dobry weekend. :)

    Podniesione ddimery w ciazy i wskazniki krzepliwosci dają po bandzie niestety. A nie bierzesz przypadkiem dupka, prolutexu lub encortonu jeszxze?? U mnie normalne stosowanie bez ciazy toleruje dobrze, ale od jakiegoś 14tc zaczęły się kosmiczne migreny na nich.

‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ