Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 6 lipca 2025, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molla super że parka :) oj obym i Ja poznała wreszcie płeć na połówkowych we wtorek 🙄

    Molahonkeey lubi tę wiadomość

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • Fabregasowa Autorytet
    Postów: 944 1165

    Wysłany: 6 lipca 2025, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Epidrac wrote:
    Ja sie zapisalam na 3 prenatalne. Mam 20 sierpnia

    Bieze ktoras z was luteine ? Ja dzis zaczelam, nie wiem czy wystarczajaco gleboko wlozylam🙈
    A nie masz aplikatora w zestawie? Ja wsadzam na tyle ile wejdzie 🙂

    👩‍🦰1990🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP. PAI homo, MTHFR

    10.2024 19t 🩷💔
    01.2025 cb
    12.2025 🩷🌈 41+1

    age.png
  • Fabregasowa Autorytet
    Postów: 944 1165

    Wysłany: 6 lipca 2025, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga Kwietniowa wrote:
    A gdzie dają tyle farszu, bo ja zazwyczaj to takie widzę na reklamie, a w rzeczywistości 1/4 tego + powietrze 😂

    Chlebotwórcy na Bemowie 😉

    Ja sie wybieram na szkole rodzenia, ale w Warszawie wystarczy płacić podatki by była bezplatna. Jestem w szoku ze gdziekolwiek trzeba za to płacić (pomijam zaufaj położnej bo wiadomo ze to prywatne Webinary), przy takiej dzietnosci jaka mamy Państwu powinno zależeć by to było bezpłatne i dostępne, im mniej matek z traumami tym lepiej...

    Siku nie chodzę częściej, ale dzisiaj nie spalam do 4 - tragedia 😬 i dalej nie czuje ruchów bobaska 🥺

    Co do humorków to nie widzę absolutnie żadnej różnicy i fajnie, nie chciałabym sie stać taka niestabilna i przewrażliwiona 😆

    Zakwasy polecam z naszej tłoczni - 3litry sa w cenie 1l z olini😉 należy zuzyc w ciągu 30dni. Najczęściej zamawiam 3 opakowania, jedno idzie do lodówki a dwa do chłodnego garażu. Polece też od nich sok z granata, dużo antyoksydantów i też dobry wpływ na hemoglobine

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2025, 22:09

    Asia091, Zumi lubią tę wiadomość

    👩‍🦰1990🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP. PAI homo, MTHFR

    10.2024 19t 🩷💔
    01.2025 cb
    12.2025 🩷🌈 41+1

    age.png
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 6 lipca 2025, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabregasowa wrote:
    Chlebotwórcy na Bemowie 😉

    Ja sie wybieram na szkole rodzenia, ale w Warszawie wystarczy płacić podatki by była bezplatna. Jestem w szoku ze gdziekolwiek trzeba za to płacić (pomijam zaufaj położnej bo wiadomo ze to prywatne Webinary), przy takiej dzietnosci jaka mamy Państwu powinno zależeć by to było bezpłatne i dostępne, im mniej matek z traumami tym lepiej...

    Siku nie chodzę częściej, ale dzisiaj nie spalam do 4 - tragedia 😬 i dalej nie czuje ruchów bobaska 🥺

    Co do humorków to nie widzę absolutnie żadnej różnicy i fajnie, nie chciałabym sie stać taka niestabilna i przewrażliwiona 😆

    Zakwasy polecam z naszej tłoczni - 3litry sa w cenie 1l z olini😉 należy zuzyc w ciągu 30dni. Najczęściej zamawiam 3 opakowania, jedno idzie do lodówki a dwa do chłodnego garażu. Polece też od nich sok z granata, dużo antyoksydantów i też dobry wpływ na hemoglobine

    Szkoły rodzenia są z NFZ też, nie trzeba płacić, to już wybór każdej przyszłej mamy. Tylko te z NFZ najczęściej wymagają podpisania deklaracji na położną, ale że można ją zmienić bezpłatnie 2 razy w ciągu roku to po zakończeniu szkoły rodzenia, można podpisać nową deklarację u innej położnej

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 6 lipca 2025, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za same podatki i składki które pobierają nam z pensji powinno być więcej rzeczy ogólnodostępnych a nie każda kobieta i nie tylko szuka rad specjalistów w prywatnych placówkach,, niestety jeśli chodzi o coś za darmo to nasz kraj kuleje.
    W moim mieście jest położna na medal, złota kobieta itp ale niestety jest to prywatna praktyka i kolejki do niej są takie że musiałabym się zapisać zanim byłam w ciąży.🤦‍♀️ a w mojej przychodni jest położna akurat na urlopie i niewiadomo kiedy wróci, a zastępuje ją inna ale ona finalnie nie chodzi po domach także tylko coś formalnie mogę z nią odbywać np pogadankę..to usłyszałam w swojej przychodni. Także dupa blada.

    Kasiek7 lubi tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • psaj91 Autorytet
    Postów: 747 1054

    Wysłany: 6 lipca 2025, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 23:03

  • Fluffy. Ekspertka
    Postów: 126 265

    Wysłany: 7 lipca 2025, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w szpitalu, żeby móc bezpłatnie skorzystać ze Szkoły Rodzenia, trzeba podpisać deklarację KOC. A ja swoją deklarację wycofałam przez olewczy stosunek lekarza. Sprawdzałam, że położnej nie mam, tzn kiedyś była w POZ, ale już tam nie pracuje, więc nie wiem jak to dalej wygląda.

    2012 🩵
    10.2024 👼 16tc
    17.10.2025 👶🏻
  • Mamasitta Autorytet
    Postów: 287 197

    Wysłany: 7 lipca 2025, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny czy mogę do Was dołączyć? Termin mam 22 listopada.

    Domisiek, Zumi, kalinok, Bećka, Klekotka, Rudka, Paulivvv, Foxy96 lubią tę wiadomość

  • Mamasitta Autorytet
    Postów: 287 197

    Wysłany: 7 lipca 2025, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moja druga ciąża, wymarzona, płci jeszcze nie znam i wolalabym jeszcze długo nie znać, mieć niespodziankę, ale mąż nie może się doczekać tej informacji więc wkrótce sie dowiem:)

    Ilka96 lubi tę wiadomość

  • TBK Autorytet
    Postów: 555 672

    Wysłany: 7 lipca 2025, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do zakwasu to jak kupuje dla siebie i dzieci z Olini. Drogi, ale warto ceny. Ten z pasieki Sadowskich nam nie podszedł, zwłaszcza ten dziecięcy.
    Muszę sobie dodatkowo zrobić ferrytynę, bo czuję megazmeczenie, a anemia mnie niestety lubi.
    Ja nie budzę się na siku, ale rano jak zacznę, to nie mogę skończyć 😅
    U nas po 17 latach nie ma praktycznie kłótni, chociaż na początku ciąży miałam okropny nastrój.
    Przy 1 ciąży byliśmy na szkole rodzenia przy szpitalu. Teoria fajnie, praktyka fajnie, ale już jak trafiłam do szpitala to tak jakby położne zapomialy, co mówią na szkole rodzenia. Drugi raz bym nie poszła. Niestety u mnie w powiecie 1 szpital, więc nie mam wyboru i już nastawiam się na walkę o swoje prawa 😔

  • TBK Autorytet
    Postów: 555 672

    Wysłany: 7 lipca 2025, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybraliśmy wózek, mamy zamówiony Roan Ivi 2.0 😍

    wellwellwell, Domisiek, Anilorak88, Fabregasowa, Zumi, Asia091, Kropka89, Rudka, Paulivvv lubią tę wiadomość

  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 7 lipca 2025, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te deklaracje to też są dla mnie średnio zrozumiałe. Przecież ktoś może odejść z danej placówki a ta placówka to nawet ciebie nie poinformuję że były zmiany.. Ja swoją rodzinna i położną wybierałam jakieś 10 lat temu, i uwaga moja rodzinna przyjęła mnie tylko raz i to przez telefon a jak stałam u niej z temperaturą pod drzwiami to mnie wywaliła, nigdy nie miała czasu żeby przyjąć gdzie pod drzwiami stałam tylko ja.🤷‍♀️ wkurzyłam się powiedziałam co o niej myśle i zmieniłam rodzinną na młodą lekarkę która woli zrobić jedno badanie więcej niż mniej i dzięki niej wyszło u mnie zapalenie mięśnia serca po grypie bo na SORze się nie zorientowali.. od tam tej pory zero problemu z jakimkolwiek skierowaniem nawet na tą morfologię tym bardziej że nie korzystałam z tych refundowanych badań jakieś 20 lat tylko zawsze płaciłam.
    A i jeszcze ten ironiczny PRL-owski ton... "czego?!" 😎
    Każda z Nas miała na pewno swoje przeboje z POZ.

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 7 lipca 2025, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Psaj91 deklarację na położną miałaś pewnie dlatego, że dla dziewczynek z automatu jak składa się deklarację POZ to zawsze od razu też położną. Niemowlakowi też składa się deklaracje na położną z tego co pamiętam choć tu mogę się mylić bo w POZ już dawno nie pracuję.

    psaj91 lubi tę wiadomość

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 7 lipca 2025, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamasitta wrote:
    To moja druga ciąża, wymarzona, płci jeszcze nie znam i wolalabym jeszcze długo nie znać, mieć niespodziankę, ale mąż nie może się doczekać tej informacji więc wkrótce sie dowiem:)
    Rozgość sie :)

    age.png
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 7 lipca 2025, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Asia091 ta deklaracja nie ma w ogóle znaczenia tak naprawdę 😄 Składasz na konkretną osobę - lekarza, pielęgniarkę i położną - ale z przychodni możesz korzystać u dowolnej osoby. Ja u swojego lekarza z deklaracji byłam raz, chodzę zawsze do innego w tej przychodni. Więc ta deklaracja jest potrzebna tylko do korzystania w ramach NFZ w konkretnej przychodni, ale nie musisz chodzić do lekarza ani pielęgniarki z deklaracji. Trudniej jest z położną, bo często jak ma full deklaracji to ma też „napięty grafik”, ale da się ugadać. Ja mam na inną deklarację, a inna będzie do mnie przychodzić 🙂

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 7 lipca 2025, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamasitta wrote:
    Cześć dziewczyny czy mogę do Was dołączyć? Termin mam 22 listopada.

    Czesć Mamasitta, mamy ten sam termin 😁

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 7 lipca 2025, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek wrote:
    @Psaj91 deklarację na położną miałaś pewnie dlatego, że dla dziewczynek z automatu jak składa się deklarację POZ to zawsze od razu też położną. Niemowlakowi też składa się deklaracje na położną z tego co pamiętam choć tu mogę się mylić bo w POZ już dawno nie pracuję.

    Tak dokladnie, bo ta polozna co przychodzi potem na wizyty patronazowe przychodzi tak naprawdę do dziecka. I teoretycznie mozna miec dla siebie wybrana inna polozna a dziecko zapisac do innej przychodni/poloznej, ale nie wiem jak to potem w praktyce wyglada.

    Domisiek lubi tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Zumi Autorytet
    Postów: 1407 2014

    Wysłany: 7 lipca 2025, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po drugich prenatalnych, nasz chłopaczek ma 430 g. Obudziliśmy go badaniem, ziewał sobie, popijał wody płodowe, delikatnie ruszał rączkami i nóżkami 🥹 chciał sobie chłopok pospać a tu go tyrpią. Wszystko wygląda super, ale mamy zlecone echo serca ze względu na mój cukier. Na szczęście ze skierowaniem jest za darmo. Zapisałam się też na cytologię płynną z HPV bo w sumie nigdy nie miałam, a w ciąży wolę zrobić tą płynną, szkoda, że nie jest refundowana. U mnie w klinice 3 prenatalne kosztują 400 zł więc na pewno idziemy, myślałam, że będzie drożej.

    Młody przesyła okejkę, że wszystko u niego super 😅🥰

    1f8a6f780df11.jpghttps://zapodaj.net/plik-6YXXZgUYC9

    wellwellwell, kalinok, Asia091, anna.90, Domisiek, Ilka96, Bećka, Klekotka, Kropka89, psaj91, Karolka11, Justa877, Rudka, edka85, Paulivvv, Foxy96, Kiki2025, nnaciaa, Molahonkeey lubią tę wiadomość

    👩‍🦱29🧑32
    08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
    30.09.2024 💔 5 tydz. cb
    25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
    02.03.2025 ⏸️😍
    12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
    21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
    18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
    08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
    12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
    07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
    02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)

    termin 12.11.2025 🙏🏻
    indukcja 5.11.2025 🏨

    narodziny Jasia 6.11.2025

    🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
    💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

    age.png
  • anna.90 Autorytet
    Postów: 469 458

    Wysłany: 7 lipca 2025, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TBK wrote:
    Wybraliśmy wózek, mamy zamówiony Roan Ivi 2.0 😍
    TBK witaj w klubie, my też :)
    Ja już mam wyniki z krwi na jutrzejszą wizytę, mocz Ok, ale Morfologia słabo mimo przyjmowania żelaza. Będę musiała bardziej zagłębić się w dietę.
    Jutro wizyta, już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć Malutką, ogólnie to bardziej ruchliwa się ostatnio zrobiła.
    Mój mąż w sobotę stwierdził że czas podjąć decyzję odnośnie imienia ale póki co, nie zdecydowaliśmy jeszcze. Dla chłopca było już ustalone a teraz mamy jakiś problem hehehe

    TBK lubi tę wiadomość

  • Ilka96 Autorytet
    Postów: 314 483

    Wysłany: 7 lipca 2025, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna.90 wrote:
    TBK witaj w klubie, my też :)
    Ja już mam wyniki z krwi na jutrzejszą wizytę, mocz Ok, ale Morfologia słabo mimo przyjmowania żelaza. Będę musiała bardziej zagłębić się w dietę.
    Jutro wizyta, już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć Malutką, ogólnie to bardziej ruchliwa się ostatnio zrobiła.
    Mój mąż w sobotę stwierdził że czas podjąć decyzję odnośnie imienia ale póki co, nie zdecydowaliśmy jeszcze. Dla chłopca było już ustalone a teraz mamy jakiś problem hehehe
    Kurczę my na odwrót, dla dziewczynki mieliśmy wybrane, a teraz mamy problem i nie umiemy się zdecydować 😀

    🥳 8 cs
    🐣 14.03
    👦?👧?
    preg.png
‹‹ 367 368 369 370 371 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ