Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • libby7 Autorytet
    Postów: 832 1284

    Wysłany: 19 listopada 2025, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa877 wrote:
    Witamy Jagodę na świecie, urodziła sie o godzinie 17.05. Zdrowa, dostała 10 punktów, waży 3750 g. Szczęśliwa już po wszystkim 🙂
    Poród indukowany, trwał 3.5 godziny. Teraz jestem sali położnictwa i odpoczywam. Położne zajmą sie dzieckiem, to chociaż przymknę oko.
    Gratulacje 🥳

    🙍🏻‍♀️39l
    🙍🏻‍♂️41l

    Starania od 08.2016
    Hashimoto
    Drożność ok
    nasienie raz lepiej raz gorzej

    Gameta od 10.2018

    3 cykle stymulowane - Aromek + Ovitrelle

    1 IUI 4. 04. 2019 ;(
    2 IUI 29.06.2019 :(
    # 1IVF : 08.11.2019 start ; punkcja 28 kumulusow - > 13 dojrzałych ; mamy ⛄⛄⛄⛄ 😍😍

    FET 18.12.2019 4.1.1.
    Beta 9dpt : 82.8
    12dpt : 260.1
    15dpt : 654
    20dpt : 3772,3
    33dpt : ❤️
    👧🏻 28.08.2020 😍

    01.2025 —> wracamy po rodzeństwo

    FET 04.03.2025 4.1.1
    8 dpt beta hcg 59,61
    10 dpt beta hcg 122,80
    13 dpt beta hcg 468
    20 dpt beta hcg 4742
    27 dpt ❤️❤️❤️ CRL 0,72 cm😍😍
    05.2025 - prenatalne 6cm zdrowo wyglądającej córki 🩷
    preg.png
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 19 listopada 2025, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja32 wrote:
    Wszyscy rodzą tylko nie ja, mimo prób wywołania 🥺🥺🥺 mam dziś strasznego doła. Liczyłam na to, że uda się naturalnie, ale chyba przestałam mieć nadzieję :(


    Ciekawi mnie czy mi od razu wpierdzielą oksy...eh🙁 ja będę mieć noc nie przespaną

  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 19 listopada 2025, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jest 6 cm rozwarcia! 🫨

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2025, 21:41

    libby7, Kasiek7, Asia091, 🐻, wellwellwell, psaj91, izzou97, kalinok, Kropka89, Domisiek, Rudka, a_aandzela, Zumi, Paulivvv, Agni97, Klekotka, Ann35, ChocoMonster, Justa877, Ilka96 lubią tę wiadomość

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • libby7 Autorytet
    Postów: 832 1284

    Wysłany: 19 listopada 2025, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Dziewczyny, jest 6 cm rozwarcia! 🫨
    Go girl!

    🙍🏻‍♀️39l
    🙍🏻‍♂️41l

    Starania od 08.2016
    Hashimoto
    Drożność ok
    nasienie raz lepiej raz gorzej

    Gameta od 10.2018

    3 cykle stymulowane - Aromek + Ovitrelle

    1 IUI 4. 04. 2019 ;(
    2 IUI 29.06.2019 :(
    # 1IVF : 08.11.2019 start ; punkcja 28 kumulusow - > 13 dojrzałych ; mamy ⛄⛄⛄⛄ 😍😍

    FET 18.12.2019 4.1.1.
    Beta 9dpt : 82.8
    12dpt : 260.1
    15dpt : 654
    20dpt : 3772,3
    33dpt : ❤️
    👧🏻 28.08.2020 😍

    01.2025 —> wracamy po rodzeństwo

    FET 04.03.2025 4.1.1
    8 dpt beta hcg 59,61
    10 dpt beta hcg 122,80
    13 dpt beta hcg 468
    20 dpt beta hcg 4742
    27 dpt ❤️❤️❤️ CRL 0,72 cm😍😍
    05.2025 - prenatalne 6cm zdrowo wyglądającej córki 🩷
    preg.png
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 19 listopada 2025, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju Edka ty to jesteś ! Powodzenia !!
    Ja to chyba zaraz okres dostanę xd tak się czuję xd

    Asia091 lubi tę wiadomość

  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 19 listopada 2025, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Justa877 Gratulacje 💖

    @Edka Super! 🥰 trzymam kciuki 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2025, 21:53

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • 🐻 Przyjaciółka
    Postów: 103 200

    Wysłany: 19 listopada 2025, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O 21 założyli mi balonik, pierwsze chwile bolały jak pierwszy dzień okresu, nogi zaczęły mi drżeć, ale na chwilę obecną jest znośnie. Na noc mam dostać tabletkę na spanie, dostałam też waciki z olejkami zapachowymi.
    Ale spostrzeżenie mam takie, że jestem strasznie miękka faja, nie wiem czy urodzę to dziecko.

    08.03. ⏸️

    11.2025- Łucja 🥰
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 19 listopada 2025, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek7 wrote:
    Jeju Edka ty to jesteś ! Powodzenia !!
    Ja to chyba zaraz okres dostanę xd tak się czuję xd
    Po porodzie też jest taki a'la okres 🤣

    A właśnie dziewczyny po CC jak wasz połóg? Bo u mnie jakoś mocno skromnie, aż jestem zdziwiona bo byłam pewna że to tak jak w trakcie miesiączki. I czym przemywacie cięcię?

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 19 listopada 2025, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja32 wrote:
    Wszyscy rodzą tylko nie ja, mimo prób wywołania 🥺🥺🥺 mam dziś strasznego doła. Liczyłam na to, że uda się naturalnie, ale chyba przestałam mieć nadzieję :(
    Ile godzin już rodzisz?

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 19 listopada 2025, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🐻 wrote:
    O 21 założyli mi balonik, pierwsze chwile bolały jak pierwszy dzień okresu, nogi zaczęły mi drżeć, ale na chwilę obecną jest znośnie. Na noc mam dostać tabletkę na spanie, dostałam też waciki z olejkami zapachowymi.
    Ale spostrzeżenie mam takie, że jestem strasznie miękka faja, nie wiem czy urodzę to dziecko.

    Nie jesteś miękka faja m, jesteś TWARDA DZIOŁCHA 🥰 mi też dupsko rozrywało, że myślałam o śmierci bo nic innego nie mogłam zrobić tylko umrzeć tam. Ja dopiero jestem miękką dupa i faja razem.

    Dasz radę , będzie pewnie ciężko ale poradzisz sobie. 😍

    🐻 lubi tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 19 listopada 2025, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wy to twarde babki ,ja to dopiero jestem miękka faja

  • libby7 Autorytet
    Postów: 832 1284

    Wysłany: 19 listopada 2025, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulala ale sobie prawicie komplementy ;)

    🙍🏻‍♀️39l
    🙍🏻‍♂️41l

    Starania od 08.2016
    Hashimoto
    Drożność ok
    nasienie raz lepiej raz gorzej

    Gameta od 10.2018

    3 cykle stymulowane - Aromek + Ovitrelle

    1 IUI 4. 04. 2019 ;(
    2 IUI 29.06.2019 :(
    # 1IVF : 08.11.2019 start ; punkcja 28 kumulusow - > 13 dojrzałych ; mamy ⛄⛄⛄⛄ 😍😍

    FET 18.12.2019 4.1.1.
    Beta 9dpt : 82.8
    12dpt : 260.1
    15dpt : 654
    20dpt : 3772,3
    33dpt : ❤️
    👧🏻 28.08.2020 😍

    01.2025 —> wracamy po rodzeństwo

    FET 04.03.2025 4.1.1
    8 dpt beta hcg 59,61
    10 dpt beta hcg 122,80
    13 dpt beta hcg 468
    20 dpt beta hcg 4742
    27 dpt ❤️❤️❤️ CRL 0,72 cm😍😍
    05.2025 - prenatalne 6cm zdrowo wyglądającej córki 🩷
    preg.png
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 19 listopada 2025, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla nowych mamusi:) a Edka tak spokojnie wyskoczyła z tymi 6 cm rozwarcia 😆 chyba rzeczywiście stworzona jest do rodzenia dzieci 😀 no i ogarnąć tyle dzieci to też nie lada wyzwanie 🫣☺️

    🐻, Kasiek7, edka85, Fabregasowa, Ilka96 lubią tę wiadomość

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • kalinok Autorytet
    Postów: 356 805

    Wysłany: 19 listopada 2025, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek7 wrote:
    Ciekawi mnie czy mi od razu wpierdzielą oksy...eh🙁 ja będę mieć noc nie przespaną

    Łącze się w bólu, ja też się jutro zgłaszam na IP i cały dzień na zmianę płaczę że stresu albo ogarniam mieszkanie i daje mężowi bezsensowne instrukcje typu "nie zapomnij karmić kotów". Nie wiem jak prześpię tą noc, jestem obsrana 😵‍💫

    🐻, Kasiek7 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 👶🏻 🐈‍⬛🐈

    01.2025 💔 7tc

    22.03 - II
    22.11 (39+2) O 🩵💙

    age.png
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1803 1633

    Wysłany: 19 listopada 2025, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Dziewczyny, jest 6 cm rozwarcia! 🫨


    Leeeecisz z koksem!!! Jeszcze dziś pewnie urodzisz ❤️‍🔥

    Dopegyt —> Metocard (nadciśnienie)
    Pregna Plus
    Magnez (tężyczka)
    Acard 150
    ————-

    2018👦 Ignacy
    2019👦 Jan
    2023 7tc 💔
    2025 ❤️ czekamy na Stasia
    28.11 termin usg
    21.11 planowana indukcja

    age.png
  • kalinok Autorytet
    Postów: 356 805

    Wysłany: 19 listopada 2025, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa877 gratulacje!! ❤️

    Edka powodzenia 😀 nieźle rozkręciłaś akcję, ciekawe czy to faktycznie ten olej rycynowy 😀😀

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 👶🏻 🐈‍⬛🐈

    01.2025 💔 7tc

    22.03 - II
    22.11 (39+2) O 🩵💙

    age.png
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1803 1633

    Wysłany: 19 listopada 2025, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa877 wrote:
    Witamy Jagodę na świecie, urodziła sie o godzinie 17.05. Zdrowa, dostała 10 punktów, waży 3750 g. Szczęśliwa już po wszystkim 🙂
    Poród indukowany, trwał 3.5 godziny. Teraz jestem sali położnictwa i odpoczywam. Położne zajmą sie dzieckiem, to chociaż przymknę oko.


    Ale szybki poród! Takiego sobie życzę jutro!!! Gratulacje i odpoczywaj a jak będziesz mogła to napisz coś więcej ku pokrzepieniu serc :)

    Dopegyt —> Metocard (nadciśnienie)
    Pregna Plus
    Magnez (tężyczka)
    Acard 150
    ————-

    2018👦 Ignacy
    2019👦 Jan
    2023 7tc 💔
    2025 ❤️ czekamy na Stasia
    28.11 termin usg
    21.11 planowana indukcja

    age.png
  • kalinok Autorytet
    Postów: 356 805

    Wysłany: 19 listopada 2025, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do dziewczyn które miały/mają balonik: chodzicie wtedy już w koszulach porodowych czy spodnie od piżamy też są okej? Wiem że ten wystający fragment przyklejają do nogi i się zastanawiam czy jest wygodnie w spodniach

    Kasiek7 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 👶🏻 🐈‍⬛🐈

    01.2025 💔 7tc

    22.03 - II
    22.11 (39+2) O 🩵💙

    age.png
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 19 listopada 2025, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalinok też się zastanawiam spakowałam gacie leginsy i koszulkę ,dziś to pakowałam wszystko co wpadło mi w ręce nawet nie wiem co mam co nie 😕

  • anna.90 Autorytet
    Postów: 469 458

    Wysłany: 19 listopada 2025, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalinok wrote:
    Pytanie do dziewczyn które miały/mają balonik: chodzicie wtedy już w koszulach porodowych czy spodnie od piżamy też są okej? Wiem że ten wystający fragment przyklejają do nogi i się zastanawiam czy jest wygodnie w spodniach
    Ja chodziłam w koszuli i majtki siatkowe + podpaska bo odchodził mi czop. Miałam spodenki ale szczerze nie przydały mi się. Na czas balonika miałam jedna koszule a później na blok porodowy druga z zapięciem na plecach żeby dla anestezjologa było łatwiej bo wiedziałam że pewnie będę chciała znieczulenie.
    Ogólnie witam się z karmienia. Mało się odzywam ostatnio bo dni zlewają się i mijają szybko. Wczoraj malutka skończyła tydzień a ja się rozczulam na każdym kroku. Chodzimy na spacery, karmimy się piersią, widzę jak się zmienia 🥹 dzisiaj mieliśmy pierwsza kąpiel, była u nas położna i córeczka waży już 3200.
    Powodzenia dziewczyny które aktualnie rodzą i dla tych które jeszcze przed :) 💪 gratulacje dla tych które już urodziły 😊

    wellwellwell, Kropka89, kalinok, Fabregasowa, Foxy96, Zumi, Anilorak88, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 826 827 828 829 830 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ