Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 857 617

    Wysłany: 10 kwietnia, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha możesz mi wpisać wizytę na 23.04 a termin porodu na 17.11 😊
    Super Ci to wyszło 😍

    Rocky, Niaha, Hel lubią tę wiadomość

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1114 1979

    Wysłany: 10 kwietnia, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett idziemy równo 🥰 ja też na ten moment termin porodu 17.11
    Ciekawostka, moja pierwsza urodziła się 24.11 więc mam tydzień różnicy w terminie 🥹 fajnie gdyby była druga córeczka, bo zostawiłam praktycznie wszystko. Więc nawet rozmiary na porę roku by się zgadzały.

    Jutro mam w planie iść na badania 💉
    Nie wiem czy coś z tego będzie bo budzę się ze strasznym bólem żołądka, a jutro lab czynny od 8:30…
    Nie wiem czy któraś też z Was tak ma, że mimo że jem wieczorem to rano taki ból że jak czegoś nie zjem to będę się tak długo skręcać 😣

    Niaha, Anett9300 lubią tę wiadomość

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • ann_ber Przyjaciółka
    Postów: 67 108

    Wysłany: 10 kwietnia, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    📅 24.04 - ann_ber
    📅 25.04 - Mon_S, ann_ber
    📅
    Niaha, możesz usunąć moją wizytę z 24.04? bo będę szła tylko 25.04 (o ile nie odwołają wizyty, ale sądzę, że będzie git).
    Dzięki! 👍🏻

    Już jutro USG i podglądanie fasolki 🫛
    Dzięki za przypomnienie o USG piersi, miałam badać w grudniu ale się pochorowałam i potem zapomniałam. Muszę sobie zapisać, żeby poprosić o skierowanie na następnej wizycie.

    Niaha lubi tę wiadomość

    👩🏼38 👨🏻35
    08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
    04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
    Starania od 01/2024
    10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza

    OM 7.02.2026
    5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
    26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
    11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
    6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
    18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
    29.05 - 173g || krwiak 8 cm
    🩺 13/18.07 - USG kontrolne
    🩺 1.07 - połówkowe

    preg.png
  • Rocky Autorytet
    Postów: 367 1304

    Wysłany: 10 kwietnia, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Anett idziemy równo 🥰 ja też na ten moment termin porodu 17.11
    Ciekawostka, moja pierwsza urodziła się 24.11 więc mam tydzień różnicy w terminie 🥹 fajnie gdyby była druga córeczka, bo zostawiłam praktycznie wszystko. Więc nawet rozmiary na porę roku by się zgadzały.

    Ja też 17.11 🥹

    Awokado30, Anett9300 lubią tę wiadomość

    👩🏻 39l. 🧔🏻 45l.

    01.2025 🩷👧

    07.03 ⏸️
    01.04 ❤️ (7+1)
    23.04 🍓3 cm (10+2)
    It’s a Boy! 💙
    11.05 6.2 cm (12+6)

    preg.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1114 1979

    Wysłany: 10 kwietnia, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocky wrote:
    Ja też 17.11 🥹

    Super ! A jak Twoje samopoczucie? Bo ja już po ścianach chodzę. Zaczęłam sprawdzać w galerii zdjęć co robiłam w podobnym czasie w ciąży z córką żeby sprawdzić samopoczucie wtedy. Mam nadzieję że z dnia na dzień będzie lepiej.

    No właśnie, jak to jest powiedzcie mi bo człowiek szybko zapomina, czy poprawa jest z dnia na dzień, czy stopniowo? Ja bym chciała obudzić się jutro jak nowonarodzona 🥹

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • lalu Debiutantka
    Postów: 9 39

    Wysłany: 10 kwietnia, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!!
    Oficjalnie dołączam do listopadowych mam :)

    Dziś usg, mamy serduszko - 134 bpm ❤️ termin z wielkosci maluszka na 29.11 a z miesiączki na 26.11.

    Jedyne co mnie martwi to, ze pecherzyk z jednej strony nie przyległ mi jeszcze do macicy. Lekarz mowił, że mam sie nie forsować bo moze z tego wytworzyc sie krwiak.

    Prenatalne na 19.05.

    Ogolnie czuje sie dramatycznie 😂 jak na rollercoasterze non stop. W pracy oczywiście jeszcze nikt nie wie i jest naprawde ciężko pracować 😅
    No i troche stres jest, czy wszystko ok. Juz chcę byc po prenatalnych.

    sirengirl92, Rocky, Niaha, Alicee98, Powaga, Beezi, Paulina2612, Ottioli lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️30l
    🙋‍♂️33l
    Zajescie z anty 02.2025
    Naturalne starania 09.2025
    amh 0.99
    Reszta super ♥️

    03.2026 pierwsza symulacja aromek+otrivelle
    19.03 ⏸️
    20.03 beta 172 ♥️
    10.04 crl= 7.5mm mamy serduszko ♥️
    30.04 crl=2.87 cm

    Planowany termin: 28.11.2026 ♥️
  • Rocky Autorytet
    Postów: 367 1304

    Wysłany: 10 kwietnia, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Super ! A jak Twoje samopoczucie? Bo ja już po ścianach chodzę. Zaczęłam sprawdzać w galerii zdjęć co robiłam w podobnym czasie w ciąży z córką żeby sprawdzić samopoczucie wtedy. Mam nadzieję że z dnia na dzień będzie lepiej.

    No właśnie, jak to jest powiedzcie mi bo człowiek szybko zapomina, czy poprawa jest z dnia na dzień, czy stopniowo? Ja bym chciała obudzić się jutro jak nowonarodzona 🥹

    Ja to czuję się super 😉 Tylko spać mi się chce, a przy 14-miesięcznej córce ciężko o odpoczynek w ciągu dnia. Pierwsza ciąża też była dla mnie łaskawa, nieśmiało liczę na powtórkę :)

    Awokado30 lubi tę wiadomość

    👩🏻 39l. 🧔🏻 45l.

    01.2025 🩷👧

    07.03 ⏸️
    01.04 ❤️ (7+1)
    23.04 🍓3 cm (10+2)
    It’s a Boy! 💙
    11.05 6.2 cm (12+6)

    preg.png
  • yoreva Ekspertka
    Postów: 130 404

    Wysłany: 10 kwietnia, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u innego ginekologa, bo te mdłości nie dają mi funkcjonować, a nie chcę iść na L4 jeszcze, dostałam Bonjestę. Mamy nadzieję, że szybko mi pomoże, bo w przyszłym tygodniu muszę jechać do biura, a do godziny 10-11 jest najgorzej..

    Mamy zarodek, 7,2mm 🥹 więc wymiarami pasujący do mojego 6+4, jest serduszko 💕

    Z mniej wesołych - mam dwa, co prawda malutkie, ale jednak - krwiaki podkosmówkowe. Więc trzeba obserwować. Ale uspokoił, że kiedyś też kobiety miały, ale sprzęt nie był tak czuły jak obecnie.

    Przynajmniej weekend będę miała spokojny..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia, 19:50

    Biochemiczka, stayaway, Beezi, Kleo10, Paulina2612, ann_ber, lalu, Ottioli lubią tę wiadomość

    ♀️29 || 30 ♂️ 👩‍❤️‍👨 2014
    ⏳starania od 1/25 || cp 3/25 || cb 9/25 || 💔
    ⏸️ 24/3/26 (14 dpo) 🌈 (5+2) - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy || (6+4) - 7,2 mm 🫛 || (7+2) - 11,7 mm 🫐 || (9+3) - 2,53 cm 🍒 || (12+3) - 6,40 cm 🍋‍🟩 niskie ryzyka, it's a girl 🌸 || (16+2) - 154 g 🥑
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 10 kwietnia, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diabetologa mam już za sobą. Dzisiaj został założony sensor (nic nie bolało). 29.04 mam kolejną wizytę u tego lekarza to pewnie zdecyduje czy podawać insulinę jak w 1 ciąży czy nie.
    Byłam dodatkowo u kardiologa i sobie teraz siedzę z holterem 😅 na szczęście tylko jedna doba, to jakoś wytrzymam.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 119 107

    Wysłany: 10 kwietnia, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dark wrote:
    Dziewczyny wróciłam przed chwilą z izby przyjęć. Rano zobaczyłam plamienie brązowe i z moją historią nie wytrzymałam i pojechałam. :-( Wszystko na szczęście ok, na USG wyszło mu 8+5, mówił, że w normie. Tętno 150 i powiedział, że mogłoby być więcej ale jest ok.
    Nie mają pojęcia skąd to plamienie, w szyjce czysto…
    Dostałam luteinę, we wtorek mam wizytę u swojej lekarki.
    Powiem Wam, że mnie stres zabija w tej ciąży… 🙈
    Hej ja też dziś miałam plamienie brązowe. Tyle, że ja wiem, że mam krwiaka. Lekarz powiedziała, że brązowe jest bezpieczne. Czerwone już nie. Więc ja się położyłam i liczę, że tylko się oczyszczam. Też biorę luteinę i magne b6 forte.
    Trzymam kciuki za Ciebie by było to tylko oczyszczenie z niezauważonego krwiaka.

    dark lubi tę wiadomość

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1450

    Wysłany: 10 kwietnia, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Diabetologa mam już za sobą. Dzisiaj został założony sensor (nic nie bolało). 29.04 mam kolejną wizytę u tego lekarza to pewnie zdecyduje czy podawać insulinę jak w 1 ciąży czy nie.
    Byłam dodatkowo u kardiologa i sobie teraz siedzę z holterem 😅 na szczęście tylko jedna doba, to jakoś wytrzymam.
    Trzymam kciuki za dobre wyniki z sensora! 🤞

    O nie, holter 😂 jak ja tego nie lubię 😂 nigdy mi nic nie złapał, zawsze „szczęśliwa doba” 🤡 wszystkie kwiatki mam na EKG z applewatch albo na zapisach na sorze 😂
    Swoją drogą zaczynam czuć powoli serce, liczyłam, że po ablacji ciążą będzie magicznie bezproblemowa z sercem 🥲

    Awokado30, nie umiem sobie przypomnieć jak to było i kiedy można zacząć odstawiać bonjeste 😂 ale na razie to mi nie wytrzymuje jeszcze działania przez 24h, więc chyba to jeszcze nie ten etap. Na pewno 8-10tc to u mnie były zawsze największe mdłości, także jestem w szczycie 😵‍💫

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • Mięta Autorytet
    Postów: 348 130

    Wysłany: 10 kwietnia, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Diabetologa mam już za sobą. Dzisiaj został założony sensor (nic nie bolało). 29.04 mam kolejną wizytę u tego lekarza to pewnie zdecyduje czy podawać insulinę jak w 1 ciąży czy nie.
    Byłam dodatkowo u kardiologa i sobie teraz siedzę z holterem 😅 na szczęście tylko jedna doba, to jakoś wytrzymam.

    Też od wczoraj mam założony sensor i mam insuline na noc. Na razie jestem na diecie niskoweglanowej ale myślę że dostanę insulinę. Tak miałam przy ciąży z córką. Ale najważniejsze że cukry będą w normie.
    Ten sensor jest czasem dziwny, bo czasami wskazuje cukry które odbiegają od rzeczywistości.. I wówczas porównuję z normalnym glukometrem.

    II IVF 8.2016 [*][*] 9 tyd.
    III IVF ❄️❄️
    27.05.24r crio
    10dpt beta 284
    14dpt beta 1996
    16dpt Beta 3883
    18dpt Beta 5927
    21dpt (5t4) pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy
    31dpt -...❤️
    30.01.25 córeczka ❤️

    25.02.26 crio 5aa
    8dpt 156,70
    10dpt 342,70
    12dpt 693,70
    14dpt 1465,90
    16dpt 3298, 50
    17dpt 4546,70
    20dpt (5t3d) - pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy
    21dpt 14388,80
    24.03 (6t4) jest zarodek i bijące ❤️🥰
    1.04 (7t4) crl 1,32cm ❤️

    preg.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1114 1979

    Wysłany: 10 kwietnia, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pilne, czy nospa w ciąży jest bezpieczna? Kluje mnie okropnie żołądek. Nie wiem co zrobić, macie jakieś sposoby?

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • dark Ekspertka
    Postów: 137 165

    Wysłany: 10 kwietnia, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Super ! A jak Twoje samopoczucie? Bo ja już po ścianach chodzę. Zaczęłam sprawdzać w galerii zdjęć co robiłam w podobnym czasie w ciąży z córką żeby sprawdzić samopoczucie wtedy. Mam nadzieję że z dnia na dzień będzie lepiej.

    No właśnie, jak to jest powiedzcie mi bo człowiek szybko zapomina, czy poprawa jest z dnia na dzień, czy stopniowo? Ja bym chciała obudzić się jutro jak nowonarodzona 🥹
    Ja właśnie ciągle próbuje sobie przypomnieć jak to było i powiem Ci, że mój mózg to wyparł. Mam totalną plamę w głowie, teraz też tak będzie podejrzewam. Pamiętam tylko, że musiałam iść na pogrzeb babci i cały czas myślałam, by nie zwymiotować… Nikt w rodzinie nie wiedział o ciąży wtedy. Ale chyba ta objawy przechodziły stopniowo, bo czasami mam taki przebłyski wspomnień, że cieszyło mnie, że mogę zeby umyć czy zjeść coś bez zwracania. Teraz 9,10,11 jeszcze ciężko, ale pamiętam, że od grudnia mi puszyło to był jakoś 12 tydzień wtedy. Oby teraz też tak było, bo psychika siada podwójnie przez to łóżko :/

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 137 165

    Wysłany: 10 kwietnia, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrowka wrote:
    Hej ja też dziś miałam plamienie brązowe. Tyle, że ja wiem, że mam krwiaka. Lekarz powiedziała, że brązowe jest bezpieczne. Czerwone już nie. Więc ja się położyłam i liczę, że tylko się oczyszczam. Też biorę luteinę i magne b6 forte.
    Trzymam kciuki za Ciebie by było to tylko oczyszczenie z niezauważonego krwiaka.
    Dziękuję! Będę obserwować temat, ale przynajmniej jakoś dzisiaj spokojniej zasnę. Lekarz mi zapomniał wypisać na recepcie C i musieliśmy płacić za leki. A chociaż jedną rzecz chciałam dostać w życiu za darmo ;-)

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1114 1979

    Wysłany: 10 kwietnia, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dark dosłownie jakbym czytała o sobie. A jeszcze jutro na czczo te badania. Nie wiem jak tam dojadę.

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 10 kwietnia, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mięta wrote:
    Też od wczoraj mam założony sensor i mam insuline na noc. Na razie jestem na diecie niskoweglanowej ale myślę że dostanę insulinę. Tak miałam przy ciąży z córką. Ale najważniejsze że cukry będą w normie.
    Ten sensor jest czasem dziwny, bo czasami wskazuje cukry które odbiegają od rzeczywistości.. I wówczas porównuję z normalnym glukometrem.

    To prawda dzisiaj przez godzinę pokazywało mi cukry na poziomie 53-60 🙃 ale teraz już się chyba unormowało, może sensor potrzebował czasu 😅

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 137 165

    Wysłany: 10 kwietnia, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Dziewczyny pilne, czy nospa w ciąży jest bezpieczna? Kluje mnie okropnie żołądek. Nie wiem co zrobić, macie jakieś sposoby?
    Nie mam pojęcia, przepraszam nie pomogę. :-(
    Mogę tylko dodać; że ja też miewam bóle żołądka, nawet jak nie wymiotowałam. Tak samo rozciągająca się macica; ale to inny ból, takie rozciąganie a nie kłucie. Natomiast byłam w stanie je przeżyć… może sam Apap by pomógł? A ten wiem, że można.

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 119 107

    Wysłany: 10 kwietnia, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dark wrote:
    Dziękuję! Będę obserwować temat, ale przynajmniej jakoś dzisiaj spokojniej zasnę. Lekarz mi zapomniał wypisać na recepcie C i musieliśmy płacić za leki. A chociaż jedną rzecz chciałam dostać w życiu za darmo ;-)
    Oj rozumiem ból. Przy IVF kupowanie leków w tym luteiny to fortuna. No w ogóle cały proces.. Ucieszyłam się jak wyszłam z rachunkiem 0zl ostatnio za leki ❤️ śpij spokojnie

    dark lubi tę wiadomość

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 10 kwietnia, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak wygląda u Was morfologia? Dzisiaj robiłam i dziwne te wyniki wyszły. Erytrocyty, hematokryt i neutrofile poniżej normy, a limfocyty powyżej 🤔

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ