Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe mamuśki 2018
Odpowiedz

Listopadowe mamuśki 2018

Oceń ten wątek:
  • Radocha Nowa
    Postów: 4 7

    Wysłany: 26 marca 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też wysłałam zaproszenie, a wizytę man jutro,chyba jajo zniosę w pracy :P

  • oyeykova Ekspertka
    Postów: 239 183

    Wysłany: 26 marca 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiaa wrote:
    Możemy utworzyć galerię na fb testów brzuszków itp ;)
    Grupa już jest.. także zapraszajcie arashe do znajomych A ona doda was do grupy.. grupa jest tajna..
    Nie dodajemy osób nie z forum na własną rękę bez zapytania reszty użytkowniczek.. raz byłam na grupie i wlasnie dziewczyna dodała przed samym porodem koleżankę dziewczyny się zbulwersowaly bo miała dostęp do naszych danych i postów A nikt jej nie znał.. przydał by się jakis regulamin
    można włączyć moderację, aby administrator akceptował nowych członków.

  • WildVerm Znajoma
    Postów: 28 11

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bo ja się aż tak nie znam;) grupa jest tajna, czyli nikt z moich znajomych na fb nie brdzie widział że jestem w takiej grupie?

    oyeykova lubi tę wiadomość

  • oyeykova Ekspertka
    Postów: 239 183

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WildVerm wrote:
    Dziewczyny, bo ja się aż tak nie znam;) grupa jest tajna, czyli nikt z moich znajomych na fb nie brdzie widział że jestem w takiej grupie?
    dokładnie tak
    dodatkowo grupa nosi nazwę listopadowe spotkanie więc też niewiele mowi ;)

    WildVerm lubi tę wiadomość

  • molisia Autorytet
    Postów: 1158 781

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka wrote:
    a ktory masz tydzien wedlug OM?
    6/2

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08


    28.5 drugie połówkowe


    2.10 Leoś 3520
    Słodziak z bujną czupryną

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20241002/dt/5/n/Leo/k/f34f/age.png"></a>
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oyeykova wrote:
    można włączyć moderację, aby administrator akceptował nowych członków.
    Można;)

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja już po wizycie. Maluszek rośnie, ma już 18,3 mm.
    Mam też krwiaczka 15 mm, mam nadzieję, że szybko zniknie.
    Oto mój Skarbek <3
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/348d8f9e7f2c.jpg

    Joanna_blondi, Mała_Mii, oyeykova, maggda, Mania28, Justaaa, kreseczki, katson, peeky, aria40, Millvaa, Loretka lubią tę wiadomość

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek 28.02.2017
  • Kinaa Ekspertka
    Postów: 247 223

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak znalazłyście Arashe? bo mi wyskakują sami Arash obcokrajowcy :(

    Papierówka, Arashe lubią tę wiadomość

    ckai9jcgzvp69p78.png
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinaa wrote:
    jak znalazłyście Arashe? bo mi wyskakują sami Arash obcokrajowcy :(
    Wpisz Konieczność wyższa bo tak się nazywa Arashe na fb

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierówka wrote:
    Hej dziewczyny. Ja już po wizycie. Maluszek rośnie, ma już 18,3 mm.
    Mam też krwiaczka 15 mm, mam nadzieję, że szybko zniknie.
    Oto mój Skarbek <3
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/348d8f9e7f2c.jpg
    Duża dzidzia :) gratuluję
    :) krwiaczek się napewno wchłonie;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 16:28

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • Kinaa Ekspertka
    Postów: 247 223

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa widzicie źle doczytałam :D dzięki :* wysłane zaproszenie :)

    ckai9jcgzvp69p78.png
  • Mała_Mii Autorytet
    Postów: 2028 779

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katson ;D ogólnie widzę ze jesteś z moim okolic ;D

    74dih371hf2p7o0h.png[/url]
    20151107020717.png[/url]
    18.12.2017 -14t6d [*] Gabrys;*
    26.10.2018 Nathan ❤️ 47cm , 3080gram 12:33 ❤️❤️
    20.11.2018 51cm 3520g ❤️
    18.12.2018 54cm 4530g❤️
    25.01.2019 59cm 6020g ❤️
  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie ustaliłam wizytę na 5 kwietnia :-) to będzie 6t5d. Do grupy na facebooku zapisze się po wizycie jak wszystko będzie Ok

    Mała_Mii, Justaaa lubią tę wiadomość

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam umówione kolejne wizyty:
    - kontrolną 16.4
    - prenatalne 18.4

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek 28.02.2017
  • oyeykova Ekspertka
    Postów: 239 183

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kryha wrote:
    Ja właśnie ustaliłam wizytę na 5 kwietnia :-) to będzie 6t5d. Do grupy na facebooku zapisze się po wizycie jak wszystko będzie Ok
    Kryha no co Ty :P mamy na Ciebie 2 tyg czekać? :P

  • MartaBS Ekspertka
    Postów: 242 234

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jutro wizytę na 15, w związku ze wierzę że jest wszystko ok, to też się zgłoszę zaraz na fb :-)

    Justaaa, Arashe lubią tę wiadomość

    26.08.2017- zabieg, puste jajo płodowe, podejrzenie zaśniadu groniastego
    21.10.2018 córka 🍼
    age.png

    08.12.2024 cień ⏸️
    12.12.2024 wyraźne ⏸️
    27.01.2025 pobranie Nifty 🤞
    Ryzyka niskie, będzie synek 💙
    15.02.2025 prenatalne + pappa
    04.04.2025 połówkowe

    preg.png
  • katson Autorytet
    Postów: 486 294

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mii wrote:
    Katson ;D ogólnie widzę ze jesteś z moim okolic ;D
    O faktycznie widzę, że tez jesteś z Podkarpacia :-)

    mhsv9vvjik6eumb7.png

    endometrioza, plamienia, AHM 0,5, FSH 29
    Laparoskopia 02/2015
    Laparoskopia 10/2017, usunięcie ognisk endo, udrożnienie jajowodów
  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oyeykova wrote:
    Kryha no co Ty :P mamy na Ciebie 2 tyg czekać? :P

    Jakoś tak przezornie :-)

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 1257 2209

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katson wrote:
    O faktycznie widzę, że tez jesteś z Podkarpacia :-)
    Ja też z Podkarpacia :D może się spotkamy na porodówce :)

    Mała_Mii, katson lubią tę wiadomość

    👩 33 l.
    🧔🏻 36 l.
    👱‍♀️ 7 l.

    23.09.2025 - 9 dpo ⏸️
    10 dpo - 121,9 mIU/mL
    12 dpo - 278,5 mIU/mL / przyrost 128% 🥰
    15 dpo - 1005,9 mIU/mL / przyrost 136% 🥰
    7.10.2025 - jest pęcherzyk 🌼
    10.10. 2025 - mamy serduszko 🥰
    15.10.2025 - 7 mm maleństwa 🥰
    6.11.2025 - 2.86 cm tańczącej malinki 🥰
    27.11.2025 - prenatalne, niskie ryzyka. 6,7 cm gagatka 🥰
    22.12.2025 - 165 g chłopczyka 💙
    19.01.2026 połówkowe, 335g zdrowego bobaska
    12.02.2026 - 647g bobasa 🥰
    09.03.2026 - 983 gram 🥰
    1.04.2026 - 1648 gram 🥰
    27.04.2026 - 2323 gram synka 🥰
    11.05.2026 - 2800 gram
    25.05.2026 - 3352 gram miłości 🥰

    07/25 ktoś chciał być 💔

    TSH 1.048 ✅️
    owulacje potwierdzone ✅️
    cytologia ✅️
    morfologia ✅️


    💛 marzenia są początkiem wszystkiego...

    preg.png
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 481

    Wysłany: 26 marca 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kryha. Ty zbyt przenośna nie bądź :) weń no chodź nas:)

    kryha lubi tę wiadomość

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
‹‹ 190 191 192 193 194 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ