X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lot samolotem
Odpowiedz

Lot samolotem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Oliwa Znajoma
    Postów: 30 18

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co myslicie o locie samolotem we wczesnej ciazy?

    Oliwa
  • Inez87 Ekspertka
    Postów: 165 185

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwa wrote:
    Co myslicie o locie samolotem we wczesnej ciazy?

    Ja leciałam w 9tc i teraz w 19tc i nic się nie działo. Pytałam lekarza za pierwszym razem i w sumie to się zdziwił pytaniem. Mówił że promieniowanie kosmiczne i na bramkach jest za słabe żeby zaszkodzić. Podobno nawet Stewardessy pracują w ciąży. No i mówił, że bardziej niebezpieczne jest zanurkowanie w głębokim basenie ;) Zależy czego się obawiasz?

    dqpri09k8v8ti207.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie poleciałam. Nie ma wiekszych przeciwskazan ale nigdy nie wiesz jak Twoj organizm zareaguje. Mnie np loty bardzo stresują i pierwsze co zrobilam po tescie to odwolanie wakacji. Musisz to sama przemyslec i wziac na barki ewentualne konsekwencje.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja latałam w tej i poprzedniej ciąży kilka razy, ale tylko na krótkie dystanse do 3h. W prawidłowej ciąży można bez problemu latać samolotem. Mój gin. przed lotem przepisywał mi tylko na wszelki wypadek clexane.

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ