X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Łożysko przodujące
Odpowiedz

Łożysko przodujące

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nati12131 Znajoma
    Postów: 23 36

    Wysłany: 4 maja, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cześć dziewczyna, czy któraś z Was miała łożysko przodujące nisko ułożone ? Od jakiegoś czasu mam skurcze, mieszkam w Szkocji gdy skurcze się nasiliły pojechałam do szpitala, jestem 17 tygodniu ciąży, tam pierwszy raz usłyszałam bicie serduszka przeprowadzili wywiad wzięli wymaz śluzu, sprawdzili siusiu i kazali brać paracetamol i wrócić do domu, serduszko dziecka biło wspaniale więc stwierdzili że dziecko ma się dobrze, sprawdzili szyjkę która okazała się zamknięta, wróciłam do domu. Następnego dnia wróciłam do szpitala bo zaczęłam krwawić nie mocno tylko gdy wycierałam się papierem, na tą chwilę mam brązowy śluz 😭 zrobili mi usg i lekarz mi powiedział że mam nisko ułożone i z przodu łożysko i że to może być przyczyną ale na tym etapie ciąży nie są wstanie mi pomóc. Proszę o poradę, czy ktoś tak miał i było wszystko w porządku ? Tak się boję. Nie chce stracić dziecka 😭 co ja mam zrobić ?

  • MarBal Autorytet
    Postów: 471 278

    Wysłany: 4 maja, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.ja mialam brzeznie przodujące zdiagnozowane na połówkowych badaniach.kazano mi sie oszczędzać,nie przemeczac sie ,nie chodzic za duzo ,brak sexu i z każdym plamieniem odrazu do szpitala.ja na szczęście nie mialam plamien ale bardzo uwazalam na siebie .pod koniec ciąży lekko sie podnioslo i bylo nisko schodzące ale tak czy inaczej mialam cc z tego powodu

    05396a9a8c.png
  • Nati12131 Znajoma
    Postów: 23 36

    Wysłany: 4 maja, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plamie cały czas i nie wiem co mam robić 🤷‍♀️ już nie mam siły 😭

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ