X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Luteina :-)
Odpowiedz

Luteina :-)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 2 marca 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisze na tym forum z nadzieją, że wy jako przyszłe mamy powiecie mi czy którejś z was pomogły leki a mianowicie clostilbegyt i luteina Przy zajściu w ciążę i czy pamiętacie może czy bolało was podbrzusze od tego leku.

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że mi pomogła luteina, a po clo okropnie bolało mnie podbrzusze, czasem nie mogłam się wyprostować. Tyle, że zaczęło się to w 2 cyklu przyjmowania i narastało z każdym kolejnym cyklem.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ