X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne luteina i duphaston
Odpowiedz

luteina i duphaston

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 13 lutego 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja przejdę teraz na 1x1 rano i przez 14 dni mam akurat po jednej dziennie. Więcej nie mam i być może do wizyty jakoś dam radę...
    Dziękuję dziewczyny za info

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Ren Znajoma
    Postów: 26 100

    Wysłany: 5 września 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz tez raz poronilam (samoistnie w 8t5d), i byc moze powodem byl wlasnie niski progesteron..... Dodam, ze mieszkam w Anglii a tutaj ciaza musi 'sama sie utrzymac' do 11t4d wtedy dopiero robia pierwsze usg, chyba ze plamisz to zrobia wczesniej ale tak to nie. Tu nie badaja ani progesteronu ani nie sprawdza przyrostu bety. Szczesliwie po 2,5 miesiacach od poronienia zaszlam w druga ciaze. Natychmiast jak sie dowiedzialam o drugiej ciazy to niemazle 'zmusilam' angielska lekarke by mi zrobili prywatnie bete i prog i prog wyszedl bardzo niski. Druga beta przyrost po 48h 47.6% za niski troche, ale w Bogu pokladam nadzieje, ze to dzieciatko z nami na ziemi zostanie...
    (...)
    Od 32dc biore 2x1 Duphaston oraz 2x1 Luteine 100 dopochwowo (dokladnie co 12 godzin!). Badanie proga i bety robilam przed aplikowaniem lekow, leki wzielam jak tylko otrzymalam, dzien po dowiedzeniu ze prog niski. Tak jak dziewczyny piszecie, nie zaszkodzi a NAPEWNO MOZE POMOC!
    Kochane, trzeba wierzyc ze bedzie dobrze, zycze i Wam i sobie szczesliwego rozwiazania <3

    Esperanza Mia lubi tę wiadomość

    Ren
  • Kaluu Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 11 maja 2017, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej a może któraś z Was ma do sprzedania duphaston?

    Kalu
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ