Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śledzie w sosie śmietanowym to bym zjadła :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zjadła ryż z jabłkami! albo nie... krokiety z kapustą i grzybami...

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Justaw Autorytet
    Postów: 960 588

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym zjadła sledzia... W Szwajcarii nie ma śledzi :(

    atdcuay3ldmph2xy.png
    l22n6iyevmb0dg7d.png
  • Justaw Autorytet
    Postów: 960 588

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo pierogi ruskie mniaaam, ale twarogu tez tu nie mam buuuuuuuuu

    atdcuay3ldmph2xy.png
    l22n6iyevmb0dg7d.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za mną chodzą dzis ziarka ze slonecznika, MM niedlugo wroci z pracy i mi je kupi

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justaw wrote:
    Też bym zjadła sledzia... W Szwajcarii nie ma śledzi :(
    W Norwegii są... z cukrem i kukurydzą :/

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Justaw Autorytet
    Postów: 960 588

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    W Norwegii są... z cukrem i kukurydzą :/
    hahaha to moze dobrze, ze u mnie nie ma :D

    atdcuay3ldmph2xy.png
    l22n6iyevmb0dg7d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi chodzi o to ze jakbym miala wziąść kotlety surowe i je kroić czyścić to mi az słabo

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zjadła śledzie z rodzynkami, takie na słodko :D, ale nawet nie próbuję bo wiecie... ;) Pierogi ruskie bym zjadła, ale cholera twarogu nie mogę :P. Zmęczona dziś jestem niebywale :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) czy mogę dołączyć?? Moje szczęście na razie daje o sobie znaki jedynie w rosnącym HCG, ale mam nadzieje już niedługo je zobaczyć :)
    BBF podaje prawdopodobny termin porodu na 12.02.2016!

    tysiaa93, zosiaaa, wiola0912, Sylka lubią tę wiadomość

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj kkkaaarrr w gronie lutóweczek :D

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy, witamy :)
    U mnie chyba syn będzie bo złapałam fazę i gram na PS w wiedźmina :D :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cicho się zrobiło, pewnie wszystkie na obiedzie :P, więc i ja idę podjeść ;).
    Motam z tym swoim suwaczkiem, ale zrobiłam jednak wg OM, zobaczę jak będzie na późniejszych wizytach wychodziło :).

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Justaw Autorytet
    Postów: 960 588

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie kalkulatory pokazuja 16 lutego, według ovufriend 11 luty, bo mialam wczesniej owulacje, hmm. Na razie nic nie kombinuję, chyba jajo zniose przed wizytą u lekarza :(

    atdcuay3ldmph2xy.png
    l22n6iyevmb0dg7d.png
  • Justaw Autorytet
    Postów: 960 588

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole to testy owulacyjne NIGDY nie wyszły mi pozytywnie, no ale jak widac owulki mialam ;, a dziś znalazlam jeszcze kilka testów owu w szufladzie i zrobiłam jeden... Krecha 3 razy mocniejsza od tej testowej ;)Az nie myslalam, ze tak może krecha wyglądac :D

    atdcuay3ldmph2xy.png
    l22n6iyevmb0dg7d.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 258

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to juz mam masakra bo nie wiem co moge a co nie moge jesc wszedzie sa cukry masakra a cukru unikac musze i pieczywa bialego wiec nawet bulek :/

  • miśka905 Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justaw wrote:
    W ogole to testy owulacyjne NIGDY nie wyszły mi pozytywnie, no ale jak widac owulki mialam ;, a dziś znalazlam jeszcze kilka testów owu w szufladzie i zrobiłam jeden... Krecha 3 razy mocniejsza od tej testowej ;)Az nie myslalam, ze tak może krecha wyglądac :D

    Ja mam tak samo. Dziś zrobiłam z ciekawości owu :) I faktycznie testowa od razu wylazła i to grubaśna taka:)

    A tak wogole to cześć wszystkim :)

    muszę trochę nadrobić :)

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    Ja to juz mam masakra bo nie wiem co moge a co nie moge jesc wszedzie sa cukry masakra a cukru unikac musze i pieczywa bialego wiec nawet bulek :/
    Masz unikać cukrów jakichkolwiek, czy może masz podział na proste i złożone?
    Spokojnie, ja mam bezglutenową i bezmleczną, początki takich diet są zawsze trudne, aż w końcu dochodzi się do wprawy.

    A z jakiego powodu ta dieta?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2015, 15:08

    h84fe6ydttjiala2.png
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Lutówki <3 Witaj Tomania z powrotem, bardzo się cieszę :*

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam około 80 testów owu jeszcze w zapasie.... chyba je sprzedam :D

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ