Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śledzie w sosie śmietanowym to bym zjadła :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zjadła ryż z jabłkami! albo nie... krokiety z kapustą i grzybami...

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Justaw Autorytet
    Postów: 960 588

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym zjadła sledzia... W Szwajcarii nie ma śledzi :(

    atdcuay3ldmph2xy.png
    l22n6iyevmb0dg7d.png
  • Justaw Autorytet
    Postów: 960 588

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo pierogi ruskie mniaaam, ale twarogu tez tu nie mam buuuuuuuuu

    atdcuay3ldmph2xy.png
    l22n6iyevmb0dg7d.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za mną chodzą dzis ziarka ze slonecznika, MM niedlugo wroci z pracy i mi je kupi

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justaw wrote:
    Też bym zjadła sledzia... W Szwajcarii nie ma śledzi :(
    W Norwegii są... z cukrem i kukurydzą :/

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Justaw Autorytet
    Postów: 960 588

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    W Norwegii są... z cukrem i kukurydzą :/
    hahaha to moze dobrze, ze u mnie nie ma :D

    atdcuay3ldmph2xy.png
    l22n6iyevmb0dg7d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi chodzi o to ze jakbym miala wziąść kotlety surowe i je kroić czyścić to mi az słabo

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zjadła śledzie z rodzynkami, takie na słodko :D, ale nawet nie próbuję bo wiecie... ;) Pierogi ruskie bym zjadła, ale cholera twarogu nie mogę :P. Zmęczona dziś jestem niebywale :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) czy mogę dołączyć?? Moje szczęście na razie daje o sobie znaki jedynie w rosnącym HCG, ale mam nadzieje już niedługo je zobaczyć :)
    BBF podaje prawdopodobny termin porodu na 12.02.2016!

    tysiaa93, zosiaaa, wiola0912, Sylka lubią tę wiadomość

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj kkkaaarrr w gronie lutóweczek :D

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy, witamy :)
    U mnie chyba syn będzie bo złapałam fazę i gram na PS w wiedźmina :D :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cicho się zrobiło, pewnie wszystkie na obiedzie :P, więc i ja idę podjeść ;).
    Motam z tym swoim suwaczkiem, ale zrobiłam jednak wg OM, zobaczę jak będzie na późniejszych wizytach wychodziło :).

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Justaw Autorytet
    Postów: 960 588

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie kalkulatory pokazuja 16 lutego, według ovufriend 11 luty, bo mialam wczesniej owulacje, hmm. Na razie nic nie kombinuję, chyba jajo zniose przed wizytą u lekarza :(

    atdcuay3ldmph2xy.png
    l22n6iyevmb0dg7d.png
  • Justaw Autorytet
    Postów: 960 588

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole to testy owulacyjne NIGDY nie wyszły mi pozytywnie, no ale jak widac owulki mialam ;, a dziś znalazlam jeszcze kilka testów owu w szufladzie i zrobiłam jeden... Krecha 3 razy mocniejsza od tej testowej ;)Az nie myslalam, ze tak może krecha wyglądac :D

    atdcuay3ldmph2xy.png
    l22n6iyevmb0dg7d.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 258

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to juz mam masakra bo nie wiem co moge a co nie moge jesc wszedzie sa cukry masakra a cukru unikac musze i pieczywa bialego wiec nawet bulek :/

  • miśka905 Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justaw wrote:
    W ogole to testy owulacyjne NIGDY nie wyszły mi pozytywnie, no ale jak widac owulki mialam ;, a dziś znalazlam jeszcze kilka testów owu w szufladzie i zrobiłam jeden... Krecha 3 razy mocniejsza od tej testowej ;)Az nie myslalam, ze tak może krecha wyglądac :D

    Ja mam tak samo. Dziś zrobiłam z ciekawości owu :) I faktycznie testowa od razu wylazła i to grubaśna taka:)

    A tak wogole to cześć wszystkim :)

    muszę trochę nadrobić :)

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    Ja to juz mam masakra bo nie wiem co moge a co nie moge jesc wszedzie sa cukry masakra a cukru unikac musze i pieczywa bialego wiec nawet bulek :/
    Masz unikać cukrów jakichkolwiek, czy może masz podział na proste i złożone?
    Spokojnie, ja mam bezglutenową i bezmleczną, początki takich diet są zawsze trudne, aż w końcu dochodzi się do wprawy.

    A z jakiego powodu ta dieta?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2015, 15:08

    h84fe6ydttjiala2.png
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Lutówki <3 Witaj Tomania z powrotem, bardzo się cieszę :*

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam około 80 testów owu jeszcze w zapasie.... chyba je sprzedam :D

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ