X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Macmiror
Odpowiedz

Macmiror

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Megson1996 Koleżanka
    Postów: 44 3

    Wysłany: 22 sierpnia 2023, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was stosowała globulki w 2 trymestrze, tzn na początku 14-15 tc?

  • KatrinaG Ekspertka
    Postów: 182 108

    Wysłany: 2 września 2023, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja stosowałam z polecenia ginekologa.

    age.png
  • Megson1996 Koleżanka
    Postów: 44 3

    Wysłany: 11 września 2023, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KatrinaG wrote:
    Tak, ja stosowałam z polecenia ginekologa.
    Dziękuję za odpowiedź:).

  • Staraczka2023 Przyjaciółka
    Postów: 87 119

    Wysłany: 14 lutego, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ktoś jeszcze brał ?
    Wyszedł mi wynik z cytologii PAP II i lekarz przepisał mi ten lek … ale strasznie się boję czy na pewno jest bezpieczny

    preg.png
  • Crochet Autorytet
    Postów: 383 451

    Wysłany: 19 lutego, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam w ok. 5 tygodniu ciąży. Trzeba zaufać lekarzowi jeśli przepisuje leki. Wszystko było ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego, 20:03

    🐻
    age.png
  • Asiasia1 Ekspertka
    Postów: 219 280

    Wysłany: 19 lutego, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też brałam pod koniec 2 trymestru i wszystko było ok :) nieleczone infekcje są bardziej niebezpieczne

    👫33 lata
    🐕2019
    👶12.2022 💙

    preg.png
  • ralejka Przyjaciółka
    Postów: 78 43

    Wysłany: 20 lutego, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crochet wrote:
    Ja brałam w ok. 5 tygodniu ciąży. Trzeba zaufać lekarzowi jeśli przepisuje leki. Wszystko było ok.

    Moj lekarz mi przepisał, bo wyszła mi w cytologii cytoliza, co moze wskazywac na stan zapalny. Wymusiłam przed wzięciem leku zrobienie wymazu, aby w sumie wiedzieć na co się leczę tak naprawdę. Okazalo sie, ze nie mam żadnej infekcji, ani bakterii, ani grzybów. Tak więc to jest z tym zaufaniem do lekarzy, brałabym zupelnie bez sensu lek z antybiotykiem...

    Cudzie trwaj! 🥰

    ⏸️ 14.11.2023
    Beta 15.11.2023 - 512
    Beta 17.11.2023 - 1224 🔥
    👶 30.11.2023 - 8 mm okruszka 6+5
    👶 10.01.2024 - prenatalne, niskie ryzyka
    👶 06.03.2024 - połówkowe, 398 g zdrowego chłopca 🩵

    👩🏻 31
    ✅️ wszystko ok
    🧔🏻 33
    ✅️ morfologia 0% ➡️ 4%
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ