X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 13 maja 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja to samo u mnie :) Poczatki to byla masakra, leb mi pekal z wysilku. Niby rozumialam ale musialam sie bardzo koncentrowac a i tak 1/3 mi uciekala i juz stres. Po jakims czasie czlowiek sie przyzwyczaja i jest ok ale to serio ciezka praca jest na poczatku, trzeba zacisnac zeby i sie starac do skutku, kiedys nabierze sie wprawy. Ja sie dodatkowo stresuje bo moi koledzy to tacy fajni i inteligentni ludzie, bardzo ladnie sie wyslawiaja i czasem czuje sie jak skonczony kretyn.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 13 maja 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem ze takie zamkniecie jest złe ale ja szlam do pracy a pozniej do dziecka biegłam i nawet nie wiem kiedy minęły te 2 lata. To bylo jak zycie w amoku. Bardzo zaluje ze straciłam tam tyle fajnych okazji do nauki jezyka albo zwiedzania,no ale ja tam wylądowałam bo mnie życie w Pl przycisnęło i to byla raczej walka o przetrwanie tam.
    Teraz pewnie by to inaczej wyglądało.

    W mnie hit bo sie okazuje ze zostałam bez położnej środowiskowej. Z zadnej mojej poradni czy to K czy POZ polozna nie ma tego rejonu,ze szkoly rodzenia tez tu nie dojeżdża . Moglabym z mojej pracy polozna wziac z POZ ale jej nie lubię ,typowa stara wiedżma co patrzy co kto ma w domu i jak ma,zyje zyciem innych i ma rady sprzed 30 lat,typu "dziecko musi sie wypłakać" albo ze piersią pluje bo mleko mu nie smakuje.
    Tak wiec nie mam położnej,chyba kibsie szykuje wizyta z MOPS w domu 😂

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 13 maja 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    25483ef9cc43d794med.jpg

    Nie bijcie, ale zobaczcie co mąż przywiózł 😍 gdybym mogła to bym się podzieliła z Wami, nie jestem w stanie opisać jakie są pyszneeeeee....🤤
    Jezusicku🤩❤

    Drobinka91 lubi tę wiadomość

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 13 maja 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Jezusicku🤩❤
    Nienawidzę Cię za to 🤪🤪

    Drobinka91 lubi tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 13 maja 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj na bazarku truskawki Łubianka 2 kg za 40 zł,ale nie były tak ładne jak te Drobinki, stwierdziłam , że poczekam jeszcze troszkę.Póki co jem te z marketów hiszpańskie jak trafię, są tańsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2019, 14:53

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 13 maja 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Nienawidzę Cię za to 🤪🤪
    To miało być do Drobinki

    Drobinka91 lubi tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 13 maja 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola ta polozna jest obowiazkowa? A mozesz wziac ta wiedzme z pracy, ale ugadac sie, zeby nie przylazila po prostu ?:P

    KarolaJJJ lubi tę wiadomość

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 13 maja 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domyslilam sie😁

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 13 maja 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Karola ta polozna jest obowiazkowa? A mozesz wziac ta wiedzme z pracy, ale ugadac sie, zeby nie przylazila po prostu ?:P
    Nie da rady tak zrobic. Wizyta niby nie jest obowiązkowa ale jak sie nie ma tych 4 wizyt odklepanych to mozna sobie narobić kłopotu. Polozna za wizyte dostaje 6 zł,koszty dojazdu pokrywa sama,a ja nie mam zamiaru płacić prywatnie. I teraz dupa troche

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 13 maja 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Nie da rady tak zrobic. Wizyta niby nie jest obowiązkowa ale jak sie nie ma tych 4 wizyt odklepanych to mozna sobie narobić kłopotu. Polozna za wizyte dostaje 6 zł,koszty dojazdu pokrywa sama,a ja nie mam zamiaru płacić prywatnie. I teraz dupa troche

    Po znajomosci nie da sie tego odklepac w papierach jedynie?

  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 13 maja 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze dziewczyny, ze wszystkie jestesmy.w.fizycznym stanie kiepskim ;) Ciesze sie, ze nie tylko ja tak sie czuje ;d Moj maly pasozyt daje dzisiaj niezle o sobie znac, bolesnie sie kreci i kopie, wali w pecherz i gdzie w poboczne rejony, az podskakuje :o
    Bylam dzisiaj u diablo, pochwalila za cukry i sie w nagrode.wybralam na mieso i surowke z kebaba :o zgrzeszylam ale bylo pyszne :p Swoja droga powiedziala mi (jest tez ginem z Żelaznej), ze zalecwnia sa takie, ze ciezarne z cukrzyca na insulinie poeinny byc w szpitalu w 39.tc i miec indukcje, od 35 tc co.tydzien ktg i cos mowila o sprawdzaniu przeplywow raz na dwa tygodnie, ale nie zarejestrowalam od kiedy, bo od polowkowych juz to.robie.
    I tez sie czaje na truskawki! Mam zamiar podjechac na straganik ;p

  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 13 maja 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm, jak to jest z tymi poloznymi? jednym przychodza do domu przed porodem, innym po. U jednych jedt obowiazkowe u innych nie. Od czego to zalezey?

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 13 maja 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Was nie stoją jeszcze przy drodze z truskawkami? U mnie już tego pełno. 🤔 I naprawdę są super słodkie, pachnące i dojrzałe, widać że swojskie. 🙂

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 13 maja 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Po znajomosci nie da sie tego odklepac w papierach jedynie?
    Nie bo jak cos sie stanie to bedzie miała problem, druga sprawa to taka ze nie przepusci okazji zeby powęszyć mi po domu.
    Tk_aa wg przepisów nie jest ale jak jej nie masz to znaczy ze masz cos do ukrycia🙄

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 maja 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja gin i diabolo mówią to samo. Jak nie urodze do 39tc to szpital i wywolywanie.

    Ja uprasowalam kolejna pralkę 😊 jeszcze 2 i koniec. I np okazuje się że mam 30 bodziakow z krótkim rękawem 😂 dobrze mąż mówił że nie będziemy prać tylko wyrzucać 🤣

    I tak sobie pomału wszystko szykuje. Za 2 tygodnie stawiamy łóżeczko i spakuje torbę a czerwiec zostaje na odpoczynek 😊

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 13 maja 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po 8 czerwca chyba zaczne jezdzic na rowerze :D Mozna ?:D:D haha :D

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 maja 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Ja po 8 czerwca chyba zaczne jezdzic na rowerze :D Mozna ?:D:D haha :D
    To ja dołączę 13 czerwca 😜

    mikaja lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 13 maja 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jutro skacze na bungee :D

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 13 maja 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    A ja jutro skacze na bungee :D

    Uwazaj, zebys Florki nie zgubila :D Wypadnie Ci i co :D

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 13 maja 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wypadnie jak xgirl bedzie leciala głową w dół,raczej wlezie jej bardziej pod żebra😂 alebo rzygnie dzieciakiem

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
‹‹ 994 995 996 997 998 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ