Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamy z Sosnowca i okolic
Odpowiedz

Mamy z Sosnowca i okolic

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 7 lutego 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukiwane przyszłe mamy z Sosnowca :)

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 10 lutego 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) melduję się :):)


    l22nhdgeccid541p.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 18 lutego 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj kochana ale nas mało :) ale ważne ze jestescmy :)

    do jakiego gina chodzisz???

    Nynusia lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 25 lutego 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Mysłowic prywatnie dr. Wojcieszyn :)


    l22nhdgeccid541p.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 2 marca 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha słyszałm o nim od kolezanki własnie :)
    ja chodziłam do Gałązki teraz do Pietrsa w Sosnowcu

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gałązka podobno nie bardzo...ma złe opinie a tego drugiego nie znam :)
    Ja z polecenia poszłam i jestem bardzo zadowolona mimo, że jest baaardzo drogi.


    l22nhdgeccid541p.png
  • Arsenka Ekspertka
    Postów: 214 158

    Wysłany: 3 marca 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja też jestem z Sosnowca :)

    Nynusia lubi tę wiadomość

    1usae6ydjd52jq0r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z Jaworzna, witam ;)

    Dr. Wojcieszyna polecam gorąco, jest ordynatorem w Mysłowickim szpitalu nr 1 :)

    Nynusia lubi tę wiadomość

  • Arsenka Ekspertka
    Postów: 214 158

    Wysłany: 4 marca 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie zamierzacie rodzić ?

    Nynusia lubi tę wiadomość

    1usae6ydjd52jq0r.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 4 marca 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie w Mysłowicach :)


    l22nhdgeccid541p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to polecam Mysłowice :) sama tam niedawno rodziłam, jest bardzo fajnie. Co prawda męczyłam się 17h w skurczach i skończyło się wszystko CC, ale dziewczyny chwaliły sobie położne, które prowadziły porody do końca. KTG częste, położne chcą bardzo pomóc w ulżeniu bólu, warto ich słuchać. ZZO też bez problemu, ale najlepiej mieć wcześniej już zrobioną konsultację z anestezjologiem, aby było szybciej.

    CC - lekarz przyjechał błyskawicznie do szpitala, aby odbyć zabieg. Wszystko goi się bez problemu, blizna prawie nie będzie widoczna - fajnie zrobione cięcie przez dr.Włodarczyka. Opieka nad noworodkami i mamami była świetna. Dwa razy dziennie Pani Neonatolog bada maluszki, z chęcią wezmą malucha na noc jeśli mama chcę troszkę odespać. Sale są 3-4 osobowe, możliwość wykupienia VIP-Room, ale nikt nie może być z nami 24h (dlatego zrezygnowałam).

    Przyjaźnie nastawione pielęgniarki, lekarze też. Najwazniejsze, że są bardzo pomocni i służą radą. Może szpital z zewnątrz nie jest jakimś full wypasem, ale dla mnie najważniejsza była opieka.

    Nynusia lubi tę wiadomość

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 4 marca 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z Gałazki byłam zadowolona jako ze specjalisty prowadził mi moją pierwszą ciąze 6 lat temu teraz tez chciałam ale ze jestem na L4 a on zażyczył sobei prywatne wizyty co 2 tyg to jakoś mi sie nie usmiechało płacić 100zł dlatego zmieniłam :)

    ja bede rodzić w sosnowcu w 1 jest ok porodówka fajna nowa sa piłki, drabinki prysznice sale poporodowe tez ok położne super jak leżałm na patologii były naprawde pomocne

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Arsenka Ekspertka
    Postów: 214 158

    Wysłany: 4 marca 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zrezygnowałam z Sosnowca na rzecz Śląskiego Instytutu Matki i Noworodka w Chorzowie... zachęcają każdą pacjentkę do rodzenia w zoo mają kilku anestozjologów więc nie ma obawy że nie dostanie się znieczulenia.. ponadto szybciej zapada dzięki temu decyzja o ewentualnej cesarce.. mają też bezpłatną szkołę rodzenia ..i bardzo dobrze wyposażony oddział neonatologiczny

    1usae6ydjd52jq0r.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 7 marca 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja niestety ze szpitalem nr 1 mam same negatywne wspomnienia więc nie zmierzam nawet myśleć o porodzie tam.

    Co do Mysłowic to miałam okazję 2 razy przyglądnąć się jak funkcjonuje i jestem pozytywnie nastawiona do tego szpitala więc opinia Angelci mnie tylko w tym utwierdziła oczywiście jeśli wszystko będzie nadal w porządku :)


    l22nhdgeccid541p.png
  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 725 632

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja jestem z Sosnowca ale mój synek już jest na świecie :) mogę podzielić się doświadczeniami :) Chodziłam do Dudkiewicza ale zmieniłam go na całe szczęście na Adamczyka z Bonifratów i tam rodziłam - jestem zadowolona :)!

    Nynusia lubi tę wiadomość

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Ewunia 21.01.2025 :*
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ