X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamy z Sosnowca i okolic
Odpowiedz

Mamy z Sosnowca i okolic

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 7 lutego 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukiwane przyszłe mamy z Sosnowca :)

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 10 lutego 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) melduję się :):)


    l22nhdgeccid541p.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 18 lutego 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj kochana ale nas mało :) ale ważne ze jestescmy :)

    do jakiego gina chodzisz???

    Nynusia lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 25 lutego 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Mysłowic prywatnie dr. Wojcieszyn :)


    l22nhdgeccid541p.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 2 marca 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha słyszałm o nim od kolezanki własnie :)
    ja chodziłam do Gałązki teraz do Pietrsa w Sosnowcu

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gałązka podobno nie bardzo...ma złe opinie a tego drugiego nie znam :)
    Ja z polecenia poszłam i jestem bardzo zadowolona mimo, że jest baaardzo drogi.


    l22nhdgeccid541p.png
  • Arsenka Ekspertka
    Postów: 214 158

    Wysłany: 3 marca 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja też jestem z Sosnowca :)

    Nynusia lubi tę wiadomość

    1usae6ydjd52jq0r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z Jaworzna, witam ;)

    Dr. Wojcieszyna polecam gorąco, jest ordynatorem w Mysłowickim szpitalu nr 1 :)

    Nynusia lubi tę wiadomość

  • Arsenka Ekspertka
    Postów: 214 158

    Wysłany: 4 marca 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie zamierzacie rodzić ?

    Nynusia lubi tę wiadomość

    1usae6ydjd52jq0r.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 4 marca 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie w Mysłowicach :)


    l22nhdgeccid541p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to polecam Mysłowice :) sama tam niedawno rodziłam, jest bardzo fajnie. Co prawda męczyłam się 17h w skurczach i skończyło się wszystko CC, ale dziewczyny chwaliły sobie położne, które prowadziły porody do końca. KTG częste, położne chcą bardzo pomóc w ulżeniu bólu, warto ich słuchać. ZZO też bez problemu, ale najlepiej mieć wcześniej już zrobioną konsultację z anestezjologiem, aby było szybciej.

    CC - lekarz przyjechał błyskawicznie do szpitala, aby odbyć zabieg. Wszystko goi się bez problemu, blizna prawie nie będzie widoczna - fajnie zrobione cięcie przez dr.Włodarczyka. Opieka nad noworodkami i mamami była świetna. Dwa razy dziennie Pani Neonatolog bada maluszki, z chęcią wezmą malucha na noc jeśli mama chcę troszkę odespać. Sale są 3-4 osobowe, możliwość wykupienia VIP-Room, ale nikt nie może być z nami 24h (dlatego zrezygnowałam).

    Przyjaźnie nastawione pielęgniarki, lekarze też. Najwazniejsze, że są bardzo pomocni i służą radą. Może szpital z zewnątrz nie jest jakimś full wypasem, ale dla mnie najważniejsza była opieka.

    Nynusia lubi tę wiadomość

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 4 marca 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z Gałazki byłam zadowolona jako ze specjalisty prowadził mi moją pierwszą ciąze 6 lat temu teraz tez chciałam ale ze jestem na L4 a on zażyczył sobei prywatne wizyty co 2 tyg to jakoś mi sie nie usmiechało płacić 100zł dlatego zmieniłam :)

    ja bede rodzić w sosnowcu w 1 jest ok porodówka fajna nowa sa piłki, drabinki prysznice sale poporodowe tez ok położne super jak leżałm na patologii były naprawde pomocne

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Arsenka Ekspertka
    Postów: 214 158

    Wysłany: 4 marca 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zrezygnowałam z Sosnowca na rzecz Śląskiego Instytutu Matki i Noworodka w Chorzowie... zachęcają każdą pacjentkę do rodzenia w zoo mają kilku anestozjologów więc nie ma obawy że nie dostanie się znieczulenia.. ponadto szybciej zapada dzięki temu decyzja o ewentualnej cesarce.. mają też bezpłatną szkołę rodzenia ..i bardzo dobrze wyposażony oddział neonatologiczny

    1usae6ydjd52jq0r.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 7 marca 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja niestety ze szpitalem nr 1 mam same negatywne wspomnienia więc nie zmierzam nawet myśleć o porodzie tam.

    Co do Mysłowic to miałam okazję 2 razy przyglądnąć się jak funkcjonuje i jestem pozytywnie nastawiona do tego szpitala więc opinia Angelci mnie tylko w tym utwierdziła oczywiście jeśli wszystko będzie nadal w porządku :)


    l22nhdgeccid541p.png
  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja jestem z Sosnowca ale mój synek już jest na świecie :) mogę podzielić się doświadczeniami :) Chodziłam do Dudkiewicza ale zmieniłam go na całe szczęście na Adamczyka z Bonifratów i tam rodziłam - jestem zadowolona :)!

    Nynusia lubi tę wiadomość

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ