X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • Salsefia Autorytet
    Postów: 357 543

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuniek już miałam pytać co to za tabletki bo chętna bardzo jestem Haha a po czasie dotarło, że o globulki chodzi. Kisiel zamiast mózgu :-) :-)

    Dziewczyny my dziś jedziemy na lotnisko po teściów. Teściowej nie było od maja tutaj, taki urlop sobie wzięła bo szwagierka w ciazy była. Cóż o nasze pociechy raz w miesiącu zapytała. Kij jej w ucho ale trzymajcie kciuki żeby mnie nerwy w najbliższym czasie nie poniosły. Niby mieszkamy sami ale wszystko im przeszkadza (typu czemu lampe zmieniamy w pokoju dzieci przecież stara była ładna...grrrr). Dobrze, że mam zapas melisy ;-)

    7mdlydr.png

    <3 Bruno <3 Klara

    Brak antykoncepcji 11/2015
    Żylaki powrózka nasiennego,
    06/2018 IMSI
    3/07/2018 transfer 2 blastek
    31/07/2018 dwa <3 <3
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salsefia wrote:
    Patuniek już miałam pytać co to za tabletki bo chętna bardzo jestem Haha a po czasie dotarło, że o globulki chodzi. Kisiel zamiast mózgu :-) :-)

    Dziewczyny my dziś jedziemy na lotnisko po teściów. Teściowej nie było od maja tutaj, taki urlop sobie wzięła bo szwagierka w ciazy była. Cóż o nasze pociechy raz w miesiącu zapytała. Kij jej w ucho ale trzymajcie kciuki żeby mnie nerwy w najbliższym czasie nie poniosły. Niby mieszkamy sami ale wszystko im przeszkadza (typu czemu lampe zmieniamy w pokoju dzieci przecież stara była ładna...grrrr). Dobrze, że mam zapas melisy ;-)

    Salsefia, te magiczne piguły skutecznie odwróciły moją uwagę od bólu kręgosłupa ;-) Ale nie polecam :-D

    Coś Ci rodzice mają z tymi komentarzami...

    Teściowie byli u nas raz i zachwyceni. Moja mama, która miesza w tym samym mieście, co my, była u mnie od kwietnia 2 razy.
    I wszystko by inaczej urządziła ;-)
    Poczynając od szafy w przedpokoju, której ja nie mam (wzięłam szafkę wisząca, przewidziałam miejsce na wózek maluszka), przez źle i nieprzemyślanie zamontowane karnisze (wystają mniej, niż parapet, więc firanki będą się źle układać. Tylko ja mam krótkie firanki), po okropny dywan, nikomu niepotrzebny kurzołap-którym każdy się zachwyca, bo jest bardzo gruby, stopy się w nim zapadają :-) I genialnie się odkurza ;-)
    Więc nie przejmuj się, pomyśl, że i tak wkrótce wyjedzie :-D

    maarta80 lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly-cieszę się, że chociaż zaglądasz. Wszystko u Ciebie dobrze?
    Jeszcze raz naprawdę Cię przepraszam-w żaden sposób nie chciałam Cię urazić. Mam nadzieję, że i u Ciebie, i u maleństwa wszystko jest jak należy :-*

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Salsefia Autorytet
    Postów: 357 543

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek właśnie nie wyjedzie bo rodzice męża tutaj również pracują, a mieszkają kilometr od nas. Jak się przeniosłam za granicę przyjeżdżali ciagle, w sobotę wspólne śniadanie potem obiad, niedziela tak samo. Do tego kolacje w środy. Wytrzymałam miesiąc i zaczęły się zgrzyty. Niestety nie rozumieli, że dwoje osób chce się sobą nacieszyć a teraz tworzymy swoją rodzinę

    7mdlydr.png

    <3 Bruno <3 Klara

    Brak antykoncepcji 11/2015
    Żylaki powrózka nasiennego,
    06/2018 IMSI
    3/07/2018 transfer 2 blastek
    31/07/2018 dwa <3 <3
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    U nas o dziwo nocka nie byla aż taka zła. Och, oby ta moja córka wyzdrowiała jak najszybciej, tak mi jej szkoda.
    W dodatku wczoraj ok. 22 blok obok ktoś urządzał sobie Andrzejki. Ekipa zasnęła, a w mieszkaniu wybuchł pożar. Dwa bloki ewakuowali na dwie godziny. Masakra.

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Reniferra Autorytet
    Postów: 1547 2206

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po wizycie :). Malutka waży 970g. Mamy super nagrane jak wkłada sobie rączkę do buzi i rusza oczkami. Ułożona jest główką w dół, a girkami kopie mnie w prawy bok ;). Łezka mi poleciała ze wzruszenia. Siedzi sobie taki mały człowiek we mnie i ma swoje zajęcia :D.
    Szyjka macicy prawie 4cm, zamknięta ładnie. Ogólnie wszystko ok.

    Co do hemoroidów. Ja swoje zdecydowanie załagodziłam stosując najpierw maść lidoposterin (jest to lignokaina, smaruje się i próbuje delikatnie hemoroida odprowadzić do środka) a potem czopek posterisan h. Obie rzeczy na receptę, ale doktorowi można zasugerować, żeby przepisał. I oczywiście, tak jak dziewczyny piszą: dieta i żadnego parcia.

    patuniek86, iNso87, Katia89, kehlana_miyu, Sana, Makowe Szczęście, Izziee, Macy, Malutka_27, bbeczka91, Kleopatra, lkc, Ankakaranka87, teverde, Marza89, Anet85, india lubią tę wiadomość

    Maja <3 08.03.2019r., Antosia <3 09.12.2021r.
    l22niei37lacal8c.png
    3i49k6nl8ih810gk.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana I jak tu polubić za przespaną noc, kiedy takie akcje masz obok? :-(

    Reniferra-prawie kilogram człowieka masz w sobie! I nie dziwię się łzom wzruszenia :-) Aż mi się zakręciła, kiedy czytałam Twój post :-) Coś pięknego :-) Samych takich wizyt Ci życzę :-)

    Reniferra lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto nam dzis zacznie 500na strone? ;D

    Patuniek jakos pomalu ogarniam liste. Dzis mam dzien lenia i nic mi sie nie chce..a na 15 jedziemy na impreze.. :D a ja tylko wlosy umylam i zrobilam henne na brwiach..o prostowaniu wlosow i pomalowaniu sie nic juz nie mowie..tak mi sie nie chce ;D co ta ciaza z czlowiekiem robi. Do tego zjadlam,i opilam sie,ze brzuch mnie boli :|

    To kto ma jeszcze wizyte w tym przyszlym tygodniu?

    patuniek86 lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 624 1082

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniferra, to juz prawie 1kg czlowieczka, super :)

    Patuniek, napracowalas się z tymi woreczkami ale efekt ostateczny super, nic tak nie cieszy jak ręcznie wykonany kalendarz adwentowy i te emocje, co jest w następnym woreczku :D

    Inso, ja mam wizytę 6 grudnia <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2018, 12:38

    patuniek86, Reniferra, iNso87 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 624 1082

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso... Ja wizę że ty już mnie wpisała. Jesteś nieoceniona, jak ty to robisz? :D

    patuniek86, iNso87 lubią tę wiadomość

    age.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Kto nam dzis zacznie 500na strone? ;D

    Patuniek jakos pomalu ogarniam liste. Dzis mam dzien lenia i nic mi sie nie chce..a na 15 jedziemy na impreze.. :D a ja tylko wlosy umylam i zrobilam henne na brwiach..o prostowaniu wlosow i pomalowaniu sie nic juz nie mowie..tak mi sie nie chce ;D co ta ciaza z czlowiekiem robi. Do tego zjadlam,i opilam sie,ze brzuch mnie boli :|

    To kto ma jeszcze wizyte w tym przyszlym tygodniu?

    Na stronach 490-493 przypadkiem mi się udało :-D Ale zaraz wychodzę do mamy nanobaid urodzinowy, więc tym razem, to nie ja :-D

    Inso, jak ja Cię rozumiem z tymi przygotowaniami ;-) Mój makijaż to tusz do rzęs i cień do powiek na brwi ;-) Poza tym tylko pomadka ochronna na usta ;-)
    Włosy umyłam rano tylko dlatego, że jechałam do lekarza ;-) Tak to pewnie użyłabym suchego szamponu ;-) Taki leń ze mnie ;-)
    Na szczęście włosy mam na tyle krótkie, że prostować ich nie muszę :-D

    iNso87 lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Butterfly 83 Autorytet
    Postów: 1140 1329

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    Butterfly-cieszę się, że chociaż zaglądasz. Wszystko u Ciebie dobrze?
    Jeszcze raz naprawdę Cię przepraszam-w żaden sposób nie chciałam Cię urazić. Mam nadzieję, że i u Ciebie, i u maleństwa wszystko jest jak należy :-*

    Patuniek86 nie masz za co przepraszać, nie wyglupiaj się. Ja po prostu nie czuje się tu najlepiej bo wróciła do mnie sytuacji sprzed roku,gdzie każdy się cieszył, wstawiał zdjęcia brzuszków, maluszków, a ja się zastanawiałam co jest nie tak z moja córka, a później czy wgl ma szansę na przeżycie.
    Bardzo emocjonalnie to przechodzę, pewnie aż za bardzo Ale to jest coś czego żadna kobieta/MATKA nie zapomni. Także przepraszam Cie za sytuację Ale to chodzi o moje jakieś tam rozterki z którymi nie zawsze umiem sobie poradzić.


    ug37krhmmqb9sb9u.png
    Norbi- 16.08.2003
    Aniołek(7tc)- luty 2016 *
    Lilianka(19tc)- 10.01.2018 *
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly- uwierz mi, że i tak jest mi ogromnie przykro.
    Powiedz, czy na tę chwilę wszystko jest dobrze? I z maleństwem i z Tobą?

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Butterfly 83 Autorytet
    Postów: 1140 1329

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    Butterfly- uwierz mi, że i tak jest mi ogromnie przykro.
    Powiedz, czy na tę chwilę wszystko jest dobrze? I z maleństwem i z Tobą?
    Tak dziękuję.Wszystko jest ok. Poza tym,że wszystko mnie wkur... boli mnie głowa od 3 dni i mam lenia.
    Poza tym nudzi mi się w domu, i wszystko czym próbuje się zająć też po 1 dniu jest do bani.

    Ja miałam infekcje Ale zmiany flory bakteryjnej , no bo nie od seksu, tego nie ma od dawien dawna. No ale już po masciach przeszło.

    patuniek86 lubi tę wiadomość


    ug37krhmmqb9sb9u.png
    Norbi- 16.08.2003
    Aniołek(7tc)- luty 2016 *
    Lilianka(19tc)- 10.01.2018 *
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia cofnelam pare strone w miedzyczasie ogladania TLC i pobieznie wylapalam terminy o ktorych wczesniej pisalyscie. Zawsze tak robie ale nie kazdego wylapie albo nie cofam az tak daleko,zeby kogos wpisac :D

    Patuniek ja jakos ponad rok temu scielam wlosy z bardzo dlugi za lopatki na przedluzonego boba z tym,ze z tylu chcialam chociaz maly kucyczek zrobic w razie wu. Nie pamietam kiedy potem bylam u fryzjera i teraz mam dluzsze wlosy. Czekam na porod,potem jakos po pologu zapisze sie na wizyte. Zetne znowu na przedluzonego boba i z czarnych chce zejsc na braz. Moze byc ciemny. Zobaczymy co powie fryzjerka. Poki co od 4 farbniec,maluje odrosty na braz. Pomalu pomalu w ten sposob chociaz gore bede miala brazowa. Ciezko bylo mi sie przemoc,bo wnerwia mnie odrost jasniejszy ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2018, 13:44

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah no i siedze znowu w miedzyczasie ogladajac TLC, przed lustrem i zdazylam twarz pomalowac pudrem itp ;) teraz tylko tusz...nie mam sil na kreski a o cieniach to wogole moge zapomniec hahaha

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly dobrze Cię widzieć.

    Reniferra duża dziewczynka :) super!

    Inso udanej imprezki! :D

    Co do włosów - ja mam prawie do końca pleców, ale niestety nie są gęste, także i nie robią na mnie wielkiego wrażenia ;) muszę je ściąć przed porodem bo już mnie ta długość irytuje.

    Reniferra, Butterfly 83, iNso87 lubią tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Lenonki Autorytet
    Postów: 2870 3197

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff jestem juz na bieżąco z Waszymi postami. Podczytuje Was od miesiąca, ale zaczęłam wątek od października. Także niby jestem nowa, a czuje jakbym Was trochę znała :)

    Lwie serce, obciążenie glukoza trzeba zrobić miedzy 24 a 28 tygodniem, wiec jak zrobisz za 1,5 tygodnia to nie wiem czy nie będzie trochę za późno. Zależy czy ten 28t to rozpoczęty czy zakończony ma być.

    Patuniek, cudny ten kalendarz adwentowy! Córka musi być przeszczęśliwa. Ja tez taki zrobię za kilka lat :)

    PCOS + IO
    05.2017 - początek starań
    08.2017 - puste jajo płodowe
    03.2019 👶
    03.2021 👶
  • Butterfly 83 Autorytet
    Postów: 1140 1329

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas mimo że ciepło to chyba coś mnie bierze, boli mnie ta głowa, a teraz żołądek i gardło. Mam nadzieję, że żadne gówno, ani większe ani mniejsze, z tego się nie rozwinie.
    Mąż dziś zabrał nas na zakupy, ja kupiłam koszulę i sweter, oczywiście maternity bo w żadną inną nie wlezę, no i żeby wyglądać jak człowiek. A Zosia ma dwa kolejne bodziaki, ma już ich chyba z 50. Ale co tam... wolę narzekać, że ojciec dużo kupuje, niż jak na początku, że nie chce robić żadnych zakupów.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8cd6b4064f8d.jpg


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/526888510705.jpg

    Katia89, Macy, Makowe Szczęście, iNso87, Marza89 lubią tę wiadomość


    ug37krhmmqb9sb9u.png
    Norbi- 16.08.2003
    Aniołek(7tc)- luty 2016 *
    Lilianka(19tc)- 10.01.2018 *
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne bodziaki Butterfly :)

    Butterfly 83 lubi tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
‹‹ 497 498 499 500 501 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ