Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne !! MARZEC 2021 !!
Odpowiedz

!! MARZEC 2021 !!

Oceń ten wątek:
  • BlackRose 89 Autorytet
    Postów: 1262 822

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martina123 wrote:
    Dziewczyny, a za każdym razem udaje Wam się znaleźć dzidzie detektorem? Bo u mnie różnie z tym bywa, raz się uda, raz nie..

    Ja już znajduje za każdym razem. Wcześniej nie zawsze

    hchy90bv5a4juf6w.png
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    PRENATALNE CZY PODGLĄDOWE?
    Dziś po prostu wizyta. Pewnie szyjke sprawdzi. Prenatalne mam 28.08.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    Dziś po prostu wizyta. Pewnie szyjke sprawdzi. Prenatalne mam 28.08.
    Czekamy więc na zdjęcie i sprawozdanie :)

    VianEthel2 lubi tę wiadomość

  • Kukus Ekspertka
    Postów: 216 648

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja już po prenatalnych. Wszystko ok dzidzia rośnie i lekarz powiedział że nie widzi wskazań do Pappa, chociaż skierowanie dał gdybym sama chciała zrobić. Ale mi ulżyło 🙂

    Maaaa, VianEthel2, BlackRose 89, nick nieaktualny, sisi lubią tę wiadomość

    2019 5x IUI,
    05.2019 poronienie zatrzymane,
    10.6.2020 start 1 IVF, FET 5.1.1.
    25.02.2021 córeczka
    Wracamy po rodzeństwo!
    7.05.2024 FET 3.1.1.
    7 dpt beta 37
    8 dpt beta 76
    12 dpt beta 694 🫣😍
    16 dpt 3330 😊
    28 dpt ♥️
  • Maaaa Autorytet
    Postów: 622 799

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kukus wrote:
    Hej, ja już po prenatalnych. Wszystko ok dzidzia rośnie i lekarz powiedział że nie widzi wskazań do Pappa, chociaż skierowanie dał gdybym sama chciała zrobić. Ale mi ulżyło 🙂

    Super! Gratulacje 🤗 nie mogę się doczekać już... 3.09 mam prenatalne i wtedy lekarz tez ma zadecydować czy robić jakieś dodatkowe badania krwi

    👩Maaa 32
    I IVF
    👣 24.01 👶♥️
  • Maaaa Autorytet
    Postów: 622 799

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agika i Vian mocne ✊✊✊ za dzisiejsze wizyty 🍀

    👩Maaa 32
    I IVF
    👣 24.01 👶♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kukus gratulacje❤️❤️❤️❤️.
    Masz zdjecie bobaska???

  • dominika405 Autorytet
    Postów: 722 824

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy wyniki badań genetycznych sanco- zdrowa dziewczynka! ❤🐣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2020, 17:52

    nick nieaktualny, Maaaa, BlackRose 89, Aga83, nick nieaktualny, AnnMari, zokeia, Misiaa, Yoselyn82, JaSzczurek lubią tę wiadomość

    Córeczko, jesteś moim spełnieniem marzeń. 💕

    17.06- FET 3.1.1
    6dpt- 29.2; 8dpt- 80.8; 10dpt- 188.4 ; 12dpt- 557.2; 14dpt- 1497; 17dpt- 4795;
    19dpt- pęcherzyk z zarodkiem;
    28dpt- mamy ❤
    38+4tc- mamy nasz Cud 👶
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika405 gratulacje coreczki ❤️❤️❤️❤️💖💖💖💖

    dominika405 lubi tę wiadomość

  • Kukus Ekspertka
    Postów: 216 648

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam film na płycie 😉

    dominika405 lubi tę wiadomość

    2019 5x IUI,
    05.2019 poronienie zatrzymane,
    10.6.2020 start 1 IVF, FET 5.1.1.
    25.02.2021 córeczka
    Wracamy po rodzeństwo!
    7.05.2024 FET 3.1.1.
    7 dpt beta 37
    8 dpt beta 76
    12 dpt beta 694 🫣😍
    16 dpt 3330 😊
    28 dpt ♥️
  • Beatti Autorytet
    Postów: 401 300

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję wizyt!!! Jak cudownie czytać o takich emocjach😍 i chciałabym zauważyć że do tej pory mamy urodzin na dziewczynki 😁😁. Ja dziś umówiłam się na prenatalne idę 7.09.
    Dziewczyny ile płacicie za prenatalne? No mi dziś powiedziano 300..

    Ada urodziła się 18.03.2020 przez CC
    👶-2007 synuś
    👶-2009 córcia
    13.07 🧪- 23 mlU
    17.07 🧪- 133 mlU
    28.07🧪 - 8656 mlU
    11.08 ❤
    17.09 będzie piękna zdrowa córeczka!!❤❤
  • Maaaa Autorytet
    Postów: 622 799

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez 300zl, no właśnie widzę wysyp dziewczynek na marzec 🥰😍😊 mi się śniło już 2 razy ze będzie chłopczyk i dowiadywałam się o tym przeglądając papiery odnośnie podanego zarodka 😅

    👩Maaa 32
    I IVF
    👣 24.01 👶♥️
  • Fresa Autorytet
    Postów: 477 351

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie powiedziano w Gyncentrum 230 +150 jeśli chcę zrobić test PAPPA.

    NOVUM, 2020 r. 🔹 29.04- telewizyta wstępna, dr W🔹01.06- wizyta startowa, dr Z🔹 13.06- I wizyta stym.,dr Z-P🔹 15.06- II wizyta stym., dr Z🔹 18.06- punkcja, dr W 🍀 23.06- transfer, blastocysta 4AA
    ✨6dpt - druga kreska 🙏
    ✨9dpt - 126,58mlU/ml
    ✨20dpt- pęcherzyk/ ✨26dpt - ♥️ 03.2021 - Córka 😍😍 ❄️4.1.2
    🔹 28.11.2022-wizyta archiwalna
    🔹 24.01.2023 - 🍀transfer pod narkozą (duże tyłozgięcie), dr W; beta <1,2 😭
    🔹16.02.2023 - histero ➡️ stan zapalny endo, isthmocele🔹16.03.2023 - wizyta startowa, dr W 🔹29.04.2023 - I wizyta stym.,dr Ł 🔹02.05.2023 - II wizyta stym., dr W🔹05.05.2023 punkcja, dr Z, 5 trzydniowcow
    🍀 08.05.2023 - transfer trzydniowca, dr Z - beta <1,2 😭
    💘Lipiec - kolejne podejście: 🔹
    🍀 3.07 - transfer - beta <1,2 😭
    🍀 28.07 - transfer - beta <1.2 😭 prog.60… zostały 2❄️🥹

    202103024980.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje małe to jakiś kolos, ma 4,5cm. Obstawiacie chłopaka czy dziewczyne? bo ja tam widzę i jedno i drugie :D
    https://naforum.zapodaj.net/d9574024e779.jpg.html

    dominika405, Maaaa, sisi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dominika405 wrote:
    Mamy wyniki badań genetycznych sanco- zdrowa dziewczynka! ❤🐣
    Wspaniałe wieści kochana. Możecie wybierać już imię :)

    dominika405 lubi tę wiadomość

  • Fresa Autorytet
    Postów: 477 351

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje po dzisiejszych badanianiach, oby każda z nas była po nich równie zadowolona, co Wy 😘

    NOVUM, 2020 r. 🔹 29.04- telewizyta wstępna, dr W🔹01.06- wizyta startowa, dr Z🔹 13.06- I wizyta stym.,dr Z-P🔹 15.06- II wizyta stym., dr Z🔹 18.06- punkcja, dr W 🍀 23.06- transfer, blastocysta 4AA
    ✨6dpt - druga kreska 🙏
    ✨9dpt - 126,58mlU/ml
    ✨20dpt- pęcherzyk/ ✨26dpt - ♥️ 03.2021 - Córka 😍😍 ❄️4.1.2
    🔹 28.11.2022-wizyta archiwalna
    🔹 24.01.2023 - 🍀transfer pod narkozą (duże tyłozgięcie), dr W; beta <1,2 😭
    🔹16.02.2023 - histero ➡️ stan zapalny endo, isthmocele🔹16.03.2023 - wizyta startowa, dr W 🔹29.04.2023 - I wizyta stym.,dr Ł 🔹02.05.2023 - II wizyta stym., dr W🔹05.05.2023 punkcja, dr Z, 5 trzydniowcow
    🍀 08.05.2023 - transfer trzydniowca, dr Z - beta <1,2 😭
    💘Lipiec - kolejne podejście: 🔹
    🍀 3.07 - transfer - beta <1,2 😭
    🍀 28.07 - transfer - beta <1.2 😭 prog.60… zostały 2❄️🥹

    202103024980.png
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to faktycznie duży dzieć

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelciaa wrote:
    No to faktycznie duży dzieć

    Chyba bardzo pobieżnie okreslil wielkosc dziecka bo jak zblizylam rozmazane zdj (zrobione tel) to CRL to 4,12 cm to już chyba lepiej?

  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja naliczyłam oficjalne 2 dziewczynki. Kogoś przegapiłam?🙊

    dominika405, BlackRose 89 lubią tę wiadomość


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • dominika405 Autorytet
    Postów: 722 824

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agika, dla mnie dziewczyna :D Jaki Ci tydzień wychodzi z wymiaru crl? :D U mnie 10+6 dziecko miało 4.35cm :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2020, 18:14

    Córeczko, jesteś moim spełnieniem marzeń. 💕

    17.06- FET 3.1.1
    6dpt- 29.2; 8dpt- 80.8; 10dpt- 188.4 ; 12dpt- 557.2; 14dpt- 1497; 17dpt- 4795;
    19dpt- pęcherzyk z zarodkiem;
    28dpt- mamy ❤
    38+4tc- mamy nasz Cud 👶
‹‹ 232 233 234 235 236 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ