Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne !! MARZEC 2021 !!
Odpowiedz

!! MARZEC 2021 !!

Oceń ten wątek:
  • gaja Koleżanka
    Postów: 37 33

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,mogę dołączyć? Termin na 9.03 dzisiaj po wizycie dzieć ma 65 mm, uwielbia fikołki, za to nie lubi pozować do zdjęć 😉 Mam już trzyletnią córeczkę i jestem pełna nadzieji, że ciąża będzie lepsza od poprzedniej, choć póki co wygląda na to, że jest jeszcze gorzej 😅

    nick nieaktualny, Silvia, Aga83, BlackRose 89, Maaaa, nick nieaktualny, sisi, nick nieaktualny, Malgo_93 lubią tę wiadomość

  • Fresa Autorytet
    Postów: 477 351

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Bobo 6cm, wszystko bardzo dobrze wygląda, cały czas sobie śpiuchał, w końcu matka musiała zrobić 4 przysiady żeby go obudzić. Bobo wstało, Pani dr zmierzyła co miała zmierzyć i Bobo dalej poszedł w kimę. 😁 Mam śliczne zdjęcia i nagranie. Tata pęka z dumy. Coś pięknego ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2020, 19:03

    Maaaa, Silvia, nick nieaktualny, sisi, e_mil_ka, nick nieaktualny, Malgo_93 lubią tę wiadomość

    NOVUM, 2020 r. 🔹 29.04- telewizyta wstępna, dr W🔹01.06- wizyta startowa, dr Z🔹 13.06- I wizyta stym.,dr Z-P🔹 15.06- II wizyta stym., dr Z🔹 18.06- punkcja, dr W 🍀 23.06- transfer, blastocysta 4AA
    ✨6dpt - druga kreska 🙏
    ✨9dpt - 126,58mlU/ml
    ✨20dpt- pęcherzyk/ ✨26dpt - ♥️ 03.2021 - Córka 😍😍 ❄️4.1.2
    🔹 28.11.2022-wizyta archiwalna
    🔹 24.01.2023 - 🍀transfer pod narkozą (duże tyłozgięcie), dr W; beta <1,2 😭
    🔹16.02.2023 - histero ➡️ stan zapalny endo, isthmocele🔹16.03.2023 - wizyta startowa, dr W 🔹29.04.2023 - I wizyta stym.,dr Ł 🔹02.05.2023 - II wizyta stym., dr W🔹05.05.2023 punkcja, dr Z, 5 trzydniowcow
    🍀 08.05.2023 - transfer trzydniowca, dr Z - beta <1,2 😭
    💘Lipiec - kolejne podejście: 🔹
    🍀 3.07 - transfer - beta <1,2 😭
    🍀 28.07 - transfer - beta <1.2 😭 prog.60… zostały 2❄️🥹

    202103024980.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fresa wrote:
    Moje Bobo 6cm, wszystko bardzo dobrze wygląda, cały czas sobie śpiuchał, w końcu matka musiała zrobić 4 przysiady żeby go obudzić. Bobo wstało, Pani dr zmierzyła co miała zmierzyć i Bobo dalej poszedł w kimę. 😁 Mam śliczne zdjęcia i nagranie. Tata pęka z dumy, termin porodu w Jego urodziny. Coś pięknego ❤️

    Piękna data URODZIN ;D Możemy prosić o zdjęcie?

    Malgo_93 lubi tę wiadomość

  • Fresa Autorytet
    Postów: 477 351

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8a534a9861d7.jpg

    Proszę bardzo. 🥰 (trzeba powiększyć)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2020, 08:14

    nick nieaktualny, JaSzczurek, sisi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    NOVUM, 2020 r. 🔹 29.04- telewizyta wstępna, dr W🔹01.06- wizyta startowa, dr Z🔹 13.06- I wizyta stym.,dr Z-P🔹 15.06- II wizyta stym., dr Z🔹 18.06- punkcja, dr W 🍀 23.06- transfer, blastocysta 4AA
    ✨6dpt - druga kreska 🙏
    ✨9dpt - 126,58mlU/ml
    ✨20dpt- pęcherzyk/ ✨26dpt - ♥️ 03.2021 - Córka 😍😍 ❄️4.1.2
    🔹 28.11.2022-wizyta archiwalna
    🔹 24.01.2023 - 🍀transfer pod narkozą (duże tyłozgięcie), dr W; beta <1,2 😭
    🔹16.02.2023 - histero ➡️ stan zapalny endo, isthmocele🔹16.03.2023 - wizyta startowa, dr W 🔹29.04.2023 - I wizyta stym.,dr Ł 🔹02.05.2023 - II wizyta stym., dr W🔹05.05.2023 punkcja, dr Z, 5 trzydniowcow
    🍀 08.05.2023 - transfer trzydniowca, dr Z - beta <1,2 😭
    💘Lipiec - kolejne podejście: 🔹
    🍀 3.07 - transfer - beta <1,2 😭
    🍀 28.07 - transfer - beta <1.2 😭 prog.60… zostały 2❄️🥹

    202103024980.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vian, Fresa gratulacje malenstw ❤️❤️❤️❤️❤️

    Gaja witamy ❤️❤️

    Fresa, VianEthel2 lubią tę wiadomość

  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Silvia wrote:
    Wczoraj miałam prenatalne. Wszystko w porządku, dzidziuś o 1 dzień mniejszy, niż powinien być, ale to tylko 1 dzień różnicy, ma 5.39 cm. Jak to lekarz powiedział "prawdopodobnie na drugim usg dowiemy się, że to chłopak" 😃 ale zrobiłam wczoraj też nifty, więc będę czekała na wyniki. Dzidziuś troszkę fikał, ale nie dużo, trzymał się jedna ręka za głowę 😄 Następna wizyta 24 września. Nie powiem, że kiedyś chciałam chłopaka, ale w ciąży zaczęłam myśleć o dziewczynce, a tu mnie lekarz zaskoczył, że prawdopodobnie chłopak. A ja już w pepco widziałam taki śliczny futrzasty bezrękawnik dla panienki 😅
    Gratki ❤

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkich wizyt 😁
    Mi się wczoraj wieczorem nie chciało odpalać detektora, a jak zasypiałam to stwierdziłam, że mogłam bo cały dzień nie czułam bobka, a potem przebudziłam się o 6 30 i czułam jak mi dół brzucha wibruje ❤❤❤

    Fresa, Maaaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • Fresa Autorytet
    Postów: 477 351

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania81 wrote:
    Sliczny bobasek


    Hej, przyjmij zaproszenie jeśli możesz, mam pytanko

    NOVUM, 2020 r. 🔹 29.04- telewizyta wstępna, dr W🔹01.06- wizyta startowa, dr Z🔹 13.06- I wizyta stym.,dr Z-P🔹 15.06- II wizyta stym., dr Z🔹 18.06- punkcja, dr W 🍀 23.06- transfer, blastocysta 4AA
    ✨6dpt - druga kreska 🙏
    ✨9dpt - 126,58mlU/ml
    ✨20dpt- pęcherzyk/ ✨26dpt - ♥️ 03.2021 - Córka 😍😍 ❄️4.1.2
    🔹 28.11.2022-wizyta archiwalna
    🔹 24.01.2023 - 🍀transfer pod narkozą (duże tyłozgięcie), dr W; beta <1,2 😭
    🔹16.02.2023 - histero ➡️ stan zapalny endo, isthmocele🔹16.03.2023 - wizyta startowa, dr W 🔹29.04.2023 - I wizyta stym.,dr Ł 🔹02.05.2023 - II wizyta stym., dr W🔹05.05.2023 punkcja, dr Z, 5 trzydniowcow
    🍀 08.05.2023 - transfer trzydniowca, dr Z - beta <1,2 😭
    💘Lipiec - kolejne podejście: 🔹
    🍀 3.07 - transfer - beta <1,2 😭
    🍀 28.07 - transfer - beta <1.2 😭 prog.60… zostały 2❄️🥹

    202103024980.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje ślicznych bobasów dziewczyny .

    Fresa, Silvia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sisi wrote:
    Gratuluję wszystkich wizyt 😁
    Mi się wczoraj wieczorem nie chciało odpalać detektora, a jak zasypiałam to stwierdziłam, że mogłam bo cały dzień nie czułam bobka, a potem przebudziłam się o 6 30 i czułam jak mi dół brzucha wibruje ❤❤❤

    O kurcze serio już czujesz ruchy dziecka?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2020, 10:18

  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie te kropki irytują...


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fresa wrote:
    Hej, przyjmij zaproszenie jeśli możesz, mam pytanko

    Juz przyjelam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    Ale mnie te kropki irytują...

    Wybacz, musiałam zedytować wiadomość, pomyliłam okienko,wiadomość nie miała wylądować tutaj. Nie zrobiłam tego celowo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2020, 18:31

    JaSzczurek, VianEthel2 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maa- Jak się dzisiaj czujesz?:)

    Maaaa lubi tę wiadomość

  • Maaaa Autorytet
    Postów: 622 799

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Maa- Jak się dzisiaj czujesz?:)

    Dziękuje ze pytasz 🤗 w miarę.... od niedawna lekarz mi zmienił utrogestan na luteinę dopochwowa i zauważyłam od 2 dni taka żółtawa wydzielinę na wkładce.... poza tym nie mam żadnego swędzenia itp wiec myśle ze to od luteiny 😑 rano się oczywiście tym zestresowałam bo dodatkowo pobolewal mnie brzuch i szybko musiałam sięgnąć po detektor 🙈 na szczęście szybko znalazłam ❤️ i uspokoiłam się.. póki ci nie wszczynam alarmu i nie pisze do lekarza w sprawie tych upławow - będę obserwować.
    A jak u Ciebie? Jak samopoczucie? Stresik przed czwartkiem? 😅

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩Maaa 32
    I IVF
    👣 24.01 👶♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaaa wrote:
    Dziękuje ze pytasz 🤗 w miarę.... od niedawna lekarz mi zmienił utrogestan na luteinę dopochwowa i zauważyłam od 2 dni taka żółtawa wydzielinę na wkładce.... poza tym nie mam żadnego swędzenia itp wiec myśle ze to od luteiny 😑 rano się oczywiście tym zestresowałam bo dodatkowo pobolewal mnie brzuch i szybko musiałam sięgnąć po detektor 🙈 na szczęście szybko znalazłam ❤️ i uspokoiłam się.. póki ci nie wszczynam alarmu i nie pisze do lekarza w sprawie tych upławow - będę obserwować.
    A jak u Ciebie? Jak samopoczucie? Stresik przed czwartkiem? 😅


    Masa dziewczyn jest uczulona na luteinę, gdybyś chciała mogę wysłać Ci całe opakowanie LUTINUSA :) Ja na luteine nie jestem uczulona więc mogę brać.
    No stress kochana.
    U mnie spoko, serducho bije jak dzwon więc nie stresuję się ani trochę. Zastanawia mnie tylko jak długo jeszcze będę brała proga, i estrofem :)

    Maaaa lubi tę wiadomość

  • Maaaa Autorytet
    Postów: 622 799

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Masa dziewczyn jest uczulona na luteinę, gdybyś chciała mogę wysłać Ci całe opakowanie LUTINUSA :) Ja na luteine nie jestem uczulona więc mogę brać.
    No stress kochana.
    U mnie spoko, serducho bije jak dzwon więc nie stresuję się ani trochę. Zastanawia mnie tylko jak długo jeszcze będę brała proga, i estrofem :)

    Na spokojnie poobserwuje jeszcze ten śluz i może będzie ok 🙈
    Ja estrofem miałam stopniowo odstawiony w 8-9 tc. Od września ponoć darmowe leki będą m.in. Prog, heparyna, tarczycowe itp 😁
    Ja już nie mogę się doczekać czwartku 🍀

    👩Maaa 32
    I IVF
    👣 24.01 👶♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaaa wrote:
    Na spokojnie poobserwuje jeszcze ten śluz i może będzie ok 🙈
    Ja estrofem miałam stopniowo odstawiony w 8-9 tc. Od września ponoć darmowe leki będą m.in. Prog, heparyna, tarczycowe itp 😁
    Ja już nie mogę się doczekać czwartku 🍀
    A wiesz że się pomyliłąm i mam prenatlne 2.09 o 10. rano? :D

  • Maaaa Autorytet
    Postów: 622 799

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    A wiesz że się pomyliłąm i mam prenatlne 2.09 o 10. rano? :D

    O kurcze haha 😅 no to ładnie 🙈 no trudno w takim razie będziemy się wspierać dzień po dniu 😁🍀

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩Maaa 32
    I IVF
    👣 24.01 👶♥️
‹‹ 255 256 257 258 259 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ