X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mdłości
Odpowiedz

Mdłości

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam pytanie jak długo męczyły was mdłości i brak apetytu, a jak apetyt wracał to na chwilę

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 15 grudnia 2020, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vienne wrote:
    Cześć dziewczyny, mam pytanie jak długo męczyły was mdłości i brak apetytu, a jak apetyt wracał to na chwilę

    Współczuję mdłości miałam je więc wiem przez co przechodzisz , na moich 6 ciąż miałam tylko dwa razy mdłości przy 5 i 6 ciąży przy 5 ciąży szybko mi minęły już w 9 tc nie miałam mdłości i zwrotów głowy było ciężko bo córeczki do przedszkola a mnie nom stop mdliło i karuzela w głowie , zaś przy ostatniej ciąży mdłości miałam do 4 msc i jedynie co mi pomagało to płatki migdałów . Dodam że przy tej ostatniej mojej ciąży nie miałam nic a nic apetytu , ale jakoś mimo tego coś tam jadłam wafle ryżowe, jogurty ciągnęło mnie do mięsa i fastfoodów 😁.

    Życzę Ci aby szybko minęły Tobie mdłości.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2020, 11:18

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 1 ciazy zero nudnosci. W 2 tylko wieczorami pierwsze trzy miesiace. W 3 ciazy najgorzej- do 5 miesiaca (jak nie lepiej) caly dzien bylo mi niedobrze. Tolerowalam tylko kisiel. Tragedia byla i tez upaly byly (rok temu). Takze nie ma reguly. Znam dziewczyny, ktore meczyly sie calą ciaze lub tylko pare tygodni. Mi osobiscie bardzo pomagał imbir w ciąży. Dobrze niweluje mdłości. Polecam spróbować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2021, 07:29

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 trymestr pod wzgledem mdlosci i rzygow to byla masakra. Zjechalam kilka kg na wadze i ledwo chodzilam z wyczerpania. Na szczescie w 12tyg zaczelo to ustepowac i nabralam apetytu. Jadlam za 10 wtedy :) Choc delikatne mdlosci czasem mnie jescze dopadaly do konca ciazy.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wstawać z łóżka rano na czczo. Warto mieć chociaż biszkopta, kanapeczkę, albo herbatnika, żeby coś przekąsić zanim się pójdzie do toalety. Do tego Imbifem posiada imbir w składzie ( nie zagwarantuję Ci, ze na pewno Ci pomoże ale wiele osób widzi dobre rezultaty po wprowadzeniu u siebie imbiru, swietny jest suplement Imbifem https://imbifem.pl/). Są też jakieś gumy do żucia na mdłości. Do tego cola, słone paluszki, plasterek cytryny, dużo imbiru (uwaga obniża ciśnienie). Na każdego działa coś innego , ale wiem co czujesz. Próbuj wszystkiego. W końcu minie....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2021, 09:35

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ