X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mutacja genu MTHFR a planowanie ciąży
Odpowiedz

Mutacja genu MTHFR a planowanie ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Saba29 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 30 maja 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam pytanie czy ktoś miał styczność z ta mutacja konkretnie A 1298C Homozygota.jaka suplementacja bylaby dobra.

    Saba29
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 30 maja 2017, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wejdź na Ovufriend- > starając się z pomocą medyczną- > genetyka a trudności z zajściem w ciążę. Jakoś tak się ten wątek nazywa. Przeczytaj od początku i zobaczysz jak dziewczyny się suplementuja.

    Saba29 lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Paola29 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 31 maja 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Saba29 gdzie sprawdzałaś ten gen?

    Paola29
  • Saba29 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w diagnostyce .placiłam 180 czy 170 zl jjakoś tak.Gin mi zlecil

    Saba29
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ