X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nadmiar żelaza w ciązy-pomocy!
Odpowiedz

Nadmiar żelaza w ciązy-pomocy!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 6 marca 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie,od dwoch tyg zle się czułam tak jakbym czula ze to nie wina do konca ciazy..zrobiłam sobie badania typu cukier ,morfologia i żelazo..myślałam ze to cukier,albo anemia..a tu nadmiar żelaza!norma do 145 a ja mam 165,czy ktoras tak miała?dodam,ze wyczytałam ze nadmiar daje objawy jak u mnie..czyli oslabienie,spadki energii,kolatania serca

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Magdaaaaa Znajoma
    Postów: 23 11

    Wysłany: 7 marca 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, Ja w 18 tygodniu miałam bardzo podobny wynik żelaza i byłam z wynikami krwi u mojej Pani doktor i nie zmartwiła się absolutnie wynikami.
    Czytałam, że badanie samego poziomu żelaza nie zawsze jest miarodajne oraz, że witaminy ciazowe mogą go również zaburzać.

    m3sxyx8d2nsfsbd3.png
  • Magdaaaaa Znajoma
    Postów: 23 11

    Wysłany: 7 marca 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    m3sxyx8d2nsfsbd3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ