X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nosiboo Pro - prośba o opinię😉
Odpowiedz

Nosiboo Pro - prośba o opinię😉

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AgaX Przyjaciółka
    Postów: 117 26

    Wysłany: 16 lutego, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy są tu mamy używające Nosiboo Pro i mogą się podzielić zdaniem na ten temat?
    Czy wart jest prawie 700zl?🤔

    Póki co, przy starszej córce używałam katarku do odkurzacza i dawaliśmy nim radę. Mamy dom, odkurzacz stoi w pralni, więc nie jest to najwygodniejsze, ale nie ma tragedii. Teraz na stan przybył nam maluszek z sapką niemowlęcą i stąd rozkminka czy nie zainwestować w ten wynalazek.
    Z plusów widzę to, że jest na pewno bardziej podręczny, można zabrać go w podróż. Z minusów - zdecydowanie cena.

    preg.png
  • Foxy Autorytet
    Postów: 759 349

    Wysłany: 16 lutego, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam, Kupiłam gdy synek mial 2 lata i załuje, że tak poźno i zdążyłam wydać ze 200zł na inne odciągacze (katarki, nosiboo eco...). Dziecko nadal nie umie wydmuchac nosa wiec bardzo nam sie przydaje, teraz sam sobie włącza i odciąga. Koniec z wiecznie rozwalonym w pokoju odkurzaczem i moimi infekcjami od ustnego odciagania.

    15.09.20: (I) ET 4.1.1
    bhcg 6dpt 44,7; 9dpt 220; 17dpt 4663
    25+4tc 891g, 29+4tc 1616g, 32+6tc 2230g, 34+4tc 2500g 36+5tc 3025g 38+3tc 3280g
    24.08.23 (II) FET 4.1.1
    bhcg 4dpt 1,1; 6dpt 3,8; 9dpt 6,6
    20.09.23 (III) FET 3.1.1
    age.png

    preg.png
  • Monka40 Ekspertka
    Postów: 139 83

    Wysłany: 16 lutego, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego, 18:44

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2889 1204

    Wysłany: 16 lutego, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm a ja mam jakąś małą końcówke w zestawie 🤔

    Fakt drogi jak nie wiem ... Ale przy czestych infekcjach złoto... Jest głośnawy, ale jak dla mnie o wiele przyjemniejszy dźwięk niz odkurzacz. I właśnie mobilny i wole jak pol roku stoi w pokoju /salonie/sypialni, to niż odkurzacz. Aaa i na plus czyszczenie. Te wszystkie katarki do odkurzacza zachwile jak się źle domyje grzybem zarastają. A tutaj w kazdy zakamarek można domyc.

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Fooskatt Autorytet
    Postów: 475 578

    Wysłany: 6 marca, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam w 100%, kupiłam jak synek miał 3 miesiące. Rewelacja! Teraz syn ma prawie 4 lata, ale przy bardzo mocno zawalonym nosie nadal stosujemy.

    31 lat.
    4 ciąże - 3 poronienia (9 i 12, 5 tc), 3 ciąża zakończona pozytywnie 30.06.2020 na świat przyszedł Staś.
    Macica dwurożna, tyłozgięcie, problemy z krzepliwością krwi.
    I/2024 - bc.

    II/2024 - CLO. (dwa pęcherzyki dominujące, oba pękły). progesteron w normie. Piękne endometrium.
    III/2024 - CLO.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ