X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Obawy
Odpowiedz

Obawy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mlodamama_1999 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, zrobialam w niedziele test wykrywajacy ciaze 6 dni przed @, kreska byla normalnie widoczna, ale dosc slabo zabarwiona, nastepnie wczoraj zrobilam test o czulosci 20 a dzis taki o czulosci 25, chcialam zobaczyc czy kreska ciemnieje, a staje sie raczej jasniejsza, nie wiem czy to zalezy od czulosci.. jestem dopiero w 32 dniu cyklu, lekarz przyjmie mnie dopiero 12.06, piersi bola mnie dosc mocno od kilku dni, podbrzusze tez, z tym ze lekko bez zadnych plamien, czy jest powod do zmartwien ?

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób sobie test w laboratorium sprawdzający poziom bety. To najbardziej miarodajne.

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • stayaway Autorytet
    Postów: 336 451

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żadnego powodu do zmartwień nie ma :) jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko w porządku idź na badanie krwi bHCG I później powtórz za dwa dni. Jeśli wynik mniej więcej się podwoi to znaczy że ciąża rozwija się prawidłowo :)

    3jgx3e3koyqms61s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno kolor kreski nie ma znaczenia, a testy sikane zaznaczają że bhcg jest a nie ile go jest

  • Mlodamama_1999 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 04:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje wam, mam nadzieje ze wszystko w porzadku, na pewno po wizycie dam wam znac co i jak, pytalam o testy z krwi, ale oni cos mowilicaly czas ze za wczesnie i ze „nic nie bedzie widac“ wiec Termin dopiero za tydzien

  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 05:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta hcg z krwi wychodzi wcześniej niż testy sikane. Zrób to a nie będziesz miała wątpliwości czy to ciąża czy test wadliwy

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlodamama_1999 wrote:
    Dziekuje wam, mam nadzieje ze wszystko w porzadku, na pewno po wizycie dam wam znac co i jak, pytalam o testy z krwi, ale oni cos mowilicaly czas ze za wczesnie i ze „nic nie bedzie widac“ wiec Termin dopiero za tydzien
    Dokładnie beta plus powtórzenie po 48h i wiadome czy ciąża jest i czy jest w porządku.
    Ja już miałam 2 biochemy - sikańce z kreskami były, a beta niska i po kilku dniach @
    Na betę nie trzeba iść na czczo, znajdź lab, które długo pobiera krew i ma wyniki online albo można dopłacić do trybu cito i dzisja będziesz wiedzieć co i jak. Plus nie będziesz musiała się na wizytę pchać, bo co racja to racja - za tydzień wizyta to za wcześnie i cudów tam nie zobaczysz.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ