X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Objawy ciąży
Odpowiedz

Objawy ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niezapominajka90 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Mam cykl 28 dniowy chociaż zdarza się też że czasami okres zacznie mi się 26dc. 8dc przytulałam się z mężem i moje pytanie brzmi czy mogłam zajść w ciążę ? Kilka dni dni później zaczął boleć mnie brzuch jak na okres do tego doszło kłucie lewego jajnika. Czasami zdarzyło się że pobolewały mnie plecy. Za 6 dni @ a te bóle utrzymują się do dziś. Czasami zakręci mi się w głowie i zdarzy się że zrobi mi się niedobrze. Temp waha się między 36.6 a 37. Nie wiem czy sobie już wkręcam czy może któraś z was miała takie objawy na samym początku i była w ciąży ?

  • K_orni Autorytet
    Postów: 363 425

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej pojechać zrobić betę. :) Będziesz mieć pewność. Chociaż jeszcze może być troszkę za wcześnie. Ale jeśli coś się zaczęło dziać to beta moze już coś pokazać.

    Niezapominajka90 lubi tę wiadomość

    Starania od 2021
    👩‍💼KIR AA
    🧒- ok

    12.2022 - inseminacja nieudana
    01.2023 - inseminacja - ciąża biochemiczna
    03.2023- inseminacja nieudana
    05.2023- IVF - transfer ET - nieudany - zostały ❄️❄️
    07.2023. - transfer ❄️ dołożony accofil 5dpt -4,6; 7 dpt 21, 10dpt - 83,32 12dpt - 265,33, 14dpt -671,38 17dpt- 2451.69
    04.08.2023 - 18dpt - pęcherzyk ciążowy z żółtkowym
    11.08.2023 - 25 dpt - mamy serduszko <3
    18.09.2023 - I prenatalne -wszystko ok
    27.11.2023 - II prenatalne -wszystko ok
    03.04.2024 - TP - Dziewczynka <3

    preg.png
  • Niezapominajka90 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno pojadę. Ale widzę że w moim organizmie zaczęły dziać się dziwne rzeczy bo nigdy wcześniej takich nie miałam. Oby to była ciąża ❤️

  • Mimisia Autorytet
    Postów: 486 129

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wszystko zależy od kobiety. Ja nie miałam kompletnie żadnych objawów, a pozytywny test wyszedł już 5 dni przed miesiączka 🙈 Oczywiście Twoje objawy mogą wskazywać na ciążę, choć nie muszą. spróbuj zrobić test lub betę i się wyjaśni :)

    Niezapominajka90 lubi tę wiadomość

  • Niezapominajka90 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z testem jeszcze poczekam bo do @ zostało mi 6 dni więc myślę, że jest jeszcze za wcześnie 🫣

  • Mimisia Autorytet
    Postów: 486 129

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka90 wrote:
    Ja z testem jeszcze poczekam bo do @ zostało mi 6 dni więc myślę, że jest jeszcze za wcześnie 🫣

    Ja też tak myślałam, ale zrobiłam test na 5 dni przed i jeszcze z popołudniowego moczu, a tu już wyraźne dwie krechy 😅
    Podobno najbardziej czułe są te testy z rossmana, te najtańsze paskowe i faktycznie mi na nich pokazywało, bo na innych to wychodziły bledziuchne kreski 😀

  • Niezapominajka90 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A cykle masz 28 dniowe ?

  • Sweetkasia Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 18 grudnia 2023, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja może się podłącze bo jest coś co mnie bardzo zastanawia. W listopadzie owulacja i stosunek , cykl mam w miarę równy 28 dni , 26 dnia cyklu okres ale inny niż te wcześniejsze z pewnością beż skrzepów tydzień po okresie zrobiłam test. Negatywny . Od dobrego tygodnia jak nie więcej następujące objawy : uczucie zimna , zawroty głowy , refluks , bulgotanie w brzuchu, uczucie takiego nienasycenia niby jem ale ciągle mi mało . I teraz pytanie czy to możliwe że test mógł wyjść negatywny i mogę być w ciazy , czy może już sobie wmawiam, wiem że powinnam pójść na bete skoro mam jakiekolwiek wątpliwości ale z drugiej strony ten test negatywny, czy któraś z was tak miała ??

  • Mimisia Autorytet
    Postów: 486 129

    Wysłany: 18 grudnia 2023, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z tymi testami to wychodzi różnie. Robiłaś z porannego moczu?
    Powtórz może drugi raz i zobaczysz. Jeśli teraz znowu wyjdzie negatywny to raczej małe prawdopodobieństwo ciąży, a takie objawy to mogą zwiastować cokolwiek.

  • Kaktusowa Autorytet
    Postów: 630 591

    Wysłany: 18 grudnia 2023, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sweetkasia wrote:
    A ja może się podłącze bo jest coś co mnie bardzo zastanawia. W listopadzie owulacja i stosunek , cykl mam w miarę równy 28 dni , 26 dnia cyklu okres ale inny niż te wcześniejsze z pewnością beż skrzepów tydzień po okresie zrobiłam test. Negatywny . Od dobrego tygodnia jak nie więcej następujące objawy : uczucie zimna , zawroty głowy , refluks , bulgotanie w brzuchu, uczucie takiego nienasycenia niby jem ale ciągle mi mało . I teraz pytanie czy to możliwe że test mógł wyjść negatywny i mogę być w ciazy , czy może już sobie wmawiam, wiem że powinnam pójść na bete skoro mam jakiekolwiek wątpliwości ale z drugiej strony ten test negatywny, czy któraś z was tak miała ??

    Tydzień po okresie to powinien już pokazać, ale mógł Ci się termin okresu przesunąć, mogłaś wypić duzo wody przed testem i mocz był rozcieńczony. Jeśli zrobisz jutro rano test, z porannego moczu to musi wyjść jeśli jesteś w ciazy. Tak naprawdę objawy ciazy sa bardzo indywidualne. Mnie jedynie nie bolal brzuch tak jak zawsze na okres, ale piersi bolały tak samo i w zasadzie żadnych innych objawow nie miałam.

    preg.png
    🩵nifty niskie ryzyka, chłopczyk🩵
  • Sweetkasia Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 18 grudnia 2023, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No planuje zrobić jutro test , czuję po prostu że coś się że mną dzieje nigdy wcześniej się tak nie czułam , test robiłam wtedy koło godziny 12 , jak rozmawiałam z siostrą to ona miała okres do 4 miesiąca w ciazy i też nie była świadoma, testy też jej pokazywały ciągle brak ciazy

  • Mas Autorytet
    Postów: 3984 2746

    Wysłany: 18 grudnia 2023, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sweetkasia wrote:
    A ja może się podłącze bo jest coś co mnie bardzo zastanawia. W listopadzie owulacja i stosunek , cykl mam w miarę równy 28 dni , 26 dnia cyklu okres ale inny niż te wcześniejsze z pewnością beż skrzepów tydzień po okresie zrobiłam test. Negatywny . Od dobrego tygodnia jak nie więcej następujące objawy : uczucie zimna , zawroty głowy , refluks , bulgotanie w brzuchu, uczucie takiego nienasycenia niby jem ale ciągle mi mało . I teraz pytanie czy to możliwe że test mógł wyjść negatywny i mogę być w ciazy , czy może już sobie wmawiam, wiem że powinnam pójść na bete skoro mam jakiekolwiek wątpliwości ale z drugiej strony ten test negatywny, czy któraś z was tak miała ??

    Szczerze mówiąc, to wątpię, żebyś na tak wczesnym etapie miała tak dużo objawów. Ja miałam tylko lekkie pobolewanie jak na okres i senność po sporych dawkach doustnego progesteonu. Chociaż objawy ciąży to sprawa mega indywidualna, więc to nie znaczy, że Ty ich mieć nie możesz.
    Okresu w ciąży się nie ma. Może być plamienie, brudzenie, ale nie typowa krew w typowej ilości. Taka krew to obajw poronienia, pękniętego krwiaka.
    A jak chcesz mieć 100 pewności, to nie katuj się testami, tylko zbadaj betę. Nie ma bata, musi jakaś wyjść, jeśli jest ciąża. Tak samo jak test, prawidłowo wykonany, pokaże ciążę na etapie, na którym teoretycznie jesteś.

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 2 ❄️ czekają
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • DominikaB Koleżanka
    Postów: 36 1

    Wysłany: 11 stycznia, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Zwracam się do Was z wielką prośbą o wsparcie badań studentek Wydziału Psychologii UAM. Badania dotyczą poczucia atrakcyjności w ciąży. Wypełnienie ankiety nie zajmie dłużej niż 5 minut. Badanie skierowane jest do kobiet, które oczekują pierwszego dziecka, w wieku od 25 do 35 roku życia, które pozostają w związku. Bardzo dziękuję za Wasz wkład i pozdrawiam jako opiekunka projektu i mama :) 
    https://forms.gle/MaiPHeYoUER5Ro3r5

  • Camille44 Koleżanka
    Postów: 32 30

    Wysłany: 19 stycznia, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Objawy ciąży pojawiają się pod wpływem hormonów, więc dopóki bety nie ma w moczu do wykrycie najczulszymi testami od stężenia 10 to raczej są to objawy jak przy PMS. Czyli spowodowane zmianami w stężeniu progesteronu i estrogenów.
    Ja zachodząc w trze ciążę za żadnym razem nie miałam objawów do terminu miesiączki innych niż przy PMS, tylko psychiczne przeczucie na tyle silne że robiłam test w dniu okresu. I boom 💥
    Starania ok 12 cykli i tylko raz spudłowałam, intuicja i sztuczna inteligencja na aplikacji nie oszukały

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ