X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Objawy wczesnej ciazy karmiąc piersią
Odpowiedz

Objawy wczesnej ciazy karmiąc piersią

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Plumka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Mamusie! Mam pytanie do dziewczyn które zaszły w ciążę gdy karmiły piersią - czy mialyscie jakies specyficzne objawy związane z karmieniem?

  • mnk Autorytet
    Postów: 913 622

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 02:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm nie. Chociaz jadlam czekolade. O:D

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
  • setti Ekspertka
    Postów: 195 233

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam. W późniejszym czasie (gdy już wiedziałam o ciąży) karmienie zaczęło mnie boleć. Przeszło jakoś w połowie ciąży.

    jgf871u.png

    t6748sh.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w okolicach zagnieżdżenia było mniej mleczka ;)

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zaczęły boleć sutki podczas karmienia. Poza tym miałam zawroty głowy i uderzenia gorąca a synek zaczął się przytulać do mojego brzucha :)

  • Angelina Autorytet
    Postów: 323 164

    Wysłany: 13 września 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też bolały sutki i zaczęły pękać. Zaraz potem dostałam zapalenia jednej piersi tak mocno, że wylądowałam w szpitalu i skończyło się antybiotykiem.

    km5s8u69q08sfsa9.png
    zem38iik979vtlfe.png
    UKOCHANY FRANUŚ *09-02-2015r + 09-02-2015r. 29tc żył 1,5 godz.
    n59yi09kveaj4gx0.png
  • czarna_owca Autorytet
    Postów: 357 269

    Wysłany: 8 października 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoga084 wrote:
    Mnie zaczęły boleć sutki podczas karmienia. Poza tym miałam zawroty głowy i uderzenia gorąca a synek zaczął się przytulać do mojego brzucha :)

    ja mialam dokladnie tak samo! moj 1,5 roczny synek zaczal sie nagle przytulac do brzucha jak brzuszek jescze nie byl widocnzy, przynoisl i kladl mi na brzuchu zabawki... zadziwiajace jest jak wiele wiedza dzieci o co nawet my dorosli ich nie posadzamy

    mhsv3e5e7kvmf6ta.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ