X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Odstawienie luteiny w 13 tyg ciazy
Odpowiedz

Odstawienie luteiny w 13 tyg ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 29 marca 2021, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Czy któraś z Was odstawiała luteinę w podobnym tygodniu ciąży?
    W 10 tygodniu czasu byłam w szpitalu z powodu kłucia w brzuchu, dostałam luteinę pod język 2x2 tabl bez badania progesteronu. Teraz moja lekarka kazała już odstawić a trochę się boję.

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 31 marca 2021, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponawiam pytanie. Może któraś z Was też odstawiła luteinę na tym etapie?

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2021, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tym etapie ciąży łożysko przejmuje funkcje "produkcji" progesteronu, jeżeli nie ma wskazań medycznych typu plamienia, krwiak, jakieś inne zagrożenie ciąży to można odstawić, zawsze można wrócić do progesteronu.

    Angelka93 lubi tę wiadomość

  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 31 marca 2021, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Na tym etapie ciąży łożysko przejmuje funkcje "produkcji" progesteronu, jeżeli nie ma wskazań medycznych typu plamienia, krwiak, jakieś inne zagrożenie ciąży to można odstawić, zawsze można wrócić do progesteronu.
    Bardzo dziekuje Ci za odpowiedź. Czytałam o tym i niby to wiem ale zazwyczaj dziewczyny piszą że odstawiały okolo 16-18 tyg. Ufam mojej lekarce ale chciałam wiedzieć czy ktoś też odstawiał tak szybko i wszystko było dobrze.

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelka93 wrote:
    Bardzo dziekuje Ci za odpowiedź. Czytałam o tym i niby to wiem ale zazwyczaj dziewczyny piszą że odstawiały okolo 16-18 tyg. Ufam mojej lekarce ale chciałam wiedzieć czy ktoś też odstawiał tak szybko i wszystko było dobrze.

    Znam sporo dziewczyn co miały odstawiony progesteron ma tym etapie ciąży, wszystko było dobrze, ale może jeszcze się odezwa jakieś dziewczyny

    Angelka93 lubi tę wiadomość

  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 2 kwietnia 2021, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Znam sporo dziewczyn co miały odstawiony progesteron ma tym etapie ciąży, wszystko było dobrze, ale może jeszcze się odezwa jakieś dziewczyny
    Odstawiłam od wczoraj, mam nadzieję że będzie wszystko ok 🍀

    kinga25 lubi tę wiadomość

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ