Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś pamiętnik naszej czytelniczki - o utraconej nadziei
i podnoszeniu się po kolejnym niepowodzeniu

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ovarin
Odpowiedz

Ovarin

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alineczka Znajoma

Wysłany: 2 czerwca 2022, 22:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Starając się o bobasa zażywałam ovarin wyszły mi pozytywne testy i test z krwi też jestem w 4 tyg czy mam przestać zażywać ovarin i zażywać tylko kwas foliowy ? Czy ovarin jest bezpieczny w ciąży ?

• Alineczka Znajoma

Wysłany: 2 czerwca 2022, 22:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszą wizytę u ginekologa od pozytywnego testu mam we wtorek

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2022, 22:46

• Paulina12345 Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2022, 08:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovarin to po prostu zbiór witamin. Analizowałam go dosyć dokładnie. Jestem w 22tc i biorę go nadal i dorzucam inne witaminy gdyż nie mogę stosować jodu który jest we wszystkich innych witaminach ciążowych.

Alineczka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ