X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Parcie na pęcherz, a brak bakterii?
Odpowiedz

Parcie na pęcherz, a brak bakterii?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 27 lipca 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Zaczęłam 16tc i miesiac temu miałam zapalenie pęcherza, znaleziono e coli. Miałam parcie na pęcherz, mętny mocz, dyskomfort w okolicach pęcherza. Dostałam antybiotyk i wszystko przeszło. Od kilku dni znowu mam parcie na mocz, lekki ból pęcherza, dyskomfort. Zrobiłam badanie moczu i nie ma ani bakterii ani leukocytów, właściwie to wynik idealnie w normie. Wtedy miałam jeszcze krew w moczu, białko, nitraty. Teraz nic takiego nie ma a objawy są. Bralam przez kilka dni Furaginum ale nic się nie zmieniło, więc odstawiłam. Czy któraś z Was tak miała i co to było? Jak byłyście leczone? W poniedziałek wyjeżdżamy na 2 tyg nad morze i nie chce się męczyć z bolącym pęcherzem :( Uczucie ciągłego parcia jest okropnie męczące. Jutro mam wizytę u gina i sie martwię czy coś poradzi skoro wyniki są dobre :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 05:41

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • Gośśś Autorytet
    Postów: 903 1844

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze to jakas infekcja pochwy? Moze zrob posiew wtedy bedziesz miec pewnosc...

    Aniołek 6tydz [*]
    Zuzia 20tydz [*]
    Amelka 25tydz [*]
    atdce6ydwl481p7x.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ