Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚

Oceń ten wątek:
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1792 1885

    Wysłany: 30 stycznia, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) przywitam się i ja. Ku naszemu zaskoczeniu wczoraj zobaczyłam dwie kreski na teście, beta 344. Nie zakładaliśmy,że kolejna ciąża będzie tak szybko, ale życie pisze różne scenariusze:D
    Jutro ponawiam betę. Ta z wczoraj mnie bardzo zaskoczyła bo to zaledwie 33dc ( ostatnie cykle miałam 31-34dni, wcześniej bywały o wiele dłuższe). Zazwyczaj po pozytywnym teście moje bety były słabiutkie, wynosiły kilkanaście, max 30/40. Jestem dobrych myśli chociaż trzeźwo patrząc na moją sytuację nie zakładam tez najlepszego.

    Talto109_, Aeternum, baby33, Mro_22 lubią tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    Diagnostyka poronień nawykowych
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
    26.11 G. 2890g 54cm 💖
    2026:
    29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
    31.01 beta 1049, prog 26
    02.02 beta 3460, prog 33.5
    16.02 CRL 7.3mm 128♥️
    Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex

    preg.png
    age.png
    age.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1792 1885

    Wysłany: 30 stycznia, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do wykonania testu skłoniła mnie podwyższona temperatura ( ok. 37.5st) i nic poza tym. Na początku każdej ciąży byłam przeziębiona więc zapaliła mi się czerwona lampka :D plus ból głowy.

    Aeternum lubi tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    Diagnostyka poronień nawykowych
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
    26.11 G. 2890g 54cm 💖
    2026:
    29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
    31.01 beta 1049, prog 26
    02.02 beta 3460, prog 33.5
    16.02 CRL 7.3mm 128♥️
    Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex

    preg.png
    age.png
    age.png
  • Nadzieja_95 Autorytet
    Postów: 672 956

    Wysłany: 30 stycznia, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Wam powodzenia 🥰 ja rodziłam w październiku 2025 i mam teraz ogromny sentyment do tego miesiąca 😍

    Aeternum, baby33, Talto109_ lubią tę wiadomość

    Starania od 05/2022

    Ona 29 lat👱‍♀️
    ✔️Hormony w normie
    ✔️Regularne owulacje
    ❌️MTHFR hetero
    ❌️Endometrioza
    ❌️Niedrożny jajowód
    ❌️PAI-homo
    ❌️Kir BX (brak 4/5 kirów implantacyjnych)

    On 31 lat🙋
    ✔️Badania w normie

    09.2024 r. Kwalifikacja do in vitro
    11.2024 r. Punkcja

    11/2024 r. Transfer 4AA❌️
    01/2025 r. Transfer 4AA cb 💔❌️
    02/2025 r. Transfer 3BA ❤️
    (Luteina, cyclogest, clexane, acard, encorton, estrofem)
    5 dpt - 28,3
    7 dpt - 103
    9 dpt - 340
    12 dpt - 1230
    23 dpt - jest ❤️
    Prenatalne - ryzyka niskie, dziewczynka 💗
    17+6 223g 🥰
    20+5 400g 🥰
    29+1 1380g 🥰
    30+5 1670g 🥰
    33 2000g 🥰
    36+1 2700g 🥰

    39 tc cc 3350 g, 57 cm 💕

    age.png
  • babajagapatrzy Autorytet
    Postów: 349 730

    Wysłany: 30 stycznia, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandziu, my też jesteśmy zaskoczeni, bo nie staraliśmy się jakoś szczególnie: od października nie używaliśmy anty, ale apka mówiła mi, że wszystkie nasze ♥️ były w dni niepłodne 😅 więc na pewno nie jesteśmy parą do kalendarzyka 😁

    pandzia 🐼 lubi tę wiadomość

  • baby33 Ekspertka
    Postów: 180 375

    Wysłany: 30 stycznia, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja_95 wrote:
    Życzę Wam powodzenia 🥰 ja rodziłam w październiku 2025 i mam teraz ogromny sentyment do tego miesiąca 😍

    Dziękujemy 🤍 ja tak mam jak widzę „lipcowe mamy 2025, 2026” a sama byłam w tych z 2024 🥹

    Nadzieja_95 lubi tę wiadomość

    18.11.2023 ⏸️
    07.2024 👧🏻 🩷

    01.2026 ⏸️
    02.2026 🕊️💔

    08.05.2026 ⏸️

    preg.png
  • Martit Autorytet
    Postów: 519 817

    Wysłany: 30 stycznia, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam termin na 4.10, ale raczej ciąża zakończy się cc we wrześniu. Na razie jestem pełna obaw czy się uda, bo to jakiś cud!
    Cały czas się doszukuje dolegliwości i zdecydowanie wolę jak jest ich dużo, dziś się czuję doskonale i już się martwię ;) Wyczytałam gdzieś, że przyjmowanie progesteronu wycisza dolegliwości, oby tak było. Ze względu na zespół antyfosfolipidiwy jestem obstawiona lekami.

    baby33, Mro_22, Aeternum lubią tę wiadomość

    preg.png
  • baby33 Ekspertka
    Postów: 180 375

    Wysłany: 30 stycznia, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martit wrote:
    Cześć dziewczyny, mam termin na 4.10, ale raczej ciąża zakończy się cc we wrześniu. Na razie jestem pełna obaw czy się uda, bo to jakiś cud!
    Cały czas się doszukuje dolegliwości i zdecydowanie wolę jak jest ich dużo, dziś się czuję doskonale i już się martwię ;) Wyczytałam gdzieś, że przyjmowanie progesteronu wycisza dolegliwości, oby tak było. Ze względu na zespół antyfosfolipidiwy jestem obstawiona lekami.

    Mogę spytać z jakiego powodu cc? Mój pierwszy poród to trauma na całe życie i też się zastanawiam nad cc.

    Ja w poprzedniej ciąży miałam tylko ogromne zmęczenie na początku i mdłości ale krótko, a potem całą ciążę żyć nie umierać, najlepszy czas w moim życiu 😃

    18.11.2023 ⏸️
    07.2024 👧🏻 🩷

    01.2026 ⏸️
    02.2026 🕊️💔

    08.05.2026 ⏸️

    preg.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 30 stycznia, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, też chciałam życzyć Wam powodzenia 🥰 październikowe dzieci są cudowne.

    baby33, Aeternum, Panna_M lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 30 stycznia, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Jestem październikową mamą 2025 😍 cudowny miesiąc na narodziny dziecka! Powodzenia dla Was i spokojnych ciąż! Ten czas tak szybko Wam przeleci..

    pandzia 🐼, Martit, baby33, Aeternum, Guśka21 lubią tę wiadomość

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1792 1885

    Wysłany: 30 stycznia, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martit wrote:
    Cześć dziewczyny, mam termin na 4.10, ale raczej ciąża zakończy się cc we wrześniu. Na razie jestem pełna obaw czy się uda, bo to jakiś cud!
    Cały czas się doszukuje dolegliwości i zdecydowanie wolę jak jest ich dużo, dziś się czuję doskonale i już się martwię ;) Wyczytałam gdzieś, że przyjmowanie progesteronu wycisza dolegliwości, oby tak było. Ze względu na zespół antyfosfolipidiwy jestem obstawiona lekami.
    U mnie też istnieje wizja CC. Mam to z tyłu głowy.. okropnie czułam się po cesarce ale jednak źle wspominam próbę sn i pilnego cięcia.
    Chyba,że przyjmowanie proga powoduje inne dolegliwości. A często tak jest, niektóre kobiety już po samym duphastonie czują się okropnie. Ja przyjmowałam duże dawki progesteronu i było ok. Teraz tez ale bez prolutexu. Oby było tak jak kiedyś 🤭 na APS przyjmujesz heparynę i acard? :)

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    Diagnostyka poronień nawykowych
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
    26.11 G. 2890g 54cm 💖
    2026:
    29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
    31.01 beta 1049, prog 26
    02.02 beta 3460, prog 33.5
    16.02 CRL 7.3mm 128♥️
    Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex

    preg.png
    age.png
    age.png
  • Martit Autorytet
    Postów: 519 817

    Wysłany: 30 stycznia, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    Mogę spytać z jakiego powodu cc? Mój pierwszy poród to trauma na całe życie i też się zastanawiam nad cc.

    Ja w poprzedniej ciąży miałam tylko ogromne zmęczenie na początku i mdłości ale krótko, a potem całą ciążę żyć nie umierać, najlepszy czas w moim życiu 😃
    Mam już za sobą dwa porody cc i teraz jeszcze APS.

    Maalwii, baby33 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Martit Autorytet
    Postów: 519 817

    Wysłany: 30 stycznia, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    U mnie też istnieje wizja CC. Mam to z tyłu głowy.. okropnie czułam się po cesarce ale jednak źle wspominam próbę sn i pilnego cięcia.
    Chyba,że przyjmowanie proga powoduje inne dolegliwości. A często tak jest, niektóre kobiety już po samym duphastonie czują się okropnie. Ja przyjmowałam duże dawki progesteronu i było ok. Teraz tez ale bez prolutexu. Oby było tak jak kiedyś 🤭 na APS przyjmujesz heparynę i acard? :)
    clexane i aspiryn cardio

    preg.png
  • Mro_22 Przyjaciółka
    Postów: 94 182

    Wysłany: 30 stycznia, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    To ja też się już przywitam.
    Troszkę czekałam, czy ktoś założy wątek październikowy, sama bałam się trochę zapeszać 🫣
    Niby z mężem staraliśmy się o drugie dzieciątko, ale był to dopiero początek starań i jakoś tak się szybko udało.
    Tydzień temu miałam przeczucie żeby kupić test, bo czułam, że coś jest inaczej i w dzień przewidywanej miesiączki zrobiłam test i tak moim oczom ukazały się dwie kreski (wiadomo, ta druga bardzo słaba). W przeciągu tygodnia kilka razy się testowałam i coraz wyraźniejsze kreski. Mój mąż jeszcze nic nie wie i chyba jutro mu powiem 😉

    Martit, baby33, Aeternum, babajagapatrzy, Talto109_, pandzia 🐼, kleopatr4 lubią tę wiadomość

    preg.png

    💔2.2022
    👦🏼12.2022
    ⏸️ 24.01.2026
    09.02.2026 TSH 4,69
    20.03.2026 TSH 1,16
  • Talto109_ Ekspertka
    Postów: 148 327

    Wysłany: 31 stycznia, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj już trochę nas jest super 🥰

    Dziś miałam skoczyć na bete ale przed pracą nie miałam w ogóle siły i ochoty wstawać z łóżka 😓 więc przełożyłam plany na jutro mam nadzieję że wszystko ładnie rośnie 🫣

    Ogólnie mam straszny problem ze spodniami głównie chodzę w jeansach, ale czuję że nie za długo pochodzę i będę musiała zmięci garderobę. Mimo że są luzne czuję jakby uciskały brzuch 😓

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia, 12:25

    🧑32
    🧒26
    🐶5

    06.2024 start starań

    03.2025 Torbiel endometrialna
    08.2025
    Zmiana lekarza i kliniki na klinikę Bocian
    stwierdzona endometrioza IV stopnia
    AMH 3,7

    09.2025 Ciężka laparoskopia Usunięcie torbieli oraz zrostów na jajnikach, zrostów w jajowodach, jelitach, splocie pochwowo odbytniczym, uwolnienie z zrostów mięśni miednicy i krzyża

    15.01.2026
    AMH 1,3
    USG pęcherzy widoczny
    pierwszy cykl stymulowany zastrzykiem ovitrelle
    Duphaston 2x10
    27.01.2026 beta 34,9 progesteron 28 ❤️
    29.01.2026 beta 115
    01.02.2026 beta 415
    03.02.2026 beta 975 progesteron 22,73

    preg.png
  • baby33 Ekspertka
    Postów: 180 375

    Wysłany: 31 stycznia, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już czekam na wiosnę aż będzie można zacząć nosić sukienki 😅 2 lata temu rodziłam w lipcu i uważam że okres wiosenno letni był super pod względem dużego brzucha, miałam też nogi spuchnięte jak słoń i byłam wdzięczna światu że mogę nosić klapki, bo jakbym miała wciskać buty w jakieś trampki czy kozaki to byłoby ciężko… a teraz chyba musimy się przemęczyć jeszcze w jakichś leginsach czy dresach zanim nadejdzie ten sukienkowy czas 🥹

    Talto109_ lubi tę wiadomość

    18.11.2023 ⏸️
    07.2024 👧🏻 🩷

    01.2026 ⏸️
    02.2026 🕊️💔

    08.05.2026 ⏸️

    preg.png
  • babajagapatrzy Autorytet
    Postów: 349 730

    Wysłany: 31 stycznia, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie się zastanawiam czy to lepiej czy gorzej, że będziemy grube i opuchnięte latem ;)

    Dziewczyny, jako, że jesteście o wiele bardziej doświadczone i oczytane, dajcie znać jakie suple już bierzecie. Ja biorę omegę, cynk, magnez, witaminę D, probiotyki i folian 5MTHF. Powinnam jeszcze coś już na tym etapie? Dziś zaczynam 6tc wg kalkulatora.

  • Panna_M Autorytet
    Postów: 268 130

    Wysłany: 31 stycznia, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babajagapatrzy wrote:
    Ja jeszcze przed testem (nie spodziewałam się w ogóle pozytywu) byłam chora i dwa razy brałam ibuprofen🥺 więc już mam pierwsze zmartwienie, było to w okolicach 4tc. Grypy nie miałam - robiłam test combo. Ogólnie cały czas od jakichś dwóch tygodni boli mnie podbrzusze - najpierw myślałam, że na okres, teraz staram się nie martwić i czekam grzecznie na wizytę u mojej ginekolog. Też chodzę prywatnie, chociaż mam pakiet PZU i część faktury mi ubezpieczyciel zwraca.


    Witam się rozbieżności nieśmiało :) dzisiaj byłam na pierwszej becie i czekam na wynik. Pozytywny test wyszedł wczoraj i właśnie tak sięgam Pawicka że też ok 2 dni przed testem wzięłam ibuprom bo brało mnie przeziębienie :( i schiza się włączyła

    👧 30 👨31
    09.2025 CB 💔 1cs
    Czekamy 💛 10.2026 ⏳
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1792 1885

    Wysłany: 31 stycznia, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby33, najlepiej w kieckach 😍 ale też się obawiam właśnie o te upały na końcówce. Czy ktoś dzisiaj robił betę i odświeża stronę z wynikami razem ze mną? 😅
    Widzę,że PannaM 🤗 trzymam kciuki za piękną betę!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia, 11:56

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    Diagnostyka poronień nawykowych
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
    26.11 G. 2890g 54cm 💖
    2026:
    29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
    31.01 beta 1049, prog 26
    02.02 beta 3460, prog 33.5
    16.02 CRL 7.3mm 128♥️
    Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex

    preg.png
    age.png
    age.png
  • Talto109_ Ekspertka
    Postów: 148 327

    Wysłany: 31 stycznia, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Baby33, najlepiej w kieckach 😍 ale też się obawiam właśnie o te upały na końcówce. Czy ktoś dzisiaj robił betę i odświeża stronę z wynikami razem ze mną? 😅
    Widzę,że PannaM 🤗 trzymam kciuki za piękną betę!

    Ja dopiero jutro skoczę na betę 🙄

    🧑32
    🧒26
    🐶5

    06.2024 start starań

    03.2025 Torbiel endometrialna
    08.2025
    Zmiana lekarza i kliniki na klinikę Bocian
    stwierdzona endometrioza IV stopnia
    AMH 3,7

    09.2025 Ciężka laparoskopia Usunięcie torbieli oraz zrostów na jajnikach, zrostów w jajowodach, jelitach, splocie pochwowo odbytniczym, uwolnienie z zrostów mięśni miednicy i krzyża

    15.01.2026
    AMH 1,3
    USG pęcherzy widoczny
    pierwszy cykl stymulowany zastrzykiem ovitrelle
    Duphaston 2x10
    27.01.2026 beta 34,9 progesteron 28 ❤️
    29.01.2026 beta 115
    01.02.2026 beta 415
    03.02.2026 beta 975 progesteron 22,73

    preg.png
  • Martit Autorytet
    Postów: 519 817

    Wysłany: 31 stycznia, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam badania w poniedziałek, w środę wizyta.

    preg.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ