Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Wam dziewczyny dziękuję, jest mi strasznie miło :)

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kabaka 100 latek :)

    Kakabaka lubi tę wiadomość

  • lubek Autorytet
    Postów: 428 621

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat, Rybko! Tez bede niedlugo swietowac :)
    Kakabaka wrote:
    Bardzo Wam dziewczyny dziękuję, jest mi strasznie miło :)

    sylwia1985, Kakabaka lubią tę wiadomość

    atdc20mmh2fqs6kn.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lubek wrote:
    Sto lat, Rybko! Tez bede niedlugo swietowac :)
    mi 12 kwietnia stuknie 29 lat

    paaolka lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    mi 12 kwietnia stuknie 29 lat
    mi w styczniu stuknęło ;)

    Kajaoli lubi tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 12 marca 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie przyszedł dziś wieeelki karton z ubrankami od koleżanki :) są takie malutkie i w ogóle jeju jeju... stałam i patrzyłam na nie... ahhhh :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 16:04

    Madź, Kajaoli, paaolka, mała_mi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • moni28 Autorytet
    Postów: 493 496

    Wysłany: 12 marca 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi w czerwcu stuknie 29...

    Kajaoli lubi tę wiadomość

    iv09rl684r7f30c0.png
    17u9ru1dche9zrr7.png
  • Madź Ekspertka
    Postów: 166 106

    Wysłany: 12 marca 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka Kochana wszystkiego co najlepsze :*

    Kakabaka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kakabaka kochana wszystkiego naj naj najwspanialszego!!!

    Kakabaka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweloka daj znać kochana jak po wizycie. Trzymam mocno kciukasy.

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

  • mama86 Autorytet
    Postów: 583 574

    Wysłany: 12 marca 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja trochę z innej beczki. Myślicie, że krople żołądkowe można brać w ciąży? Męczy mnie ból żołądka od kilku godzin :( Szukałam w internecie i podobno nie można ;( Chyba, że macie jakieś inne sposoby na ból żołądka ;)

    divers2288.gif
    motylki.gifrelgvcqgce4tws4r.png
    Nasza Gabrysia :-)
  • paaolka Autorytet
    Postów: 920 1239

    Wysłany: 12 marca 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka! Ode mnie też wszystkiego naj naj najlepszego z okazji urodzinek :) przede wszystkim zdrowego i ślicznego maleństwa które uszczęśliwi Cie na cale życie :)

    nick nieaktualny, Kajaoli, Kakabaka lubią tę wiadomość

    ckaivkcbn75vhkn2.png

    mhsv2n0ahn3sn9dy.png
  • renatkach Autorytet
    Postów: 558 633

    Wysłany: 12 marca 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama86 ja mam problemy z bólem żołądkiem od samego początku. Ja piłam miętę i rumianek, a dodatkowo Kefir, żeby odbudować florę bakteryjną żołądka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 17:48

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3i49tv7325tdkkap.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej słoneczka

    Kakabaka wszystkiego najlepszego !!

    u mnie niestety do kitu ucho nie przechodzi do tego doszło uczulenie na antybiotyk (cały przełyk, podniebienie policzki w krostach), mam skopane wyniki krwi i walczę ze stanem zapalnym
    do tego wymioty nie dają mi żyć bo potęgują ból w ustach :(

    nie mam po prostu siły idę dziś na 21 do internisty więc mam nadzieję, że mi pomoże bo nie daję rady :(

    wizytę u ginekologa mam dopiero 28.03 usg prenatalne mam zrobić między 30.03. a 10.04 badanie to wg mojej lekarki nie ma co robić za wcześnie

    nick nieaktualny, Kakabaka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka wrote:
    Bardzo Wam dziewczyny dziękuję, jest mi strasznie miło :)
    Sto lat kochana!!!

    Kakabaka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa Panienka wrote:
    mi w styczniu stuknęło ;)
    w sierpniu 29!Duzo nas tu 29 latek!

    nick nieaktualny, paaolka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caterinka wrote:
    w sierpniu 29!Duzo nas tu 29 latek!
    hehe ja 29 jeszcze mam na liczniku ale 7 października już 30 stuknie :)

    paaolka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • paaolka Autorytet
    Postów: 920 1239

    Wysłany: 12 marca 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jak dobrze pójdzie będę mieć najcudowniejszy prezent na moje 28 urodziny właśnie w październiku :) termin na 18go, a urodzinki tydzień później 25go ;)

    Kajaoli, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ckaivkcbn75vhkn2.png

    mhsv2n0ahn3sn9dy.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 12 marca 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulcio wrote:
    hej słoneczka

    Kakabaka wszystkiego najlepszego !!

    u mnie niestety do kitu ucho nie przechodzi do tego doszło uczulenie na antybiotyk (cały przełyk, podniebienie policzki w krostach), mam skopane wyniki krwi i walczę ze stanem zapalnym
    do tego wymioty nie dają mi żyć bo potęgują ból w ustach :(

    nie mam po prostu siły idę dziś na 21 do internisty więc mam nadzieję, że mi pomoże bo nie daję rady :(

    wizytę u ginekologa mam dopiero 28.03 usg prenatalne mam zrobić między 30.03. a 10.04 badanie to wg mojej lekarki nie ma co robić za wcześnie



    A mi wlasnie lekarz kazal szybciej zrobic prenatalne. Wczesniej byly zaplanowane w 13 tygodniu a teraz mam przesuniete na 12 tydzien ciazy. Powiedzial, ze lepiej zrobic w 12. Wiec przelozylam, w koncu to on prowadzi moja ciaze. Ale widze, ze teorie sie roznia, co lekarz to inna opinia ;)

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może dlatego, że ja mam młodszą ciążę wg usg stąd pewnie ta różnica

‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ